Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, aux napisał:

Jezu jakie to jest dobre, o taki Capcom walczyłem! Jeszcze tylko RE3 Nemesis i będzie komplet. A teraz wracam do telewizora bo gram w RE2 :) Po tych trailerach tak mnie naszło na starą gierkę że szok.

A ja na Vicie cykam w dwójeczke. Ależ pięknie się gra! Może w końcu ogarnę serek tofu z nożem :DA poźniej cyk trójeczka!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jeżeli złożyliście już preorder to pewnie Was nie zdziwię ale dla tych co wypatrują ciekawego motywu to tak się prezentuje:

https://youtu.be/WnlsOUOTh3A

 

Konkret ;)

 

Soundtrack tej części pasuje mi w 100% i przywodzi na myśl najbardziej klimatyczne dźwięki ze starego re2 vide podziemia komisariatu :)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, flahu napisał:

Tak na prawde to zaden remake tylko nowa gra na podstawie oryginalu z 1998


Też odniosłem takie wrażenie, że to bardziej "re-imagined" niż "remake", ale baaardzo mi to pasuje - 1:1 by nie przeszło, choćby z powodu długości rozgrywki oryginału, jak już wcześniej pisano. Dzięki takiemu podejściu nawet weterani RE2 znajdą tu coś świeżego.
 

4 godziny temu, SlimShady napisał:

Do pełni szczęścia brakuje, żeby Konami ogarnęło dupę.


Na to już chyba nie ma co liczyć - za dobrze im się wiedzie bez robienia gier.
 

3 godziny temu, Dr1zzt napisał:

Twarz Claire XD W zasadzie nigdy nie kuły mnie w oczy operacje twarzy w co nowszych RE'sach, ale teraz to popłynęli.


Claire to pół biedy, ale Leoncjo troszkę spedalili :)
Ja wiem, że w RE4 już był dojrzalszym gościem, ale ten tu szczyl przypomina mi Leonardo Di Caprio z Titanica.

Enyłej... jaram się niesamowicie i oczywiście day-one...
Oficjalnie ogłaszam bankructwo - sam pierwszy kwartał 2019 to 5 gier, które muszę kupić na premierę :lapka:

Odnośnik do komentarza

http://www.trustedreviews.com/news/resident-evil-2-remake-release-date-gameplay-3261369

And the game is incredibly scary. While Resi 2 lost its edge on account of muscle memory for veterans, the 20 minutes I experienced were horrific. The east corridor of the station was almost pitch black without Leon’s torchlight, and Capcom’s amazing sound design meant every clang and crash had me spinning around looking for the source of the noise, petrified at what I might see

A gra lata na RE Engine, tym samym co siódemka.

Odnośnik do komentarza

Alex Aniel@E3 2018 (@cvxfreak) Napisał/a: #RE2 remake has a familiar setting but now features a fully fleshed out world. Characters who were only mentioned in files now appear in person. There are enough bathrooms now. They’ve gone with an Outbreak/ORC-style Raccoon City where there’s chaos and destruction everywhere.

 

 

Odnośnik do komentarza

Gameplay!!!

Gameplayowo stary zaje.bisty RE4 z możliwością chodzenia i strzelania, graficznie to jakiś kosmos, dodanie latary ala RE4 alpha tak podbiło klimat ze głową mala - przedzieranie się przez ciasny korytarz pełen zombie i oświetlania ich, na coś takiego każdy z nas czekał z ręką w gaciach.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...