Skocz do zawartości

Ghost Recon: Wildlands


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Straszny crap, drewno w strzelaniu, prowadzeniu pojazdów, skoki na motorze z wysokości 500m jade dalej, grafika z ps3, nie ma co więcej komentować, crap jak chuy. No chyba, że to wczesna wersja gry, ale na pewno nie zachęca do kupna.

Na plusa duża ilość broni, custom postaci, gadzety, ale poszli znowu na ilość a nie jakość.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Wstyd sie z Fankiem zgadzac ale ta gra to crap jak chuy. Strzelanie xD czy wale z SMG czy z LMG czy z Snajperki roznica w feelingu z strzelania to czas przeladowania. Pojazdy xD beznadziejne sterowanie i uczucie prowadznia wanny nie wazne czy jade traktorem czy motorem crossowym, latanie jest za to bardzo ok :). Customizacja na wysokim poziomie. Muzyka i dzwieki jakies tam sa ale dupy nie urywa przynajmniej muza lokalna. Grafika moze byc ale slawny Ubisoftowy downgorad aplikowany byl mocno i nie wiem czy Beta w ogole supportuje Pro.

 

Werdykt po pograniu kilka godzin w Bete skala 5 stopniowa daje 2 Terrafanki.

Odnośnik do komentarza

Mi mimo wszystko wydaje się, że jest to wczesny build, podobnie było przy alphie Rainbow Six pierwszej, może zrobią jeszcze kolejny testy z tym Ghost Reconem. Bo ile osób kupi tą gre w takiej postaci jak to teraz? Fanatycy Ubisoftu głównie.

 

Nie czaje tylko, że nie ogarneli się właśnie po RS gdzie właśnie przez problemy sieciowe i oprawe na początku ta gra strasznie słabo się sprzedawała, mimo że końcowy produkt był dobry.

No ale może nie mam w ogóle racji, posłuchajmy kolejnych opinii :)

 

btw. ustańcie w trawie i wciśnijcie O - jak to wygląda xD

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile i ja Fanek dobrze to określił,drewno we wszystkim strzelanie pojazdy animacja postaci,taki potworek 5 lat za późno wydany na PS360 byłby fajny teraz wali biedą aż boli. Niedorozwinięta arma połaczona z just cause, gra do "kupienia" tylko w gwg/psplusie albo jak ktos ma ciśnienie to za 5ojro w promo na steamie. Wracam do Warframe <smutna żabodynia>

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Strzelanie lepsze w Division tam Snajperka przynajmniej miala jakis power czy odrzut jak nie bylo na niej upgradow. Tutaj walisz z niej jak w Duck Huncie xD. Szkoda bo ogolnie i Division i Wildlands maja bardzo dobra otoczke i szkoda by bylo gdyby Ubi gonna Ubi. Z drugiej strony sporo do premiery moze sie zmienic ( xD ).

Odnośnik do komentarza

Strzelanie spoko, nie zauwazylem wiekszej roznicy miedzy tym a Division pod tym wzgledem, za wyjatkiem oczywiscie tego ze w GR jak strzelisz typowi w baniak raz to trup, a jak chwycilem MSRke do lapy to az typow z kapci wyrywalo. Po becie jestem raczej kupiony, pierwsze raczycho anno domini 2017 bedzie spod szyldu ubisoftu.

 

Ta gra to taki troche MGSV [infiltracje baz przy czym mamy pelna swobode, zwiad przy pomocy lornetki/dronow oznacza typow, zbieranie zasobow do rozbudowy ekwipunku] + Far Cry [szczatkowe story podawane w kawaleczkach, ogroooomny teren, w pizde baz do zdobycia no i rozne pojazdy etc.] a do tego jeszcze sensowny coop.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co tak niektórzy są uprzedzeni do tej bety, nie licząc wielkiej ilości bugów (beta ?) ja bawię się świetnie i na pewno ta gra zachęciła mnie bardziej do zakupu niż Division. Problem tylko taki że ta gra wychodzi w marcu który dla mnie jest ciasny i raczej nie znajdę czasu na ten tytuł w dniu premiery 

Odnośnik do komentarza

Strzelanie spoko, nie zauwazylem wiekszej roznicy miedzy tym a Division pod tym wzgledem, za wyjatkiem oczywiscie tego ze w GR jak strzelisz typowi w baniak raz to trup, a jak chwycilem MSRke do lapy to az typow z kapci wyrywalo. Po becie jestem raczej kupiony, pierwsze raczycho anno domini 2017 bedzie spod szyldu ubisoftu.

 

Ta gra to taki troche MGSV [infiltracje baz przy czym mamy pelna swobode, zwiad przy pomocy lornetki/dronow oznacza typow, zbieranie zasobow do rozbudowy ekwipunku] + Far Cry [szczatkowe story podawane w kawaleczkach, ogroooomny teren, w pizde baz do zdobycia no i rozne pojazdy etc.] a do tego jeszcze sensowny coop.

 

Wstrzymaj się Bansai i daj szansę za tydzień otwartej becie For Honor :)

Odnośnik do komentarza

W ekipie siła :pope:   zaczęliśmy od 5 po południu a skończyliśmy o 2 w nocy. Graliśmy na najwyższym poziomie i nie powiem mogłoby być trochę trudniej ale fun z niej płynący jest całkiem zacny.Z nieudanych akcji czasami płakaliśmy ze śmiechu i tu miałem skojarzenie z GTAonline ,którego systemu sczelania akurat nie trawie tak tutaj jest całkiem fajnie ale za to sterowanie pojazdami w GTA zdecydowanie lepsze, sporo też w niej podobieństwa z Division tylko że w innej scenerii ;). Ogólnie idzie się przy niej całkiem wyluzować, zero spiny idealna do browarka.
Graficznie z początkiem może nie zachwycać ale z czasem wyłapuje się sporo efektownych detali i to całkiem przyjemnych, które robią wrażenie np. oświetlenie i akcje w budynkach podczas burzy przy zgaszonym świetle :nyam2:. Wrażenie tez robi sandbox, mają rozmach skur... 
Ogólnie z ekipy wszyscy zadowoleni i chcą brać na premierę, ja dołączę później....3 marzec i bite 3 tyg. już zarezerwowane 8)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...