Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

przechodze juz 3 część i troche to zaczyna męczyc, te co chwile wyskakujące schematyczne kill strefy ze strzelaninami. graficznie trójeczka cieszy oko, elementy platformowe bardzo fajne we wszystkich częściach. drake dalej odpyerdala na osłonach co chce. strzelanie najprzyjemniejsze i najbardziej satysfakcjonujące w jedynce. potem mam wrazenie jakby ta mechanika z kazdą częścią była jakaś inna, bardziej pusta. i zachowanie broni, odrzut wszystko na minus w kolejnych odslonach. strzelaniny w jedynce największy fun.

postac drejka jak i samo jego luzactwo i poczucie humoru są świetne. daje spokojne 8/10

 

ale mimo ze uwielbiam postać drejka i tę luźną naciąganą do bólu narracje to jednak nowe tomb raidery<U123.  Mam nadzieje, ze 4 to zmieni ;)

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do znawców Uncharteda mianowicie kończę pierwszą część gry gdzie jak dla mnie procentowo exploring 15% strzelanie 85% czy te proporcje w cz 2 i 3 się zmieniają czy ta gra tak ma ?? ( bo jak na kreowanego pogromce Tomba to kiepsko to wygląda)

 

ps.Czy w dalszych częściach wrogowie dalej pojawiają się w magiczny sposób bo to jest bardzo irytujące i widać archaizm produkcji?? 

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

 

ps.Czy w dalszych częściach wrogowie dalej pojawiają się w magiczny sposób bo to jest bardzo irytujące i widać archaizm produkcji?? 

 

To się nazywa spawnig przeciwników, spadają z nieba aż zabijesz określoną ilość w danej lokacji. Tak jest niestety gra skonstruowana, zabijasz pierwszą falę przeciwników i musisz czekać na następną. W kolejnych Uncharted też tak będzie. 

Odnośnik do komentarza

Jak w jedynce dla ciebie strzelanie to 85% to w trójce jest 130% strzelania hehe 

 

najwiecej ma 1 potem 2 > 3. 

 

drake dalej odpyerdala na osłonach co chce. strzelanie najprzyjemniejsze i najbardziej satysfakcjonujące w jedynce. potem mam wrazenie jakby ta mechanika z kazdą częścią była jakaś inna, bardziej pusta. i zachowanie broni, odrzut wszystko na minus w kolejnych odslonach. strzelaniny w jedynce największy fun.

nigdy nie miałem problemów z coverem w 2 i 3. za to w 1 jak najbardziej. no i gunplay najlepszy w UDF przemilczę :pawel:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do znawców Uncharteda mianowicie kończę pierwszą część gry gdzie jak dla mnie procentowo exploring 15% strzelanie 85% czy te proporcje w cz 2 i 3 się zmieniają czy ta gra tak ma ?? ( bo jak na kreowanego pogromce Tomba to kiepsko to wygląda)

 

ps.Czy w dalszych częściach wrogowie dalej pojawiają się w magiczny sposób bo to jest bardzo irytujące i widać archaizm produkcji??

Najwięcej eksploracji i zagadek jest w trójce.

 

Co do pojawiania siè przeciwników to w 2 i 3 jest chociaż ten plus że nie ma ich przed nami w jakiś odkrytych przez nas ciężko dostępnych miejscôwkach.

Odnośnik do komentarza

Uncharted był skutecznym pogromcą TR, nudne skakanie zamieniono na sceny akcji prosto z filmów. 

 

A teraz Tomb Raider jest pogromcą Uncharted, przynajmniej jego dwie ostatnie odsłony są dalekie od znanego tej serii kanonu i oferują ten sam Cinematic Experience, no i Larę :)

 

Lara > Nathan. 

Cycki > brak Cycków. 

Odnośnik do komentarza

Uncharted był skutecznym pogromcą TR, nudne skakanie zamieniono na sceny akcji prosto z filmów. 

 

A teraz Tomb Raider jest pogromcą Uncharted, przynajmniej jego dwie ostatnie odsłony są dalekie od znanego tej serii kanonu i oferują ten sam Cinematic Experience, no i Larę :)

 

Lara > Nathan. 

Cycki > brak Cycków. 

 

 

Masz rację :) ale patrząc z perspektywy obecnej epoki :) 

jednak klasyczne TR grając 15 - 20  lat temu na PC .... o matko - takich doznań dziś już konsola nie dostarczy :) 

Wtedy to było coś nowego, niesamowitego. A i czasy inne :) Jednym słowem klimat nie do powtórzenia :) 

Odnośnik do komentarza

Pisałem na innym forum to napisze i tu może ktoś poradzi...

 

Czy miał ktoś problem ze znalezieniem wszystkich skarbów w części 3?

Mam zebranych 100 znajdziek i trofeum za to silver.pngNiedościgniony łowca skarbów jak i zebrany osobliwy artefakt za który tez mam trofka bronze.pngŁowca artefaktów czyli razem 101 skarbów a nie chce mi wpaść trofeum - gold.pngKolekcja mistrza złodziei - Znajdź wszystkie skarby i osobliwy artefakt.

Spotkał się ktoś z czymś takim może?

Odnośnik do komentarza

Jest mały bug według mnie, już tłumaczę. Chodzi o rozdział karawana, w menu na liście skarbów nie widnieje żaden a są 3 natomiast następny 21 rozdział zawiera 8 a w rzeczywistości 5 ponieważ 3 należa do poprzedniego rozdziału. Zobacz ile masz skarbów w rozdziale 21 jeżeli będziesz mial 7/8 to znaczy że nie zebrałeś jednego w poprzednim rozdziale. Trzy skarby są w ostatnim pomieszczeniu, pierwsze zaraz po wejściu przez wielkie drzwi, drugi na podeście na którego wskoczymy z ruszających się bloczków a ostatni naprzeciwko wajchy na żyrandorze po drugiej stronie.

 

Btw. Wpadł mi kolejny potrójny calak tej świetnej serii ;)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...