Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą to był poyebany strój, dosłownie jak na piknik w parku xD ciekaw jestem co nimi kierowalo go tworząc. Oczywiście w tamtych czasach nawet nie zwróciłem na to uwagi bo zombiaki były zbyt absorbujace. Fajny był ten niebieski strój, ale to też nie teges bo wydaje mi się, że to było ubranie na jakieś parady policji czy coś w tym stylu. O matko osr.am się jak zobaczę nowe RE3.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:


Fakt, ale też umówmy się - tamte Residenty miały tylko kilka jump-scare'ów i tyle, reszta to był wesoły slalom między zombiakami ...

 

do momentu spotkania Birkina na windzie towarowej. moment przelomowy, ktory doprowadza do ponurej i ciezkiej koncowki, a ta dla mnie zawsze byla taka no, przygniatajaca w porownaniu do 'zagubienia' w pieknym labiryncie podejrzanego posterunku. te stoly operacyjne, tuby, pokoj z cma. 

 

poczatek rimejku wlasnie sie tak zapowiada - mroczne. i jesli to bedzie prawdziwa gra japonska, to koncowka powinna byc rownie intrygujaca i klimatyczna, i przede wszystkim,  brutalnie refleksyjna. a nie wymeczona.

 

oby soundtrack wypuscili

 

3 godziny temu, Wredny napisał:

No jak idą w poważniejsze tony (zarówno klimat, jak i dla odmiany profesjonalny voice-acting), to będą musieli też image Jill zmodyfikować - ta kusa spódniczka, kozaczki i bluza przewiązana w pasie to nie jest zbyt poważny strój na takie akcje :)

 

moze niepowazny, ale w obliczu niespodziewanych wydarzen, raczej autentyczny. w idealnym scenariuszu fajnie gdyby sie troche zmoczyla na deszczu nim wsadzila z powrotem swoje nogi w buty STARS na posterunku. 

 

nurtuje mnie tylko ze po akcji w chacie to dziewcze powinno przechodzic ostre ptsd, a nie wygladac jakby wyszla na miasto w weekend wieczorem.

 

ojojoj, ale jestem nastrugany :ohboy:

mnie juz kupili. pierwszy preorder od gta v. trzeci w zyciu. bo tak czy siak, to poniekad gra tworcow oryginalu.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Capcom sporo korzysta z wersji 1.5, dawne szkice idealnie pasują do nowej wersji czyli możemy być pewni, że jak pojawią się nowe sekcje to będą również zaczerpnięte z wersji, która jakby nie patrzeć stała się kultowa.

Porównanie szkicy z nową wersją Resident Evil 2:

2hezqk3.jpg

Edytowane przez Wesker
  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

model Jill jest pewnie gotowy, na pewno pracuja nad wszystkimi postaciami z miasta. Byc moze Jill, tak jak Hunk, beda grywalne jako ukryte postacie , z krotkimi, dajmy na to, 2 godzinnymi, intensywnymi epizodami i nowymi mutantami + nowa lokacja moze. 

 

obliczeni sa pewnie juz na kontener siana, wiec istnieje mikro szansa ze to nie beda platne DLC.  ale nawet jesli, to who cares? czegos tak zapowiadajacego sie nie bylo naprawde bardzo dlugo ^^

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Najtmer napisał:

Byc moze Jill, tak jak Hunk, beda grywalne jako ukryte postacie , z krotkimi, dajmy na to, 2 godzinnymi, intensywnymi epizodami i nowymi mutantami

Raczej nie ma na to szans, samo odświeżenie dwóch kampanii w ten sposób to ogrom pracy. Bardziej spodziewałbym się czegoś w stylu Mercenaries, tam już dodatkowe postacie mają rację bytu, bo wykorzystują już gotowe lokacje i dodanie nowych postaci to tak naprawdę wrzucenie nowych skinów z dogranymi SFXami.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.06.2018 o 12:43, Dr1zzt napisał:

Przejrzałem już chyba wszystkie może gameplaye i to co robi na mnie największe wrażenie to gra świateł, bądź ich brak :fsg:

Skaczę za daleko w przyszłość, ale jak sobie wyobrażam, że podczas przechodzenia trójki z któregoś okna komendy wyk.urwi nam Nemesis to mi ciary przechodzą.

Poza tym biorąc pod uwagę timeline, który Capcom zapewne uszanuje to jakieś ślady walki Jill z wyżej wymienionym gostkiem powinny być widoczne, a może nawet on sam gdzieś tam w grze się przewinie.

