Skocz do zawartości

Pan Złota Rączka - czyli, co dziś zmąciłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fanek napisał:

@MEVEK  opowiadaj dalej jak tam projekt idzie :hi:

Po szpachlowane juz. Czekam az wyschnie. Jutro szlifne i pomaluje, jak farba jeszcze jest dobra. Pol roku minęło od ostatniego malowania. A teraz juz szukam biurka (a ja widzisz @grzybiarz robię błędy na każdym kroku) :lapka:

 

mc12sgo.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Czujnik pogodowy na balkonie sfiksował i przestał wyświetlać info o temperaturze i wilgotności, przez co stacja pogodowa w domu nie miała danych. Zmieniam baterie, resetuje i dalej to samo. 

 

Rozkręciłem z ciekawości i płytka elektroniczna była ujebana jakimś prochem, kwachem po wylanych bateriach czy coś. Patyczek do uszu, spiryt, wyczyściłem i o dziwo odżyło :ohboy: A miało iść już do elektrosmieci w koszu w biedrze. Czyli czasem da się uratować złom w prosty sposób.

Odnośnik do komentarza

Jeden standardowy cykl juz zaliczony i jest sucho. Teraz odpalam na program 75 stopni. Wyzsza temperatura, mocniejsze odksztalcenia. Klej najlepsze wlasciwosci zachowuje, wytrzymuje do 200'C takze powinno byc git imo. Duzo zabawy z tym wszystkim. Ale jak sie konsole rozbiera to zmywarka nie jest duzym wyzwaniem :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dość pracowity dzien. Zrezygnowałem z routera od dostawcy internetowego i zainstalowałem własne punkty WiFi od firmy Unifi. To był całkiem świetny pomysł.

 

Parter..

IMG-20240120-193323.jpg

 

Pietro..

IMG-20240120-193258.jpg

 

Serwerownia..

IMG-20240120-190530.jpg

 

Zostały mi jeszcze 2 wolne PoE porty pod kamery od tego samego producenta :lapka:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Wiekszosc ślini sie na Stellar Blade a ja tymczasem wycinam deski pod nowa bramkę ogrodowa. Narazie jestem jeszcze w przed biegach ale w sumie cieszę sie ze sie za to zabrałem przy taje pięknej pogodzie. Jak siądę do konsoli to juz będzie po bramce. Zostało szlifowanie, malowanie i później dechy ozdobne z tego recyklingu :banderas:

 

 

Screenshot-2024-04-27-19-12-54-55-965bbf Screenshot-2024-04-27-19-12-50-22-965bbf Screenshot-2024-04-27-19-12-23-41-be80ae

 Screenshot-2024-04-27-19-12-30-29-be80ae Screenshot-2024-04-27-19-13-01-33-965bbf

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...