Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Panowie, poproszę o jakąś wskazówkę dotyczącej U3 i walki z Talbotem na Crushing ....

 

 

Przed ostatnim zawaleniem platformy gość mnie cały czas klinczuje, łapie od tyłu, wciskam cały czas kółko ale nie mogę zadać ciosu bo znowu mnie łapie i tak non stop... wiem że coś robię źle, ale nie mogę zaskoczyć co takiego :)) proszę o jakieś info :)

 

Odnośnik do komentarza

Gram w jedynkę i pod względem graficznym gra wygląda nawet dobrze. Jednak to chyba jedyny plus tej odnowionej części... pamiętałem tę gierkę jak przez mgłę, ale dopiero teraz widzę iż pierwsza część jest tak naprawdę grą słabą i mówię to jako fan Uncharted. Gra zestarzała się pod względem gameplayu okropnie tj. przejdź 100 metrów>strzelaj do hordy wrogów>przejdź 100m>strzelaj do hordy wrogów (tak do 5 rozdziału gra była nawet spoko). Żeby to jeszcze było okraszone jakimiś częstymi cut scenkami, a tu podczas godziny 1-2 cutscenki o długości półtora minuty. Etapy ze skuterem to jeden wielki w(pipi) przemieszczanie się po elementach na ścianie - jeden wielki w(pipi). Nie wspomnę o xyz bugach, które nie zostały wyeliminowane z wersji na ps3, a doszły jeszcze nowe (dziwne zachowania kamery). Chyba najlepiej z tej edycji wypada o zgrozo polski dubbing (włączyłem na moment). 

 

Jestem w połowie gry, ale na tę chwilę wystawiłbym tej grze max 5/10. Do remasterów od M$ (gow/halo) to coś się nawet nie umywa.

Edytowane przez Starh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, ze to jest jedyna irytujaca rowniez i mnie rzecz w tej wspanialej serii. O polowe tego zabijania mniej a wiecej zagadek i byloby bajkowo.

Ale i tak milo czasem wrocic do poczciwego Drakea( szczegolnie jesli nie jest sie fanem TR'a). Sam remaster jak najbardziej na plus i nie ma tego co porownywac do Halo z 2001 roku bo temu trupowi nie wystarczyloby podbicie rozdzialki. Tam trzeba bylo zaczac od nowa.

Podsumowujac: 3w1 z lepsza grafa, w teraz juz chyba na prawde przystepnej cenie tuz przed premiera czworki to wydaje sie bardzo rozsadna propozycja.

Odnośnik do komentarza

Jedynka akurat jest najgorsza wg mnie. Dla mnie był to pierwszy kontakt z serią i faktycznie pierwsza część jest bardzo archaiczna, ale za to jak zacząłem grać w dwójkę to skok był już spory plus lepsze mechaniki i sceny. W jedynce (i w sumie trochę w całej serii) najbardziej mnie śmieszyło odkrywanie sekretnych przejść, których nikt wcześniej nie znalazł. Wchodzisz, a tam przeciwnicy :D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem dzisiaj razem z U4 i już na wejściu mam mały problem: gra strasznie długo się instaluje, a płyta w napędzie raz przyspiesza, raz zwalnia, a czasem staje w ogóle. Nośnik jest czysty,nie ma rys, nie ma kurzu itepe. Ktoś się zetknął z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nigdy wcześniej nie grałem w żadną część Uncharted. Jakiś czas temu pożyczyłem od kumpla kolekcje i zacząłem jedynkę, po 5-6 rozdziałach jakoś mocno mnie nie wciągnęła, trochę już archaiczne sterowanie, wkurzajaca kamera itp. I tak przerwałem, po czasie o niej zapomniałem i musialem oddać kumplowi. Jakiś tydzień temu kupiłem za 90zł, żeby dac jeszcze raz szanse i wkrecilem sie strasznie. Bodajże 3 dni temu skończylem 1 część, a przed chwilą drugą. Świetna seria, historia, grafika w remasterze jest naprawdę piękna. Druga część zdecydowanie lepsza. Jeszcze dziś pewnie biorę za trójkę, bo U4 już czeka na półce ale powiedziałem sobie, że nie ruszę dopóki nie skończę trylogii. Gdybym grał w tamtych latach pewnie byłyby to jednej z najlepszych gier w jakie grałem a tak jak na razie kolejno 1 - 8/10, 2 - 9/10.

 

No i trójeczka ukończona. Kozacka seria. Czesc trzecia rowniez swietna, lepsza od 1 ale nieco gorsza od 2. W koncu przyszedl czas na U4.

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...