Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Rozi napisał:

True ending xdddd

Jak z poprzednim postem nie dałem mrocznemu pasażerowi wystawić minusa tak tutaj już hamulce puściły. Mamy 2020 i dalej ludzie nie rozumieją, że Automata to około 30-40 godzin gry, a w międzyczasie wyskakują napisy końcowe... aż do tych właściwych, po których chyba nawet Terlecki nie miałby wątpliwości, że "tak, to już jest koniec".

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Jak z poprzednim postem nie dałem mrocznemu pasażerowi wystawić minusa tak tutaj już hamulce puściły. Mamy 2020 i dalej ludzie nie rozumieją, że Automata to około 30-40 godzin gry, a w międzyczasie wyskakują napisy końcowe... aż do tych właściwych, po których chyba nawet Terlecki nie miałby wątpliwości, że "tak, to już jest koniec".

Ciekawe czy Rozi grał w MGSV, tam to musiał być skonfudowany jak kreditsy wjeżdżały.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, SetoPL napisał:

Demo grałem dość dawno, ale od tamtej pory wiele dobrego słyszałem. Jednak jeśli mówisz, że fabuła dobra i są twisty, które uwielbiam to jestem kupiony

 

Mam jak Ty, demo mnie trochę rozczarowało (przede wszystkim średnią, wolną walką). Ale dam niebawem szansę.

Odnośnik do komentarza

  

W dniu 7.03.2020 o 11:13, Pupcio napisał:

Daj spokój roziemu, jest wściekły bo jest słaby w gierki i utknął na początku 3 przejścia xDDDD

 

Od kiedy to trzeba być dobrym w gierki, żeby zaliczyć "całą" Automatę xd? Przecież z odpowiednimi chipami to jest samograj.

 

Dobra teraz widzę, co napisał Rozi, no przebieganie gry z elementami rpg z reguły nie kończy się dobrze w kontekście naszych możliwości bojowych, ale akurat w N:A braki w levelu nadrabia się cierpliwością w bieganiu i trzymaniu spustu (kłania się "wybitny" sidequest z "mistrzem sztuk walki" na dachu budynku, zerowe wyzwanie dla umiejętności, duże dla cierpliwości). 

 

 

W dniu 6.03.2020 o 21:29, SetoPL napisał:

Dlaczego wszyscy uważają, że ta gra jest taka dobra? Demko dla mnie było bez szału. Fabuła mocno daję radę czy co?

 

Nie chcę silić się na złośliwości i pisać, że "też się zastanawiam", więc ujmę to klasycznie: różne są gusta. Myślę, że duże znaczenie ma tu "inność" w stosunku do typowych mainstreamowych gierek, "japońskość", szeroko pojęte dziwactwo, oryginalne patenty i warstwa artystyczna. Mimo, że doceniam poszczególne elementy, jako całość dla mnie też gra okazała się tylko dobra, daleka od arcydzieła, na jakie ją niektórzy wykreowali, nie odbierając oczywiście nikomu prawa do subiektywnej oceny Niera w taki sposób (szkoda tylko, że fanbase tej gry jest jednym z najbardziej, z braku lepszego określenie, buldu.piących w reakcji na krytykę ukochanego dzieła). Faktem jest, że demko nie jest zbytnio reprezentatywne i oderwane od całości też by mnie zniechęciło do dalszej zabawy.

 

Aha, nie dopłacaj do GOTY, nie warto. 

Odnośnik do komentarza

Ta gierka to jest z nią tak - przejdziesz do końca, będziesz chcial wiedziec więcej. 

 

Czytasz więcej i zaczynasz rozkminać sens istnienia czlowieka na tym świecie. 

 

I za to tej gierce nalezy sie duzy szacunek. Tj. tak jak wychodzisz z kina z rozkminką, tylko ze tutaj ta rozkmina trwa dłużej. 

 

lopmk.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

szkoda tylko, że fanbase tej gry jest jednym z najbardziej, z braku lepszego określenie, buldu.piących w reakcji na krytykę ukochanego dzieła

Wejdź do tematu o którychkolwiek Soulsach czy Bloodborne i napisz coś krytycznego, takie wyzwanie na weekend :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bzduras napisał:

Wejdź do tematu o którychkolwiek Soulsach czy Bloodborne i napisz coś krytycznego, takie wyzwanie na weekend :)

 

To nie jest tak w każdej grze? Chociaż pół biedy kiedy ból dupy dotyczy naprawdę głębokich, intrygujących dzieł pokroju Niera.

 

Najśmieszniej jest gdy podobnie na krytykę reagują fani Uncharted. :) 

Odnośnik do komentarza

Nier jest piękną i wadliwą grą. Na pewno warto samemu zagrać. Niestety bariera wejścia jest wysoka, bo 2gie przejście jest zwyczajnie nudne. Na szczęście można je szybko skończyć w 5h i przejść do 3go przejścia, które jest kompletnie nową ścieżką fabularną, która chwyta jaja w imadło i zasadza głębokie mindfucki co chwilę. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bzduras napisał:

Wejdź do tematu o którychkolwiek Soulsach czy Bloodborne i napisz coś krytycznego, takie wyzwanie na weekend :)

Wejdź do jakiegokolwiek tematu i napisz coś, co się nie spodoba stałemu bywalcowi. Polecam napisanie czegos pozytywnego o piwach koncernowych w dedykowanym temacie :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Chodzi o gierki, a z tego co obserwuję po forach, stronach z gierkami, blogaskach i grupach na fejsbuczu soulsbornosekiroringi mają chyba najbardziej... "osobliwy" fanbase jaki wyprodukowała branża. Ot, subiektywne odczucie podyktowane kilkoma latami obserwacji (i to nie zza filara :Coolface: ).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...