Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ma_niek napisał:

Juz bez przeasady,jest kilka naprawde mega nut ale zeby pisac o niej ze top wszech czasów to za duzo.No ale gdyby nie muzyka i fabula to tego niera rzucilbym po dwoch  godzinach bo rozgrywka jest tam marna.

Kwestia biustu, jak we wszystkim z resztą. Dla Ciebie top topów to co innego, dla mnie szczyt szczytów to jest właśnie to:

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Może i być jak było, ważne, że w końcu można będzie poznać story jak człowiek, a nie zwierz buszujący w streszczeniach na jutubie.

 

polecam Ci zatem całe lore Nierka (pomost pomiędzy drakengard a nierem). Są opisy przetłumaczone z japonskiej książki o loru nierka, która nie wyszla z japoni. Fajne smaczki i rzucają duzo światła na powstanie każdego gatunku w nierku:

 

https://www.crossplay.pl/historia-swiata-nier/

 

 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem i przeszedłem NIERa chwile przed premierą automaty i nie żałuję, mimo strasznego drewna w rozgrywce i trzech lokacji na krzyż oraz obrzydliwego backtrackingu.
Z chęcią wrócę do tego na PS4, żeby zobaczyć co tam innego dorzucą, bo ten cały "Replicant" to chyba nie do końca to samo co NIER bez żadnego podtytułu.
I NIE - nie chcę czytać książek, komiksów, oglądać streszczeń na YT - to wszystko ma być w grze.

Odnośnik do komentarza

Były dwa wydania Niera, jeden na rynek zachodni, drugi na japoński. W Nier Gestalt (inaczej ten pierwotny Nier) grasz ojcem umierającej dziewczynki. W Nier Replicant grasz bratem umierającej dziewczynki.

 

Spoiler

Jakby zamieszania z NieRem było mało, wydawca – firma Square Enix - zdecydował, że NieR Gestalt (pod skróconym tytułem NieR) na rynkach zachodnich ukaże się zarówno na konsole Xbox 360 jak i PlayStation 3. Replicant pozostał jednak tytułem „exclusive” dla PS3. NieR Replicant i NieR Gestalt łączy przede wszystkim osoba głównego bohatera oraz miejsce akcji, czyli mroczny, nękany wirusem i pełen przeróżnych monstrów świat o nazwie Black Scrawl. Tytułowy Nier jest wojownikiem, który poza biegłością w posługiwaniu się białą bronią, nieźle radzi sobie także z magią. O ile jednak bohater NieR Gestalt to człowiek doświadczony przez życie, o tyle w NieR Replicant występuje pod znacznie młodszą i smuklejszą postacią. Inny jest też stopień pokrewieństwa z Yonah, dla której Nier poszukuje lekarstwa, co stanowi główną oś fabuły gry. W Gestalt postać ta jest jego córką, natomiast w Replicant młodszą siostrą. Różnice w obu grach w dużym stopniu wynikają z zamysłu wydawcy. Adresowana na konsole PlayStation 3 gra NieR Replicant projektowana była z myślą o graczach z Japonii i krajów azjatyckich. Jest więc bardziej „soczysta” np. w warstwie słownej, co w Europie i Ameryce mogłoby zostać źle odebrane.

 

 

Edytowane przez MYSZa7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

60% questów i trochę lvl farmiłem bo celuję w drugiego tym razem uczciwego calaczka bez kupowania osiągnięć w grze. Chociaż na PS4 mam też z 60h nabite. Teraz też się bawię setami bo za pierwszym razem grałem większość czasu podstawową bronią. Idealnie do tego nadaję się miejscówka gdzie pierwszy raz walczyliśmy z

Spoiler

Adamem

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...