Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wystarczy oszacować wynagrodzenie miesięczne, ile jest ludzi w GG i ile czasu robili tą gre 5-6 lat

 

:rotfl:

 

RYNEK FINANSOWY GO NIENAWIDZI, ODKRYŁ JEDEN PROSTY TRIK, ABY ZAOSZCZĘDZIĆ NA ANALITYKACH FINANSOWYCH <KLIKNIJ>

Edytowane przez asax
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Fanek

Oj, ja nawet wiem ile w GG się zarabia, bo znajomi składali tam papiery i przechodzili rekrutację. Np. widełki w gamedevie w US (najdroższym kraju jeśli chodzi o produkcję gier) wynosiły: 34 tys - 101 tys. Średnia płaca to 58 tys.*

*Oczywiście to średnie z 2016

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Ach te informacje o ludziach z CDP :v  GG zatrudniła 3 osoby z firmy,  jedna po wykonaniu zadania wróciła już do CDP, jedna została zwolniona, jedna nadal pracuje - Dennis Zoetebier (quest designer).  Ale to też nie jest tak, że te same osoby, które robiły serię Killzone, robią Horizon, od dłuższego czasu rekrutowali ludzi z doświadczeniem w rpgach i grach z otwartym światem.

P.S
W drugą stronę też rekrutacje się odbywają, CDP akurat lubi ściągać devów z Holandii i UK :v

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nie zepsują fabuły, bo mają duże pole do popisu, na miarę TLOU, jak już wcześniej ktoś pisał: ciemny lud, który wierzy, że maszyny zesłali bogowie, a za maszynami jakiś psychopata, no i główna bohaterka sama w tej walce, która musi walczyć ze złem, i która musi przekonać tępy lud. Zupełnie jak w dzisiejszych czasach, ciemna masa, i psychopaci (maszyny bez emocji, empatii, sumienia), no i niektórzy, którzy wiedzą co jest grane, i nieliczni, którzy potrafią rozpoznać ludzi od wampirów energetycznych (psychopatów). Właśnie największą moją ciekawość budzi w tej grze fabuła, tajemnica coś vide Matrix.

Odnośnik do komentarza

Też bym chciał w to wierzyć, szczególnie że w Killzone również mieli duże pole do popisu, moim zdaniem uniwersum z dużo większym potencjałem, niż niejedna strzelanka, a wszyscy wiemy jak wyszło, choć K2 mi się podobało. Może Horizon to ich szansa? Nie ma zespołów, które ciagle tworzą same killery, ale każdy z lepszych zespołów stworzył, choć jednego takiego killera, mam nadzieję, że to ich czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...