Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, da$io napisał:

Na PC zagrałem do pierwszego Bossa i stwierdziłem, że chyba fajna gierka. Kupiłem na PS4 i na pierwszym transformersie zginąłem już 4 razy. Czy jestem aż tak kiepski? :facepalm:

A masz już jakieś chipy zamontowane? Akurat na początku raczej nie powinieneś dostać w tyłek jeśli nie pójdziesz tam, gdzie gra bardzo Cię nie chce na tym etapie rozgrywki (np.miejsca z dużo mocniejszymi przeciwnikami). Odrobina wprawy w unikach i dasz sobie radę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

A masz już jakieś chipy zamontowane? Akurat na początku raczej nie powinieneś dostać w tyłek jeśli nie pójdziesz tam, gdzie gra bardzo Cię nie chce na tym etapie rozgrywki (np.miejsca z dużo mocniejszymi przeciwnikami). Odrobina wprawy w unikach i dasz sobie radę.

 Na piecyku poszło mi wyśmienicie bez zbytniego sprężania się i dlatego przygodę postanowiłem kontynuować już na konsoli. Niestety idzie mi kiepsko a to dopiero początek gierki.

 Jadę dalej...

Odnośnik do komentarza

No bo tak jest chyba, ja gram na normalu. Jestem w trakcie drugiego przejścia i teraz już wogole nie ginę bo mam dużo apteczek, chipy z autohealem robią swoje też. 

Na początku mogłobyc dość ciężko, ale właśnie trzeba pamiętać o unikach i leczeniu. Kilka razy podnosilem swoje ciało podczas finałowej walki. 

 

Btw. Spoko te filmiki rzucające więcej światła na całą historię, podczas drugiego przejścia. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jestem tak po 10h i bardzo mi się podoba. Niektóre rzeczy kupiły mnie od razu (tona anime-akcji), do niektórych dopiero się przyzwyczaiłem (jak już się ma parę fajnych chipów, to jest się czym bawić), ale jednej rzeczy nijak nie rozumiem...

I nie chodzi o fabułę :)

Po co ten system poziomów? Co nam daje to wbicie levela oprócz zwiększonych statystyk? Nie fajniej by było bez tego? Bardziej by mi się widziała ta gra jako action-adventure.
 

Edytowane przez candle93
Estetyka
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, candle93 napisał:

Jestem tak po 10h i bardzo mi się podoba. Niektóre rzeczy kupiły mnie od razu (tona anime-akcji), do niektórych dopiero się przyzwyczaiłem (jak już się ma parę fajnych chipów, to jest się czym bawić), ale jednej rzeczy nijak nie rozumiem...

I nie chodzi o fabułę :)

Po co ten system poziomów? Co nam daje to wbicie levela oprócz zwiększonych statystyk? Nie fajniej by było bez tego? Bardziej by mi się widziała ta gra jako action-adventure.
 

Im większy level, tym łatwiej idzie walka. Nie raz miałem niższy level niż przeciwnik i by go ubić musiałem się trochę nameczyc. A tak wyższy level od przeciwnika i od razu było łatwiej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2019 o 13:10, spo21 napisał:

Im większy level, tym łatwiej idzie walka. Nie raz miałem niższy level niż przeciwnik i by go ubić musiałem się trochę nameczyc. A tak wyższy level od przeciwnika i od razu było łatwiej. 

Tak, rozumiem, ale było to dla mnie nieintuicyjne. 

Ostatnie 6 godzin (tak od Flooded City) przejścia A to niezła petarda :obama:

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Jakim napisał:

Jak dobrze pamiętam to nie kojarzę abym musiał cokolwiek farmić. W żadnym rozdziale tego nie robiłem. Jak robisz questy poboczne i nie unikasz walki to poziom powinien być cały czas na dość wysokim poziomie. Ba, korzystałem nawet w miarę regularnie z fast travel więc było parę razy na skróty. Poziom Hard.

to zrób te wyzwania z dlc na 30 lvl oke? albo pokonaj  

Spoiler

emila

ehh nie wyczymam z wami 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Jakim napisał:

Jak robisz questy poboczne i nie unikasz walki to poziom powinien być cały czas na dość wysokim poziomie.

Ale jak nie robi tych nudnych i powtarzalnych fetchquestów, to niestety przy trzecim (u mnie) przejściu, będzie miał za niski level i będzie niesamowicie bity. Też uważam, że bez levelowania ta gra byłaby lepsza.

 

 

Oczywiście bez innych wad byłaby jeszcze lepsza, ale wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...