Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie grałem z dwa lata ale chyba niski jest dmg jak na standardy. Kiedy wpadłem do świata DSIII chwilę po przygodzie z Bloodborne to zbyt wolno wszystko się działo, okiełznałem ten miecz, mrugnąłem, patrzę a tu w mig jakoś ng+4 i lvl ~200. Wszystko z Irithyll Straight Sword. Szybkość i ten efekt frost. Ale Midira nie ubiłem i tak i tego ostatniego (Gaela?). Muszę kiedyś wrócic i zaserwować im na chłodno zemstę bo ta ostatnia walka była epicka

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Szkoda, że wasz nielubiany znajomy już nie nagrywa. To się nazywa miłość do Soulsborne. Ostatni filmik z 4 października gdzie od 2015 roku praktycznie codziennie wpadały jakieś filmiki :cray:

 

Mroczne Fashion Buildy, skill, reakcje, planowania, uwielbiam oglądać ten skrytobójczy styl. 

I to jeszcze na takim levelu bez zbroi, poise, tarczy. 

 

Tutaj pierwszy lepszy filmik. A praktycznie każdy ma coś z efektu ''WOW"

Można nie lubić gościa, ale docenić trzeba. Niema na świecie takiego maniaka zabijania innych graczy.

 

Wracaj mistrzu! :cray:

 

 

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
On 7/25/2021 at 1:52 PM, Ken Adams said:

Dawno nie grałem z dwa lata ale chyba niski jest dmg jak na standardy. Kiedy wpadłem do świata DSIII chwilę po przygodzie z Bloodborne to zbyt wolno wszystko się działo, okiełznałem ten miecz, mrugnąłem, patrzę a tu w mig jakoś ng+4 i lvl ~200. Wszystko z Irithyll Straight Sword. Szybkość i ten efekt frost. Ale Midira nie ubiłem i tak i tego ostatniego (Gaela?). Muszę kiedyś wrócic i zaserwować im na chłodno zemstę bo ta ostatnia walka była epicka

Smoka i Gaela można dość łatwo zabić łukiem. Dodatkowo Gaela można zatruć. Generalnie wiele trudniejszych bossów można dość łatwo zabić łukiem lub magią. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Doświadczenie z walk z Midirem i Gaelem mam, ale jedynie na NG+7 na 125lvl i magią wiadomo można, ale łuku bym nie polecał i trucizna też niewiele pomaga. 

Na smoka z magii też tylko Lightning i zwykła. 

 

Ogólnie Midira pokonywałem bez uszczerbku na zdrowiu, ale Gael na NG+7 to jest skurczybyk. Jest cały czas w ruchu, łuk nic mu nie zrobi i na pewno to nie jest dobry tip dla początkujących.

 

Na Midira mój sposób to trzymanie się jego głowy i kontry po jego atakach. Gaela nie chcę pamiętać na NG+7, jest to menda :D

 

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Jordanensis said:

Tak. Wszystko można. Tylko mi się wydaję, że to nie są sposoby dzięki którym poradzi się nowicjusz pytając o rady. 

Na tych filmikach są osoby które bardzo dobrze znają już grę. 

 

Ja jestem noobem i tylko łukiem mi się udało zabić Geala, smoka i Nameless King. 

Kwestia preferencji. Mi trudniej jest brykać i just framewo rollami unikać ataków czekając na malutkie okienko, gdzie mogę zaatakować. 

Jednak ja zawsze wolałem czary i granie na dystans. 

 

Trucizna na Geala jest uważana za cheese lub cheating. 

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Jordanensis said:

Rozumiem :)

Ja tak jak pisałem kilka postów wcześniej - z Gaelem i Midira walczyłem tylko na NG+7 i tam trucizna była bezużyteczna, także ciężko się mi wypowiedzieć, bo nie wiem jak to wygląda z nimi na NG czy NG+. 

 

Tak jak piszesz. Kwestia preferencji :) 

 

Trucizna ze specjala tej różdżki działa nietypowo i nie jest zwykłą trucizną. Działa na sporą ilość bossów i zabiera życie znacznie szybciej, niż trucizna ze strzał lub czaru. 

W tym drugim filmiku koleś robi Gaela na SL1 i NG7 trucizną właśnie. 

Odnośnik do komentarza

Ja wiem :) W samym DkS3 mam 6500h :)

 

Mi chodzi o to, że szybciej można go pokonać kontrami bronią białą, a jeszcze łatwiej magią czy pyro. Trucizna spoko, ale trzeba ogarniać uniki. 

Jeśli o mnie chodzi to stawiam te sposoby na ostatnim miejscu jak łuk czy poison, ale tu jest najważniejsza indywidualna preferencja. 

Ja jakbym miał wskazać najłatwiejszy sposób na niego to magia, lightning i pyro.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Kupiłem grę w edycji deluxe aby ograć w końcu dodatki I zacząłem gierkę od początku. 

Dopiero co skończyłem bloodborne i DS3 jest dużo trudniejszy od BB. Możliwe że dodatki podniosły poziom trudności trudności w pierwszej lokacji dostawałem wpjerdol aż niemiło. Z tym lamusem Vordtem się męczyłem z 20 razy xd

Mam nadzieję że przez to że biegłem z uchikigatana, teraz biegam z rapierem i jest lepiej....

Dodam że ds3 skończyłem jakieś 2 lata temu i wydaje mi się że było łatwiej i szybciej. Aha i parowanie, w porównaniu do BB jest tu makabrycznie trudne 

Odnośnik do komentarza

Ja wszystko skończyłem od From poza dlc do DkS3 (nadrobię na Decku) i co z tego, skoro w becie Eldena dostawałem i tak oklep na dzień dobry bossie z myślami "Boże robię to od prawie 12 lat chyba jestem już na to za stary :yao:"

Pamięć mięśniowa i nowe patterny nowych bossów. Zginiesz jeszcze z 560 razy i będziesz dobry.

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Czy serwery Dark Souls 3 są takie chujowe czy ja mam takiego słabego neta? Walczę z najeźdźcami i widac że mam laga i niestety ciągle gine:-(

Czy idzie jakoś zdziałać aby atakował cie tylko jeden? Ostatnio dwóch mnie najechalo i dostałem wpierdol aż milo:-(

Jak mam do wyboru ogniska to czasami takie ikonki postaci się przy nich pojawiają. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...