Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie zrobilem swoje one shot demo i jarango whoy.

 

prucie do denatow (swoja droga, wykonanych absolutnie po mistrzowsku ) chyba jeszcze nigdy nie sprawialo takiego funu, hedenszoudersy wchodza przepieknie. noz kroi na plasterki no i tak jak ktos napisal, celny strzal z szotguna w bebechy i swietej pamieci sie rozlatuja na pol ;D

 

grafika calkiem fajna, klimat srogi i zlowieszczy, a udzwiekowienie na sluchawkach robi robote na bogato. to wszystko zbudowane na fundamentach klasycznego gamedevu plus sentyment. gameplay tak jak wyzej, zreszta to chyba najlepszy szotgun w historii gamingu nam sie szykuje.

 

teraz tylko czekac na premiere i robic speedruna na stefana w. (tzw knife only)

 

 

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Andżej napisał:

reszta to chyba najlepszy szotgun w historii gamingu nam sie szykuje.

 

Całkowicie zgadzam się z tym co napisałeś i mam podobne odczucia. Oprócz zdania wyżej. Polecam obczaić jak powinien zachowywać się szotgun w grach na przykładzie takich gier jak: Doom, Soldier of Fotune czy FEAR(chryste jak sobie przypomniałem szotguna z pierwszego FEAR na Slow-Mo to chyba zainstaluję zaraz tę grę i skończę w końcu oba dodatki).

Jest też masa gier w których szotgun jest lepszy niż w Remaku np klasyczne RE2 gdzie szotgun powala cały tabun zombie jednym strzałem. Zdaję sobie sprawę że w fullu jak w oryginale szotgun pewnie dostanie jakiś upgrade i będzie znacznie lepszy.

Odnośnik do komentarza

Zj.ebany weekend pracujący. Normalnie żyć sie odechciewa. Dobrze, ze jest Resident, a dni do premiery można na palcach jednej reki policzyć. Śmiejcie sie, ale ja tak dawno nie miałem, żeby żyć gra i juz za w czasu rozmyślać o niej i gadać.  Wszyscy w domu wiedza o nadchodzącej premierze. Żona sie śmieje, bo wziąłem urlop i będę sobie ciupciał na spokojnie. To mnie uspokaja i ratuje, bo chyba mam doła :notsure:

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Team urlop, 25 i 28 żeby za szybko z giereczką się nie rozstawać :potter: Jak Pan Microsoft da premierę w Kiribati to od czwartku łoimy, jak nie to trzeba będzie wstrzymać się do tej północy.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Na rynku klęska. Brak rąk do roboty. Ale to w sumie sam kiero zaproponował czy chcę 25ego. A że mam jeszcze zaległe dni to szybka kalkulacja, zmiana na 14:00 czyli rano chuja zagram więc idealnie żeby w zimowy czas znów wtopić się w klimat jak za guwniaka :fsg:

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...