Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, aph napisał:

Zaraz konsoli stukną 4 lata i dalej w top sprzedaży będą tytuły z launch window, tyle na ten temat. Takiej prawdy jak XM tutaj nikt nie powie.

Toś walnął argument. PS4/XO są już dwa razy dłużej na rynku, a dalej w top sprzedaży jest gierka z PS3/360 - to chyba u nich gorzej niż u nintendo, co? :reggie:

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, aph napisał:

Zaraz konsoli stukną 4 lata i dalej w top sprzedaży będą tytuły z launch window, tyle na ten temat. Takiej prawdy jak XM tutaj nikt nie powie.

 

Wow, gry, które wyszły najwcześniej i miały najwięcej czasu, by się sprzedać, są najczęściej kupowanymi, niesamowite. 

 

OK, chyba wpadłem, późno już :facepalm:

Edytowane przez Ludwes
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, zdrowywariat napisał:

To co nie będzie żadnego directa z okazji gamecoma, czy jaki chooy, bo już się pogubiłem?

Ponoć to ten partner costam to był Direct. 

Nate z Resetery twierdzi nadal, że przed 13 września ("urodziny" Mario) ogłoszą jakoś to Mario 3D Collection. Może jakoś większą część świętowania ilustam lat Mario. 

 

Czyli może port 3D World, jakiś syf ze snesa (Mario RPG ktos chyba z rok temu zdatamineował), pewnie bundle, akcesoria i inne badziewie (jakieś rocznicowe pady latały po twitterze).

 

Ale na kiedy to wyjdzie to nie wiadomo po tym co Niny robi w covidowym roku. Pewnie te porty będą świąteczną gierką, bo chyba nic przed Pikminem nie rzucą.

 

Ciekawe co z NMH3 i BD2. Przyszły rok? Grudzień? Czy może kolejny partner showcase mini.

 

Tak czy siak rok 2020 jest dla Niny kiepski. Mnie zaczyna martwić czy się na 2021 ogarną. Bo kiedyś muszą plany ogłosić.

 

Ale AC pewnie nadal sprzedaje się mocno. Mario też wejdzie na głodzie (niech to nie będzie tylko podbicie tekstur...). Ciekawe czy japończycy wrócili już do firm albo czy ogarnęli zdalną.

Edytowane przez Basior
.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawią posty Davida Solliani (tego twórcy Mario + Rabbids co płakał jak Miyamoto był przy prezentacji gry na E3) na Twitterze. Gość wstawia już któryś post  o tym, że trzy lata po premierze Mario + Rabbids. Dzisiaj pisał o jakiejś recenzji tej gry i polubił mój komentarz z pytaniem kiedy sequel albo spiritual successor z postaciami ze Splatoona i kórlikami. 
 

Innym ludziom też like’uje pytania o sequel 

 

 

Edytowane przez funditto
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, funditto napisał:

Mnie ciekawią posty Davida Solliani (tego twórcy Mario + Rabbids co płakał jak Miyamoto był przy prezentacji gry na E3) na Twitterze. Gość wstawia już któryś post  o tym, że trzy lata po premierze Mario + Rabbids. Dzisiaj pisał o jakiejś recenzji tej gry i polubił mój komentarz z pytaniem kiedy sequel albo spiritual successor z postaciami ze Splatoona i kórlikami. 
 

Innym ludziom też like’uje pytania o sequel 

 

 

ale bym przytulił Mario + rabbids 2 z dodatkowymi postaciami z różnych gier Nintendo(np. z Pitem z kid icarusa i Samus) :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.08.2020 o 20:57, funditto napisał:

Mnie ciekawią posty Davida Solliani (tego twórcy Mario + Rabbids co płakał jak Miyamoto był przy prezentacji gry na E3) na Twitterze. Gość wstawia już któryś post  o tym, że trzy lata po premierze Mario + Rabbids. Dzisiaj pisał o jakiejś recenzji tej gry i polubił mój komentarz z pytaniem kiedy sequel albo spiritual successor z postaciami ze Splatoona i kórlikami. 
 

Innym ludziom też like’uje pytania o sequel 

 

 

Sequel to bylaby super sprawa. Dla mnie najlepsza gra na pstryka zaraz obok Zelduni. Bralbym day 1 bez chwili namyslu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...