Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Fak, ogólnie to wiedziałem, że ten tytuł to must-have, day-one itp, ale jakiegoś specjalnego hype'u nie miałem.

Obejrzałem jednak kilka z tych materiałów i kuźwa nie chce mi się grać w nic innego, ja chcę Horizon tu i teraz, natychmiast!

Kurde, stary jestem i rzadko kiedy hajpuję się jakąś nadchodzącą produkcją, ale tu znów czuję się jak dzieciak. Z jednej strony nie chcę oglądać więcej, żeby nie poznać całej gry przed własnoręcznym zagraniem, a z drugiej strony tak bardzo chcę w to zagrać, że kusi mnie, by chociaż posłuchać wrażeń szczęśliwców, którzy mogli w to zagrać.

 

Następna taka podjarka będzie dopiero przy Days Gone (chooywiekiedy) no i pewnie przy RDR2 (równie spora niewiadoma). Jednak mimo przejedzenia sandboxami na tej generacji to nadal mój ulubiony rodzaj rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem ostatnie parę stron i obok filmików RockAlone2K (xd), spidersweb (xd) i jakiegoś bezbeka prezentujących grę z miliardem znaczników są zachwyty Ficusia (xd) nad tym, że ta gra open world (xd) będzie pierwszą dobrą grą Guerilla od dawna (xd). Czy ja wpadłem właśnie do jakiejś króliczej nory czy co, że jest tutaj tak absurdalnie?

 

No ja poczekam z ewentualnym zakupem na pierwsze, drugie i trzecie opinie.

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Nadal szanuję i pozdrawiam wszystkich fanów Vity.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przejrzałem ostatnie parę stron i obok filmików RockAlone2K (xd), spidersweb (xd) i jakiegoś bezbeka prezentujących grę z miliardem znaczników są zachwyty Ficusia (xd) nad tym, że ta gra open world (xd) będzie pierwszą dobrą grą Guerilla od dawna (xd). Czy ja wpadłem właśnie do jakiejś króliczej nory czy co, że jest tutaj tak absurdalnie?

 

No ja poczekam z ewentualnym zakupem na pierwsze, drugie i trzecie opinie.

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Nadal szanuję i pozdrawiam wszystkich fanów Vity.

Ależ kruku nikt tutaj nie piszę, że to będzie arcydzieło tylko po prostu dobra, solidna produkcja.

Mam nadzieję, że każdy będzie się dobrze bawić z gierką. Zresztą teraz jest taki natłok premier, że każdy kupi wybrany tytuł dla siebie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...