Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Rudiok napisał:

No dobra, pasuje się wziąć w końcu za tego Niera, ale co zrobić jak demo mi w ogóle nie podeszło...? Potem jest jakoś lepiej/inaczej? Do czego tej gierce najbliżej? 

Demo jest odzwierciedleniem rozgrywki postacia 2b. Czyli jedno przejscie jest w tym stylu. 

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Rudiok napisał:

No dobra, pasuje się wziąć w końcu za tego Niera, ale co zrobić jak demo mi w ogóle nie podeszło...? Potem jest jakoś lepiej/inaczej? Do czego tej gierce najbliżej? 

Jak nie lubisz wtórności i przechodzenia gry po kilka razy (dla super zakończenia XDDDDDDD), to się odbijesz od tego "dzieła".

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rozi napisał:

Jak nie lubisz wtórności i przechodzenia gry po kilka razy (dla super zakończenia XDDDDDDD), to się odbijesz od tego "dzieła".

To nie jest przechodzenie gry kilka razy :facepalm: widać jak skończyłeś grę teoretyku. 

Odnośnik do komentarza

No pozniej sterujesz tym chloptaszkiem i rozgrywka polega calkowicie na hackowaniu w postaci old schoolowej strzelaninki, albo latanie starkiem na modle space invaders.

Pozniej masz 3 scenariusz a wlasciwie ciag dalszy wydarzen z tymi stylami pol na pol. Do tego pare urozmaicen i minigierek. Ale jak demo kompletnie nie podeszlo to gra na pewno tez nie podejdzie.

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _Be_ napisał:

To nie jest przechodzenie gry kilka razy :facepalm: widać jak skończyłeś grę teoretyku. 

No drugie przejscie to 80% miejscowek z 1 przejscia. Wiec jak komus nie pasuje hackowanie i ma wyyebane na fabule to moze byc bolesne. Ja z poczatku bylem przerazony gameplayem. Dobrze ze nie bylo loadingow jak z ff7.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Rudiok napisał:

 

A potem co? Weźta opowiedzta jak n00bowi. 

No gierka od dema nie różni się za mocno, masz pozniej po prostu otwarty świat, który ma różne lokacje, questy poboczne i tego typu sprawy ale 'core' gameplayu to latanie 2B i walenie w roboty, z elementami shumpa gdzie latasz statkiem albo z zmianą kamery na 2,5D gdzie latasz i strzelasz do robotów jak w jakiejś kontrze. I tak jak mówi milan potem masz elementy minigierki coś ala space invaders gdzie latasz jakby stateczkiem i walisz do przeciwników i tak ich hakujesz. Z tym, że gameplay to w tej grze nie jest najwazniejszy.

 

 

2 minuty temu, milan napisał:

No drugie przejscie to 80% miejscowek z 1 przejscia. Wiec jak komus nie pasuje hackowanie i ma wyyebane na fabule to moze byc bolesne. Ja z poczatku bylem przerazony gameplayem. Dobrze ze nie bylo loadingow jak z ff7.

Nie no jasne, ale to nie jest tak, że grę przechodzisz trzy raz defacto, tylko tak jakby są to kawałki puzzli, które składasz w calość, nowe czaptery bardziej bym to nazwał, zresztą kto grał ten rozumie, kto się odbił to gada takie wlasnie rzeczy i niech lepiej wraca do battlefielda. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, milan napisał:

W sumie platynowi mogli zrobic cgi dupy 2b na okladke ksiazki nier automata :]

No własnie chodzi o to, że książką nie daloby się przedstawić tak tej historii jak to zrobił Yoko Taro. To jest najważniejsze w tej grze, medium. 

Odnośnik do komentarza

Hmm, fabryka ma chyba najwięcej barw obok parku rozrywki.

Później mamy m.in. pustynie -  1 kolor, las -  2 kolory, ruiny - 3 kolory  z wodą, ostatnie moejscówki - 1 kolor xD

Szarzyzna zamierzona ale zdecydowanie powinni dac wybór wywalenia tego filtra. Ta gra naprawdę by nie stracila gdyby  były te 3-4 kolory wiecej, czerwień, fiolet, niebieski, na boga.

10 minut temu, Figaro napisał:

Mi też demko nie podeszło :( A kocham wszystkie gry Platynowych. Coś jest w tych ruchach 2B, jakieś takie powolne.

Gdy  ogarniesz przycisk R2 to gra zdecydowanie nie jest powolna.

Odnośnik do komentarza

Nie, R2 to ślizg, jak ogarniasz slizgi podskoki i  walkę to dosłownie postać się klonuje,  do tego dodajesz w odpowiednim momencie zrobione uniki to uzyskujesz niezły taniec śmierci. Dochodzi tez Pod  z dwoma rodzajami pocisków, zmiana broni  w locie i powerupy. Jak grałem  w demo to tych  rzeczy nie robiłem.

Więc zdecydowanie gra nie jest powolna. A bieg jest wolny ale po  zrobieniu slizgu postać przyspiesza.

Edytowane przez milan
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...