Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się rozpisywać o demie bo każdy grał.

Graficznie spodziewałem się sporo lepiej po tych wszystkich filmikach, gra wygląda nierówno, ma lepsze i zdecydowanie słabsze momenty.

Kolory potrafią być momentami jakieś takie wyblakłe. Audio na bardzo duży plus, zombiaki nieźle ryczą.

Demo ukończyłem za drugim razem grając z innego konta w 15min. Na wielki plus to ten za(pipi)isty feeling oldschoolowych gierek, zbierasz graty klucze karty aby otworzyć kolejne drzwi i kolejne. Strzelanie troche dziwne, ale nie ma co się czepiać.

 

Spodziewałem się trochę lepiej, ale zawiedziony nie jestem :)

 

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Wesker napisał:

Ktoś zrobił porównanie konsol i teoretycznie XOX powinien wyglądać lepiej a tu wypada gorzej, ktoś sprawdzał to?

 

https://youtu.be/p9yhLLIiKak

 

Grałem na ps4pro i xox. Obraz na xox wydawał mi się mniej poszarpany, ale znowu zauważalnie bardziej rozmazany względem ps4. Na filmiku jest tego potwierdzenie. Została mi ostatnie wersja do sprawdzenia, PC.

Odnośnik do komentarza

Słabe oko, gra na PC nie wygląda jakoś o wiele lepiej niż na Prosiaku, jest trochę ostrzej, można wyłączyć rozmycia, zniekształcenia obiektywu, trochę lepsze efekty otoczenia, krwi, ale to już są szczegóły. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Widze, ze tu kazdy zachowawczo xd. Wszyscy sie spodziwali mesjasza, w tym ja, a tu lekkie (pipi) obesrane. Graficznie mocno podrasowany RE4 z Wii. Sterowanie ujdzie, ale czuć ducha gierki z 97 (xd). Muzy brak, ale bedzie w deluxe (xd). W sumie to najbardziej wnerwiaja mnie te trailery, zupelnie to inaczej wyglada. Oszukancy w chu.j. 30 minut mialo mnie rozbudzic, a w sumie czekalem kiedy to sie skonczy. Za stowke kupie. Tragedia (bo normalnie bez hajpu bylaby mniejsza).

 

jeden maly plus, fajnie walkery sie rozpadają od strzelania, ale sily strzalu nie czuc zupełnie.

 

dziekuje allachowi ze nie kupilem limitki za tysiac, bo serio o tym myslalem, chyba bym sie za(pipi)al.

  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Faka napisał:

Demo 30 minut i już wydać werdykt XD No elo opinia.

 

Również dobrze to może być tak zrobione coś pokroju RE7 room, też ujnia była, a jaka była pełna wersja? Lux i medal.

To jest opinia o demie typie. 

 

O jeszcze fajna jest interakcja z otoczeniem, jedna wielka stopklatka. Ktory rok mamy?

Odnośnik do komentarza

Zwiastuny podrasowane albo u mnie na tv wszystko wydaje sie lekko rozmiekle wyprane z kolorow i czerni, ale tylko w tej grze ;)sterowanie bardzo ok, strstrzelanie takze. Szkoda tylko ze poki co nie czuc kopa broni, ale pewnie z shotgunem z lepszym prochem bedzie ok. W oryginale potrafily rece odpadac i glowa przy najmocniejszych nabojach. Zkmbiakowi wpamowalem 4 pociski w leb zanim padl a leb rozwalil sie dopiero przy ostatnim strzale. Myslalem, ze bedzie po kawalku leb sie rozpadal zanim zginie. Razi slaba interakcja z otoczeniem niestety. Podobala mi sie mimika i animacja murzyna, lepiej to wygladalo jak twarz Leona. Dla mnie ta gierka to must have. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Plugawy napisał:

Zwiastuny podrasowane albo u mnie na tv wszystko wydaje sie lekko rozmiekle wyprane z kolorow i czerni, ale tylko w tej grze ;)

 U mnie na PC też wyprane z kolorów - ten silnik już tak ma ale i tak jest w sumie niezły.

 

Jakby ktoś chciał to wrzucam chiński trainer: http://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2019/01/Resident-Evil-2-One-Shot-Demo-Plus-4-Trainer.zip

 

Jest bezpieczny i działa, a wygląda tak:

57tCbur.png

 

Grałem już 3 razy.

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Na PC obraz żyleta w 4k. Na ps4pro bardziej rozmyty plus lekki aliasing. Na xox brak aliasingu, ale obraz najbardziej rozmyty ze wszystkich 3 platform. 

 

Na ciulowy kontrast, mleko, szarą czerń pomogła zmiana kolorów w opcjach gry z sRGB na rec.709. Po zmianie ewentualnie możecie jeszcze raz skalibrować ustawienia jasności w grze. Po tej zmianie zaczęło to wyglądać tak jak powinno, jak na promocyjnych trailerach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, też przeszedłem i się uśmiałem bo sekundę po zakończeniu wyskoczyło 'koniec czasu' :) Starałem się szybko lizać ściany, zwiedzić jak najwięcej i ukończyć demo. Zadanie wykonane, tyle że nie znalazłem shotguna. Najlepsze jest to, że mam wiele krytycznych uwag ale i tak kupię day one i będę szarpał jak poje.bany :) Na zwykłym PS4 framerate leży i kwiczy, a grafika to późne PS3 z elementami PS2 (te tekstury przed budynkiem...). I to chyba najważniejsza wada dema, liczyłem na graficzny shocker jak przy REmaku. Chyba że pełniak będzie ładniejszy, ale nie sądzę. Zombiaki fajnie obrywają, klimacik jest. Będzie grane aż wyskoczy platyna. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Na plus wygląd, różnorodność i zachowanie Zombie. Lepszych póki co w gierkach nie było. 

Szybkie, przerażające, ruszają się jak "żywe". Niesamowicie reagują po strzale z tego Leonowego kapiszona. Sztywniutkie 60 fps. 

Minusy? No grafa nie teges, pomijając oczywiście wygląd Zombie i klatkarz, reszta nie zachwyca. DMC przy RE2 wygląda o dwie klasy wyżej. Problem z czernią, a właściwie jej brak. Wyblakłe kolory, jakieś dziwne rozmycia. Leo jest też dość żwawy jak na serię. Oby nie zrobili z tego jeszcze większego shooterka.  

Chyba odpuszczę zakup w dniu premiery. Może i gierka jest spoko, ale ja grając miałem ochotę jechać i upolować legendarnego jelenia albo grizzlie xD 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...