Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

W sumie to ciekawe jak Jill będzie wyglądać w 3 macie jakieś swoje typy aktorki?

 

 

 

w64wkrY.jpg

 

b7cf6c0b1b0cd114823e8f5c3ee09325.jpg

 

g-7.jpg

 

 

Mira Sorvino, gimby pewnie nie znajo. Ach, jaka ona była piękna  :blush: gdyby te 20 lat temu zdecydowano się zrobić ekranizację RE3: Nemesis, to idealnie by się nadawała na Jill.

 

 

 

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Leon A skończony, 12 godzin się bujałem. Oczywiście na normalu jak normalny człowiek. 

 

ta muza przy walce z ostatnim bossem :banderas: do pana williama z 6 razy podchodziłem, na strzała mnie miał bo na czerwonym życiu, ale w końcu się udało. Za to ostatni boss, elegancko za drugim podejściem już wąchał kwiatki. 

 

Laboratorium kozak  miejscówka, szczególnie te oświetlone korytarze. Można było odetchnąć. Chodziłem tam jak u siebie po chałupie :cool: 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wredny napisał:

Co do tego ostatniego to mam wątpliwości... 3 naboje w pistoleciku, chwilę później druga giwera, ale zombiaków pełno, nie ma gdzie spyerdalać :)
Już 2 razy padłem, bo nie bardzo wiedziałem, gdzie mam iść...
Leon miał trochę spokojniej jednak na początku. No i szkoda, że znów te rolety są zamknięte, a okna pootwierane, ale rozumiem, że Claire trafia tu w trakcie poczynań Leoncja, więc ok.
W każdym razie tak - gram wciąż na Hardcore :)

Mi też się wydaje że scenariusz Claire na początku bardziej daje w kość, nie ma szans na eliminację wszystkich zombiaków 2/3 trzeba omijać. No i pan łysy pojawia się szybciej :) Ale jak w łapy wpada granatnik to zombiaki srają pod siebie i robi się chyba łatwiej niż u Leona.

 
 
Edytowane przez GSPdibbler
Odnośnik do komentarza

Dzis o polnocy zasiadlem do Claire B na hardcorze... i skonczylem o 7 rano. Jestem w kanalach. Moze dzis kolejna nocka. W ten tytul sie powinno tylko grac na hardcorze. Wrazenia sa niesamowite, MR X dal niezle popalic, ale tez nie frustrowal. 

 

Na poczatku grajac Leonem zastanawialem sie, czemu nie ma autobusu przed komisariatem. No coz... :) Takich smaczkow jest tu sporo.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ogromna szkoda, że zmiany między A i B są takie nieznaczne. Poza miejscem startu, dłuższą końcówką i detalami. Na psxie np. każda postać miała przez całą kampanię innych bossów ;/ Podobnie jest z tymi samymi  przeciwnikami. Widać to najbardziej po odpaleniu Claire A, zaraz po B. Tragiczny jest też pomysł na dodatkowy pistolet/rewolwer w side B. Zbędne żonglowanie w inventory. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na razie tylko wrzuciłem dwa nagrania, jedno z G1 i drugie jak przechodzę Tofu. Początkowo zastanawiałem się nad streamowaniem, ale jak zobaczyłem jak grają wymiatacze typu uhTrance czy Bawkbasoup to mi się odechciało. Kompletnie innym poziom :)

 

[reklama]

https://www.youtube.com/channel/UCQfQKYALvoTIdJVEg4JBKpg/videos

[/reklama]

 

Teraz zabrałem się za nowe Kingdom Hearts, ale jak skończę to wracam do Residenta robić speedruny. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...