Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, nobody napisał:

warto bić się z tym

  Ukryj zawartość

przerośniętym plugastwem

pływającym w kanałach na hc, czy lepiej spróbować go ominąć? (Leon A) 

 

Jak masz duzo roslinek to lepiej dac im sie zlapac, nie kontrowac tylko niech na ciebie narzygaja i wtedy ich odpychasz majac dosc spory kawalek czasu gdzie cie chwycic nie moga i mozna ominac reszte. Z kolei jak masz duzo amunicji to lepiej ich trzepnac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie ukończyłem, 10h na liczniku :). Oczywiście Claire. Od jedynki jestem nauczony, że najpierw kobitka, a później gostek. Tu o żadnym zawyżeniu oceny ze względu na nostalgię nie ma mowy. Ta gra broni się sama. Dla mnie 10/10. Uwielbiam tę serię. Najpierw był mega za(pipi)isty remake jedynki, a teraz to! Wincyj Capcom, wincyj!

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nemesis napisał:

Ja do tej pory byłem zmuszony załatwić tylko jednego 

  Pokaż ukrytą zawartość

kiedy zdobywamy medalion po detonacji C4

 

a resztę jestem w stanie obejść. Szkoda, że ten mechanizm nie działa z pieskami ale one akurat widzą.

 

Ja z pieskami na parkingu poradziłem sobie bez problemu. Trzeba tylko biegać kolo aut i filarów.

 

Teraz dotarłem do lab. umbreli. Ale to pięknie wygląda :obama: A te stwory to mistrzostwo:banderas:Zakochałem sie normalnie. Cały weekend giercuje, co za radość. Tym bardziej ciesze sie z kolekcjonerki. W końcu dobrze wydane pieniążki, a nie ten obsrany classic  :wub:

Odnośnik do komentarza

Za mną Claire A, a teraz Leon Zawodowiec B i jak pięknie się zaciąłem...

Muszę iść po lewarek, a w korytarzu z obydwu stron po 2 lickery, kilka zombie i szukający miłości papa X. 

Swoją drogą nie spodziewałem się, że ten dziad potrafi rozyebać ścianę, jeśli słyszy, że za nią jesteśmy. Co się posrałem to moje :obama:

 

Niesamowity tytuł. Capcom drugi raz zarzucił perfecto rimejkiem i jestem już na 100% pewien, że zrobi jeszcze kolejny.

A potem Dino Crisis :banderas:

Edytowane przez Bartolini
Odnośnik do komentarza

Weronika jest spoko, ale i tak jej daleko do poziomu pierwszych trzech części, więc jeżeli jednak nie zdecydują się na remake to nie będę z tego powodu płakał. Po rimejku trójki chciałbym zobaczyć Resident Evil 8, ale w takim stylu jak teraz zrobili dwójkę :ninja: 

 

2 godziny temu, nobody napisał:

to polecam ściągnąć i załączyć w audio stary ost (chodzi za około 14 zł). mooocno daje do nastroju oryginału

 

Oryginalny ost jest nie do przebicia, mimo to nowy też ma kilka rewelacyjnych utworów. Kawałeczek, który odpala się w wagonie podczas zjeżdżania do laboratorium albo podczas starcia z G3 :banderas:

Odnośnik do komentarza

Gratuluję koledzy i troche zazdroszczę że macie czas na granie :) Co do przyszłości serii to po trójce (która jest pewniakiem) bardzo bym chciał zobaczyć Code Veronicę która brzydko się zestarzala i oba Outbreaki w jednym, taka mega gra o przetrwaniu w mieście różnych postaci ma ogromny potencjał. Czwórki bym na razie nie ruszał. Chciałbym żeby główna seria wróciła do tego co mamy tutaj, żadnego VR, FPP itp. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bartolini napisał:

Za mną Claire A, a teraz Leon Zawodowiec B i jak pięknie się zaciąłem...

Muszę iść po lewarek, a w korytarzu z obydwu stron po 2 lickery, kilka zombie i szukający miłości papa X. 

Swoją drogą nie spodziewałem się, że ten dziad potrafi rozyebać ścianę, jeśli słyszy, że za nią jesteśmy. Co się posrałem to moje :obama:

 

Niesamowity tytuł. Capcom drugi raz zarzucił perfecto rimejkiem i jestem już na 100% pewien, że zrobi jeszcze kolejny.

A potem Dino Crisis :banderas:

Nie każdą ścianę a chyba tylko w 2 oskryptowanych sekwencjach. Przynajmniej u mnie ładnie przez drzwi przechodził poza 2 przypadkami. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Josh napisał:

Weronika jest spoko, ale i tak jej daleko do poziomu pierwszych trzech części, więc jeżeli jednak nie zdecydują się na remake to nie będę z tego powodu płakał. Po rimejku trójki chciałbym zobaczyć Resident Evil 8, ale w takim stylu jak teraz zrobili dwójkę :ninja: 

 

 

Oryginalny ost jest nie do przebicia, mimo to nowy też ma kilka rewelacyjnych utworów. Kawałeczek, który odpala się w wagonie podczas zjeżdżania do laboratorium albo podczas starcia z G3 :banderas:

 

Czy ja wiem? Czy tylko spoko? O gustach się nie dyskutuje, dlatego powiem, że to jedna z lepszych części moim zdaniem, a na dodatek jedna z najdłuższych. Poza tym przesiadka z PSXa na DC wtedy robiła tak jak później remake jedynki na Gacka i teraz remake dwójki. To była moja ulubiona część do tej pory zaraz po jedynce remakeu. Na ale teraz po remakeu dwójki spadła na 3 miejsce.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ee, liczyłem na większe kontrowersje. Typ chyba nie rozumie że trylogia RE to początek apokalipsy i ciężko tu o rozkład i zgliszcza. To nie Walking Dead ze swoim 6 years later :) Pozatym czy posterunek jest czysty i ładny? No nie wydaje mnie się. Czy on w ogóle grał w to? Nawet w demie widać bałagan, zniszczenia i flaki na ścianach. Ma rację tylko co do zje.banych poziomów trudności. Powinien być jeszcze trochę trudniejszy true normal z ink ribbonami, a hardcore taki żeby nie dało się przejść  :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...