Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

I'm spraying everywhere!

 

Jak to wyglada, ten klimat, praca kamery, ujecia przy akcji podbramkowej, gore, nawet muzyka jest bardzo podobna (ma byc ponoc opcja swapu na oryginalny ost).

Melvin bardzo dobrze tez wypadl pod katem VA, Leona trudno ocenic.

 

Koles grajacy jak spanikowal jak zombie za oknem sie pojawilo xD.

 

To bedzie moja gra generacji jak w pysia strzelil. Cudownie byc graczem <3

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tutaj wersja bez pitolenia w tle, mozna posluchac dzwieku i muzyki

 

 

 

:fsg: / 10

 

 

Pieknie oddali to jakim zoltodziobem jest Leon w tej czesci, pierwszy raz doswiadcza kontaktu z zombiasami i dodaje sam sobie otuchy podczas przemierzania korytarzy, albo ekscytuje sie gdy zombias naciera na niego po 2 headshotach. Alez miod.

 

Zadnych chwytow wrestlingowych i rozwalania glazow golymi rekami :fsg:

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

17 minut, a po wszystkim plama po spuście na spodniach :banderas: Nie mam pytań. To jest kurczę niesamowite, jak oni odświeżyli ten tytuł na bazie rozpikselowanego oryginału w rozdzielczości mniejszej niż obecnie ma nawet jakaś stara Nokia. Absolutnie wszystko jest tutaj miażdżące czachę, wygląda to jak mokry sen George'a Romero. To gore to już w ogóle jest mistrzostwo. Siódemka była bardzo dobra, ale dopiero dwójka pokaże, czym jest mistrzostwo w temacie zombie!

 

Jak będzie dostępny preorder na łoniaka albo Steama to niech ktoś :ogor:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trochę będzie tych premier na początku roku. Ale tutaj panowie trzeba dać sie ogolić. Nie ma, ze boli. Capcom musi z tego wyciągnąć pozytywne wnioski. O takie rimejki trzeba walczyć do ostatniego złotego. Czekam na oficjalne potwierdzenie jakiejś limitki - to będzie piękne! 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Pamiętacie demo dwójki i speedruny, kto dalej dojdzie w 10 minut? ;) Najdalej zaszedłem na drugie piętro komisariatu, do pomieszczenia z chmarą zombie w którym pojawiała się Claire. Ależ czułem dumę przed lamusami, co nie mogli medalionu znaleźć... To były czasy!

Odnośnik do komentarza

Od mniej wiecej 14 minuty mamy save room, wracaja maszyny do pisania i boxy. Mozna tez uslyszec nowa aranzacje motywu z save roomu <333

 

Pozniej mozna zobaczyc jak wyglada 2 pietro komisariatu.

 

 

Alez fizyka zombie reagujacych na ostrzal jest cudowna :wub: Co ja bede odwalal z ta gra po premierze to glowa mala.

 

 

Edytowane przez smoo
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...