Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nareszcie kupilem i przeszedlem.

 

Moze w wersji skroconej:

- moje posiedzenia wygladaly tak: 3h ,15,5 h, 10h, 8h, 4h. Te 15,5 bez przerwy to moj zyciowy rekord.

- podczas konczenia 3 raz w trakcie zakonczenia E bylem juz chyba nietrzezwy na umysle i nie wierzylem PODOwi ze to zrobi jak pomoge graczom. A jednak zrobił to xD

- z jednej strony niesamowity klimat, design, jakis taki magnes, muzyka i ogolny hype

- z drugiej strony trochę zawod bo spodziewalem sie na końcu czegos mocniejsZego, grafika wczesne ps3, system walki nierozbudowany a rozwoju nieangazujacy, na normalu.

 

Warto bylo i zastanawiam sie nad kupnem Niera 1. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, milan napisał:

Warto bylo i zastanawiam sie nad kupnem Niera 1. 


Pierwszy NIER lepszy pod względem fabularnym i postaci nam towarzyszących, ale sprawy techniczno-gameplayowe to kilka klas niżej niestety. Ja się cieszę, że ograłem to w odpowiedniej kolejności, bo teraz może być ciężko bawić się tym potworkiem. Ale jak jesteś tolerancyjny na tego typu bolączki to warto, zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza

Taki jeszcze dowód ze ta gra ma to coś: czasami po 4-5 godzinach gdy wiedziałem że znowu będę musiał  biec przez pustynie, albo  znowu lecieć do tego lasu miałem ochotę już zwymiotować i wyłączyć konsolę. Ale nagle zaczynam biec do celu, po  drodze pare walk,  dialog jeden drugi, i okazuje się ze siedze kolejne 5 godzin. Magia.

Ale backtracking jest straszny, do tego niektóre miejscówki są szkaradne, taki las wygląda jak żywcem wyjety  z ICO z ps2, czasami mi  się w brzuchu przewracało od tego. A pierwsze posiedzenie krótkie bo obszar miasta mnie troche wkur,vil, nagle ląduje i moge łazic po wielkim mieście, do tego każdy budynek wyglada tak samo,  na kazdym jest ten sam yebany budyneczek,  z tym samym swiecacym itemem.

Duuuuzo  w tej grze powinni poprawić, ale jednak.

A, i pare smiesznych akcji  zapamiętam, tych specjalnych ( robot który po trzesieniu znajduje jeden tors i  sie cieszy ze pasuje,  a obok inny płacze ze po  trzesieniu zgubil jeden xD) i tych niezamierzonych (płonie Camp,  a ja ide się przespać, widok  kładącej się powoli B2 wśród płomieni nie do podrobienia).

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet nie ruszyłem, tak  samo jak wiekszosci pobocznych, jednak nie wytrzymałbym latania w te miejscówki bez większej idei.

12 minut temu, Mejm napisał:

Bierz Niera 1 milan smialo. Bedziesz plakac a i swietnej muzyki sie osluchasz.

Mocno się zastanawiam,  ale najpierw musze wiedziec  o co  da fak  z tym rozdzieleniem gry na geshaft i reptalian

Odnośnik do komentarza

Napisalem, ze rozni sie tylko bohaterem ktorym sterujemy (i podtytulem). W jap to dziecko (bo wiadomo, licealisci ratuja swiat) a w europie/us tatek (facet 35+). Cala reszta to samo.

 

Przepis na Niera jest taki: kupujesz gre z europejskiej dystrybucji -> grasz -> cieszysz miche. Koniec przepisu.

 

Ja (pipi)m stad bo zaraz sie natknie na sopiler z automaty. Takze nara i podziekujesz pozniej. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Jedynka jest zacna, a sciezka dzwiekowa  :banderas:

Ale to jednak inne klimaty niz automata. 

Pamietam ze jak odpalilem pierwszy raz to mi sie z wiedzminem skojarzylo, i jeszcze ta glowna postac xD

W automate chyba zagralem swiezo po horizonie i galki oczne nie wytrzymaly po prostu. Ale fajnie ze przypomnieliscie trzeba w koncu sie wziac za to

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...