Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Ta składanka była jednym z powodów zakupu PS4 (nie miałem nigdy PS3) i choć ten typ gier nie jest moim ulubionym, bawiłem się naprawdę dobrze. Pierwsza część Uncharted jest obecnie już dość mocno przestarzała, nawet jeśli poprawiona wersja na PS4 działa płynnie i w 1080p. Przechodziłem ją bardziej dla poznania historii i bohaterów, którzy moim zdaniem są całkiem udani: dają się lubić, a niektóre dialogi są naprawdę zabawne. Z tego co widzę druga część pojawiła się oryginalnie ledwo dwa lata później, ale przeskok jest ogromny jeśli chodzi o grafikę - zremasterowana wersja zbliżona jest do obecnie wydawanych pozycji. Najlepiej wypada moim zdaniem część trzecia. Graficznie jest to już poziom gier na tę generację, feeling broni jest znacznie lepszy, przez co strzelanie sprawia większą satysfakcję, a ponadto spodobało mi się większe urozmaicenie lokacji, które moim zdaniem pasuje do przygodówek tego typu. Same miejscówki też są bardziej barwne i żywe, a i niektóre etapy zrobione zostały całkiem pomysłowo.

 

Cała seria bardzo dobra, chociaż TLOU na pewno bardziej zapadnie mi w pamięci. Niemniej teraz też czekam na zbliżającą się premierę czwartej części.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie też teraz odświeżam sobie tą cudowną serie ( choć każda część ograłem na premierze ) i moje zdanie podobne . Postarali się mocno , bo jedynkę sporo poprawili ( powiem tylko lokalizacja ) , dwójka klasa , trójka - dobrze zauważyłeś grafika , bo na poprzedniej generacji coś spieprzyli z myślą o 3 D , teraz jest pięknie i płynnie . Powiedz teraz....ludzie psioczyli , że na premierę 250 zł , to dużo za tą grę ! a tu jakby nie było wychodzi Nam po ok.80 za takie killery ! ( Wiadomo , teraz za dużo miejszą kaske do wyrwania ) .... nawet nie zagrali .

Odnośnik do komentarza

Chyba nie tylko ja myśle , że jednak Uncharted singlem stoi....grałbyś teraz w multi uncharted 1 , czy uncharted 2 ? Wiem , grałbyś ! Która odświeżona gra kosztowała 59 zł . ?

Ta część nie miała multi, i tak grałbym multi zwłaszcza w te z drugiej części bo w trzeciej było przekombinowane.

 

A tak szczerze to kit z tym multi, ale coop powinien być. Sama singlowa kolekcja powinna na premierę kosztować 180zł i ani grosza wincyj :lapka:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

W kwestii technicznej za to nikt nie dał ciała. Remaster jest na dobrym poziomie. Wszystko byłoby mega gdyby nie ta cena na premierę i stąd tyle hejtu. Bo nawet jeśli byłby multi to ile byście w niego grali? Tydzień? Może dwa?

Ile? W ogóle ;) czekam na multi w u4 bo poprzednie na ps3 pograłem dosłownie kilka h i wróciłem do bf3 także powiewało mi to szczerze powiedziawszy gdyż uncharted singlem stoi ;)

Odnośnik do komentarza

W kwestii technicznej za to nikt nie dał ciała. Remaster jest na dobrym poziomie. Wszystko byłoby mega gdyby nie ta cena na premierę i stąd tyle hejtu. Bo nawet jeśli byłby multi to ile byście w niego grali? Tydzień? Może dwa?

 

Po demie byłem słabo nastawiony bo słabo to wyglądąło. Ale jak ostatnio przechodziłem U1. Kurde no 10 letnia gierka a naprawde ani troche nie odstraszałą. Plusik mocno.

 

No i czy tylko ja mam U2>U1>U3?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Właśnie pogrywam w Uncharted ponieważ kupiłem z konsolą :) Przeszedłem jedynkę, pod koniec trochę zaczęła mnie irytować i bardzo często w głupi sposób ginąłem. Teraz pogrywam w 2 i o wiele przyjemniej się gra. Tylko że graficznie coś mi nie podchodzi. Jedynka graficznie było ok, tak w 2 jakoś za bardzo kolorowo i te kolory w przerywnikach są takie dziwne. Zobaczymy jak w 3 będzie prezentować się grafika. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...