Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, karmaster napisał:

Pytanko do ekspertów, pograłem wczoraj trochę ponad 2h i odblokowałem podziemne przejście ale na komisariacie nie odwiedziłem jeszcze wielu pomieszczeń. Czy po zejściu na dół będzie jeszcze powrót i szansa na sprawdzenie wszystkiego, czy zanim zejdę muszę posprawdzać/poszukać co się da?

 

Na komisariat będziesz się mógł wrócić, dopóki nie trafisz do laboratorium, ale o tym, że nie ma powrotu, zostaniesz poinformowany.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra premiera w UK, chodź RE7 nie został pobity. 

 

It's Capcom's biggest UK launch since January 2017 when Resident Evil 7 topped the charts. Resident Evil 2 didn't manage to beat the sales of that game (sales are around 18 per cent lower), but it's an impressive result considering this isn't a full new sequel.
The game, which was revealed on stage at PlayStation's E3 press conference, sold best on PS4. In fact, Sony's platform accounted for 74 per cent of the sales.
https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-01-27-resident-evil-2-debuts-at-no-1-in-uk-charts-again

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, blantman napisał:

Jak gracie leonem to uważajcie w main hall na posterunku. Niby w save roomach jesteśmy bezpieczni przed panem x ale main hall to nie save room. Ja się o tym dowiedziałem przypadkiem  jak sobie w item box coś robiłem i nagle ktoś mnie od tyłu złapał :)

 

Oj w pozostałych save roomach też nie zawsze jesteśmy bezpieczni. Ostatnio np. zombie wparował mi do pomieszczenia z maszyną do pisania  w ściekach. A co do main hallu, to akurat Mr.X jest tam najmniejszym zmartwieniem, prawdziwy hardkor zaczyna się w momencie kiedy wpadają tam jeszcze zombie i trzeba robić slalomy między nimi, a Tyrantem :obama:

 

3 godziny temu, smoo napisał:

Generalnie funkcjonuje tutaj pewien system "skradania sie", jesli Tyrant wchodzi do pomieszczenia w ktorym jestesmy to niekoniecznie wie o naszej obecnosci. Mialem taka akcje w bibiliotece i glownym holu, przestawiajac regaly - typ wszedl od strony biura STARS, ale bylem schowany za ta duza sciana na srodku i mnie nie zauwazyl, rozejrzal sie i wyszedl do holu.

 

Gosc reraguje na halas, tzn bieganie bez opamietania i strzelanie do zombiakow to gwarancja ze za chwile wpadnie z wizyta.

 

Bardzo fajnie to wymyślili, kolo ma chyba AI "przeszczepione" od Jacka Bakera z RE7. W ogóle to polecam grać na słuchawkach, ten dźwięk kiedy kitrasz się w jakimś ciemnym pokoju i nasłuch'ujesz jak Mr.X stuka buciorami w pomieszczeniu obok albo nad tobą, to jest coś niesamowitego. Ciarki przechodzą. 

 

29 minut temu, Wredny napisał:

He he, ten stój córki burmistrza... Prawilna kreacja na zombie-apokalipsę :reggie:

 

Ady w szpilkach i tak nie przebije xD

 

Cytat

Pany, a ten klucz serce gdzie można zdobyć grając Leonem? Wszystko przeszukałem, komisariat, parking, więzienie.

 

Nie można, ten klucz jest zarezerwowany dla kampanii Claire, tak samo jak zielony klucz to unikat u Leona.

 

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:

Dobra premiera w UK, chodź RE7 nie został pobity. 

 

It's Capcom's biggest UK launch since January 2017 when Resident Evil 7 topped the charts. Resident Evil 2 didn't manage to beat the sales of that game (sales are around 18 per cent lower), but it's an impressive result considering this isn't a full new sequel.
The game, which was revealed on stage at PlayStation's E3 press conference, sold best on PS4. In fact, Sony's platform accounted for 74 per cent of the sales.
https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-01-27-resident-evil-2-debuts-at-no-1-in-uk-charts-again

 

 

Było liczone mniej dni sprzedaży w porównaniu z RE7.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, milan napisał:

Scenka ze sklepikarzem i corka byla naprawde swietnie zrobiona. To nie to co kiedys ze masz breche z lektora, tutaj realnie bylo mocno i emocjonalnie.


Nom, myślę że w The Last of Us nawet mogło by przejść - jak sobie przypomniałem oryginał, to tym bardziej doceniłem pracę scenarzystów i aktorów.

 

Teraz, Banan91PL napisał:

Mnie odpycha od kupna właśnie ten metalowy x men biegający za nami po całej mapie 


Nie jest tak źle - jego obecność triggeruje pewno wydarzenie, a po pewnej akcji mamy z nim dłuższy spokój, więc w sumie jest on ciekawym urozmaiceniem, aniżeli faktyczną upierdliwością (a gram na Hardcore, więc skoro nie narzekam, to nie może być tak źle).

Z innej beczki...
Ależ sobie prawie gacie spaskudziłem, gdy nagle w kanałach sufit przebiła dłoń... Co prawda powinienem się spodziewać, bo obok jest

Spoiler

zagadka z tymi czterema przyciskami, która w psiarni aktywowała pieski

, więc przypuszczałem, że tu też jakiś skrypt pójdzie w ruch, ale jednak wciąż było emocjonująco - walkę przegrałem, bo sam się yebłem kontenerem :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...