Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

pierwsze od prawej drzewko dubluje wypadanie wszystkiego, mam kasy i itemów jak lodu ubrany jestem cały na fioletowo, kasy mam tyle ze wydaje na te zyebane skrzynki ;v

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dopiero w weekend miałem okazję zagrać i ło matko jestem naprawdę zauroczony :obama: . Pięknie ten świat się prezentuje i po prostu chce się w to grać. Ciągle jakieś nowości w rozgrywce, questy, kombinowanie z przeciwnikami, no ciężko się oderwać. Dobrze było wierzyć w ten projekt od początku, GG wyszła prawdziwa perełka.

Odnośnik do komentarza

No ciekawe czy na PS4 jeszcze zrobią jakiś tytuł czy już na PS5. Tytuł startowy Horizon zero dawn 2 brzmi jak "Musze kupić nową konsole" :)

 

O dodatkach na razie nic nowego nie wiadomo?

Pamiętam tylko jakiś wpis z twittera sprzed miesiąca, że się zastanawiają.

Odnośnik do komentarza

Co do DLC to jednak nadal cisza i jeśli będzie to nie szybko:

 

 

In a recent interview with Guerrilla Games Lead Concept Artist, Roland Ijzermans, PSLS asked the burning question: “Will Horizon Zero Dawn have any story or side mission DLC?

 

The developer simply replied: “I’m here to talk about this one and not about future plans.”

 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście mowa o exlusive'ach, daje nam to liczbę >115 tys. sztuk - otwarcie większe choćby od debiutu TloU (na Ps3),  z gier 3rd party tylko Destiny (~184 tys.) i pierwsze WD (~190 tys.) sprzedało się więcej  jeśli chodzi o nowe IP.

Dla porównania jeszcze: Wiesiek na Ps4 sprzedał się w debiucie ~110 tys. sztuk
Bonusowo: Nowa Zelda została 3 najlepiej sprzedającą się grą z serii (za Wind Wakerem i TP), samo BoTW stanowiło 75% sprzedanych gier na Switcha.

To tyle z informacji sprzedażowych  :v

Edit: 
Jeszcze sam Switch, wygląda na to, że debiutuje słabiej od 3DSa, ale dwukrotnie lepiej od Wiiu, czyli w okolicach 80 tys. sztuk.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

UI sprzedazy w tej grze jest tragiczne...

 

Wbilem ostatnio na polnoc tam w gory - wiecie, ze jak jest sie bardzo wysoko i Aloy cos powie to normalnie niesie sie echo po gorach?

 

Dziwi mnie jak z jednej strony ta gra moze byc dopracowana - technicznie to perelka, animacja to poezja, odglosy otoczenia itd. Strasznie mi sie to wszystko podoba. Z drugiej strony, wspomniany wczesniej UI, ulomnosc ludzkich przeciwnikow i mala ilosc maszyn (tak, wiem ze jest ich jakies 26 ale co z tego skoro duzo maszyn zachowuje sie podobnie).

 

W kazdym razie nabilem na razie 30 pare godzin i powoli zblizam sie do momentu, zeby popchnac glowny quest do przodu.

 

Aha, koniecznie ustawcie HUD na dynamiczny - ta gra jest tak piekna!

 

PS: Crafting opierajacy sie na zbieraniu przedmiotow ze zwierzat… fml. Chodze po swiecie i staram sie znalezc szczury, przy okazji modlac sie zeby mi wydropily skore, a nie kosci. Ktos mogl to lepiej pomyslec.

 

PS2: Szkoda, ze wspinac sie mozna tylko w wybranych miejscach. Ogranicza to troche eksploracje.

Edytowane przez estel
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde gra jest świetna ale przynajmniej z mojej perspektywy strasznie szkoda że jest tak ubogi wachlarz broni . Na jednym z artwork-ów pamiętam że postać strzelała/trzymała pistolet skałkowy , fajnie jakby było kilka prymitywnych broni palnych no i przedewszystkim broni białych , czy to jakiś miecz albo tomahawk . No ale to tylko moje zdanie i wiadomo nie każdemu by taki pomysł się spodobał. 

Odnośnik do komentarza

Gdzie poradziliście sobie z samouczkiem granatów rozrywających - muszę obalić kilka, za jednym rzutem? 

Trzeba sie chyba cofnąć.

 

Chodzi o granaty odłamkowe? Ja wbiłem w kotle KSI. W pewnym momencie jest kilka świetnych okazji żeby to zrobić.

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To chyba pierwsza gra w historii forum która nie podzieliła graczy i wzbudziła powszechny spust. Dla mnie to druga gra tej generacji po Wieśku ktora zostanie na półce bez względu na to czy wyjdzie Dlc czy też nie.

I wyjątkowo jeden z userow się nie wypowiada który zawsze krytykuje wszystko i wszystkich. Jakiś Bizon. Często go widywalem w różnych tematach jak zawsze po grach jechał a tu chyba go po prostu zatkało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

To chyba pierwsza gra w historii forum która nie podzieliła graczy i wzbudziła powszechny spust. Dla mnie to druga gra tej generacji po Wieśku ktora zostanie na półce bez względu na to czy wyjdzie Dlc czy też nie.

I wyjątkowo jeden z userow się nie wypowiada który zawsze krytykuje wszystko i wszystkich. Jakiś Bizon. Często go widywalem w różnych tematach jak zawsze po grach jechał a tu chyba go po prostu zatkało.

 

 

Znając jego zamiłowanie do powszechnej obstrukcji jeszcze nic straconego, i uważaj bo w najlepszym przypadku zwyzywa Cię od randomów :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...