Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada dosc nudno, szczegolnie walka, robot komunikuje ci jakies 5 sekund ze zaraz sie na ciebie rzuci, robisz unik i pach pach z luku i powtarzamy, no nie wiem... W dodatku ta biala kreska po wypuszczeniu strzaly jakos odstaje dziwnie w moich oczach.

 

To chyba jedna z tych gier gdzie trzeba samemu zagrac bo poki co tego nie czuje nic a nic, wiec na premiere raczej odpada, szczegolnie ze Nioh za rogiem, moze w wakacje sie skusze jak poczytam pochlebne opinie.

 

edit: a wlasnie, zapomnialbym o NAJWAZNIEJSZYM w tym temacie, grafika wyglada przepieknie :cool:

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

To z prosiaka czy biedaka filmik? Walka faktycznie wygląda trochę słabo ale to chyba przez osobę co gra, wcześniejsze filmiki pokazywały różne możliwości i inne zagrania a nie łuk > turlu i do końca.

 

to jest bankowo prosiak: https://youtu.be/Y770Uv1_EcU?t=2s

 

https://youtu.be/OX--jwLCLDc?t=20m4s

 

Ten mocap i voice acting to jakies prowo?

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie widzę w mocapie i voice actingu nic co odróżniałoby to od innych rpgów, przez grafikę jest większy dysonans tylko. Animacje i mimika za to jest milę przed konkurencją. (Chociaż sama custcenka jest słaba, prawie jak Vigi z Wiedźmina :v)

Porównań rozgrywki do serii Far Cry nie komentuje, szkoda zdrowia :v

P.S

Widać, że grająca osoba sobie "delikatnie" nie radzi.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Heh, zdążyłem jeden z filmików obejrzeć  :sorcerer:

 

Generalnie wygląda bardzo zacnie, ale nie wszystko mi się podoba:

 

  • W ciul komunikatów, znaczników i innego cholerstwa. Naprawdę mam wrażenie, że mocno z tym przesadzili. Mam nadzieję, że będzie się dało wyłączyć część albo wszystko. Szczególnie mało estetycznie wyglądają nieco zbyt znaczniki przy roślinkach, pokonanych wrogach i skrzynkach (duże, pionowe linie). Meh.
  • Za dużo turlania ;) Ale to pewnie wina grającego plus inaczej się ogląda takie rzeczy niż gra
  • Wallhack, swoisty tryb "detektywa", mapka w stylu Far Cry (m. in. zaznaczone miejsca "żerowania" gatunków robo-dinozaurów), odbijanie wrogich baz, odkrywanie terenu z punktu widokowego - to wszystko jest. Choć w nieco innej formie. Zobaczymy czy ciekawszej i mniej powtarzalnej niż u konkurencji

To powyżej mnie lekko niepokoi, ale reszta jest konkret - grafika, płynność poruszania Aloy, sporo gadżetów i możliwości  kombinowania, przejmowanie robo-bestii itp. 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Forumowy idol Janusz też grał, dużo jest filmików i przestaje już to oglądać, aby sobie nie obrzydzić bo gra mi zaczyna FC Primal przypominać xD

Drugi Spidersweb tego można posłuchać

 

 

A tu jeszcze chłop grał na Pro i same aspekty techniczne jeśli kogoś, zalety Pro na 1080p tv

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jestem zahajpowany tą grą, brakowało mi takiego sandboxa w takim klimacie, te walki z robotami, przytrzymywanie ich za pomocą łuku z strzałem, zbieractwo, jakiś tam wybór skilla drzewek. Mapa świata jakby nie patrzeć jest ogromna, widzę, że wiele zwiedzania będzie, a przy takiej grafice to będzie na czym oko zawiesić, a jak jeszcze HDR do tego dojdzie to masakra jakaś. Zwróćcie uwagę, że dziennikarze grają na zwykłej konsoli i co ona potrafi zrobić z grafiką. Ciekawe czy takiego Unchartaded 4 już przebije. Niesamowite jak ta technologia poszła.

Odnośnik do komentarza

Ok - oglądam inne gameplay i tam już HUD wygląda zdecydowanie estetycznej. Jest nadzieja, że nie dostanę oczopląsu.

Co do porównań do Far Cry to też miejscami miałem takie wrażenie, ale z tych opinii, które przeczytałem/obejrzałem wiele osób podkreśla, że to zdecydowanie NIE JEST klon Far Cry. Zobaczymy jak będzie. 

Odnośnik do komentarza

Jak ogrywałem Primala, jedynie co do mnie łudząco podobne przypomina to menu, skill drzewek i nic po za tym, gameployowo to już zupełnie nie ma nic wspólnego poza zbieraniem śmieci. A czy podbijaniem terytoriów czy tego typu rzeczy to nie mam pojęcia czy będzie to w tej grze. Oglądałem jedynie playtest na ppe. Jeden mi wystarczy już. Nie chcę już innych ogladać, bo jeszcze wszystkiego się dowiem.

Odnośnik do komentarza

 

to video jest chyba najlepsze; gość miał 0 hajpu, a po 3h chce na premierę <ok>

 

>akcja dzieje się 1000 lat po upadku cywilizacji

>walka jest bardzo płynna i pozwala na żonglerkę zabawkami i unikami

>znaczenie tytułu gry zostanie wyjaśnione pod koniec kampanii

>na zwykłym ps4 gra działa przyzwoicie

 

ech no ale Nier ma pierwszeństwo

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...