Jaranko na 100%

 

 

Już sobie wyobrażam, jak w tym remaku RE2 w pokoju przesłuchań podchodzę do lustra i wyskakuje na mnie Licker, albo wrony wlatują przez okno idąc korytarzem... I to wszystko w Dolby Digital 5.1 :fsg:

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Bzduras napisał:

Raczej nie ma na to szans, samo odświeżenie dwóch kampanii w ten sposób to ogrom pracy. Bardziej spodziewałbym się czegoś w stylu Mercenaries, tam już dodatkowe postacie mają rację bytu, bo wykorzystują już gotowe lokacje i dodanie nowych postaci to tak naprawdę wrzucenie nowych skinów z dogranymi SFXami.

szans powiadasz?

 

lokacje juz masz. dajesz inny objective i jednego lub dwa nowe mutaje i jedna nowa bron. to nie jest ogrom pracy. wystarczajaca by oplacalo sie rozhustac sama marke re2 i sprzedac ja 10 razy.

 

nie wiadomo jak dlugo robia ten rimejk. wpierw musi na siebie zarobic, by moc mowic o jakiejs kontynuacji.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Najtmer napisał:

lokacje juz masz. dajesz inny objective i jednego lub dwa nowe mutaje i jedna nowa bron. to nie jest ogrom pracy.

Voice acting, nowe cut-scenki i już robi się trochę więcej.

2 minuty temu, Najtmer napisał:

wystarczajaca by oplacalo sie rozhustac sama marke re2 i sprzedac ja 10 razy

Spokojna Twoja rozczochrana, ten remake rozbuja się wystarczająco nawet bez dodatkowego contentu. Hype w internecie jest bardzo duży, a premiera nie tak odległa - to po prostu nie ma prawa się nie udać ;)

Odnośnik do komentarza

nie martwie sie, zakladam idealny scenariusz tylko ;)

 

 

mozliwe ze bedzie dodatkowa postacia do jakiegos trybu, ale najbardziej chyba jest prawdopodobne ze pojawi sie jedynie jako easter egg, np. widoczna z okna jak walczy z nemesisem w bramie. calkiem smacznie by to wyszlo.

 

za to Hunk musi byc grywalny fabularnie. ta masakra w kanalach... :twisted:

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dodatkowa zawartość przy zakupie cyfrowej wersji gry w przedsprzedaży:
- Broń Deluxe: „Miecz samurajski — model Chris”
- Broń Deluxe: „Miecz samurajski — model Jill”
- Resident Evil 2 Special Theme

Wersja Deluxe Edition zawiera główną grę, a także:
-Strój Leona: „Szeryf Arklay”
-Strój Leona: „Noir”
-Strój Claire: „Wojskowy”
-Strój Claire: „Noir”
-Strój Claire: „Elza Walker”
-Broń Deluxe: „Miecz samurajski — model Albert”
-Zamiana ścieżki dźwiękowej „Wersja oryginalna”

Wydana w 1998 r. gra Resident Evil 2, jeden z najbardziej kultowych tytułów wszechczasów, wraca w pełni odświeżonej wersji na konsole nowej generacji.

Rozegraj osobne kampanie jako Leon Kennedy lub Claire Redfield, przemierzając opanowane przez zombie obszary Raccoon City w zupełnie nowym widoku z perspektywy trzeciej osoby. Wszystko zostało zbudowane od nowa z użyciem silnika RE Engine firmy Capcom. Nowe łamigłówki, linie fabularne i miejsca, w których zarówno nowi, jak i doświadczeni fani znajdą nowe przerażające niespodzianki!
 

Odnośnik do komentarza

Gameplayowo fajnie by bylo, gdyby dodali tryb w ktorym przedmioty typu amunicja, ziola itd sa w kazdej rozgrywce rozmieszczone losowo po posterunku. Takie mini-rogue like, w konwencji survival horroru robilo by to mega robote.

 

Podobny mod wyszedl do Remake 1 na PC, ale tam losowo wystepowaly wszytskie przedmioty z gry, lacznie z kluczami i czesciami zagadek.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Najtmer napisał:

nie martwie sie, zakladam idealny scenariusz tylko ;)

 

 

mozliwe ze bedzie dodatkowa postacia do jakiegos trybu, ale najbardziej chyba jest prawdopodobne ze pojawi sie jedynie jako easter egg, np. widoczna z okna jak walczy z nemesisem w bramie. calkiem smacznie by to wyszlo.

 

za to Hunk musi byc grywalny fabularnie. ta masakra w kanalach... :twisted:

Akcja 3 dzieje się przed 2. Jak jeszcze Leon i Claire nie dotarli do komisariatu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.