Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra, lecimy z kolejnym cyklem analizy:

 

 

w oryginale nie było nawet jednej toalety a teraz? Mamy :)

 

30kw2mu.png

 

Zauważyliście jakie to piwo występuje na początku?

dxeewy.jpg

RE7 się kłania  

 

Play’a chyba każdy zauważył ale jakby co:

2wr40md.png

 

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Przejrzałem już chyba wszystkie może gameplaye i to co robi na mnie największe wrażenie to gra świateł, bądź ich brak :fsg:

Skaczę za daleko w przyszłość, ale jak sobie wyobrażam, że podczas przechodzenia trójki z któregoś okna komendy wyk.urwi nam Nemesis to mi ciary przechodzą.

Poza tym biorąc pod uwagę timeline, który Capcom zapewne uszanuje to jakieś ślady walki Jill z wyżej wymienionym gostkiem powinny być widoczne, a może nawet on sam gdzieś tam w grze się przewinie.

Jaranko na 100%

 

Odnośnik do komentarza

Ja bym sobie zyczyl zeby potraktowali te rimejki jako oficjalny restart serii, by zaorac wszystko co wydarzylo sie fabularnie poczawszy od RE4 gdzie seria zeszla na bardzo zle tory i podazyla w kierunku absurdu.

 

A co do wpadania przez sciany to taka akcja byla juz w RE2 z udzialem mr X'a, z pewnoscia dostaniemy w rimejku 2 tego typu sztosy :D

 

Z tego co widac na gameplayach, musza tez znacznie poszerzyc teren dzialan gdyz w ujeciu tpp rozgrywka toczy sie nieco szybciej niz w oryginale i w tym tempie zwiedzenie calego posterunku znanego z pierwowzoru zajmie zbyt szybko. No ale nowe lokacje sa juz potwierdzone wiec jestem spokojny. 

 

Z poklatkowej analizy trailerow w necie ludzie tez spekuluja, ze w pelnej wersji prawdopodobnie dostaniemy sekwencje w ktorych kamera bedzie umieszczona statycznie na wzor oryginalu, a takze tryb fpp. Pytanie czy bedzie to zalezne od lokacji czy moze beda to dodatkowe tryby gry?

 

Niezdrowo sie podjaralem tez na mysl, co bedzie z zombiasami wyprawial zupgradowany shotgun lub magnum przy tej fizyce :ohmy:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, milan napisał:

Prosze nie pisaco absurdach w 4 spokojnie lykajac poprzednie czesci. Ja rozumiem ze 5 to byl juz kalafior ale 4 to swietosc i mam nadzieje ze jej nie zremasteruja bo nie trzeba. Lepiej zrobic nowego resa, pozniej re3make i znowu nowego.

Ej ale odpie.rdol się od kalafiorów

17 godzin temu, Lukas_AT napisał:

Resident Evil 7 miał sporo niższy budżet od szóstki i na pewno nie musiało się aż tak dobrze sprzedać jak ona, by się zwrócić. Capcom jest chyba zadowolone, skoro robi kolejnego spokojnego Residenta z szukaniem amunicji i rozwiązywaniem zagadek. 

Re7 miał zakładana sprzedaż na poziomie 10mln

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, milan napisał:

Prosze nie pisaco absurdach w 4 spokojnie lykajac poprzednie czesci. Ja rozumiem ze 5 to byl juz kalafior ale 4 to swietosc i mam nadzieje ze jej nie zremasteruja bo nie trzeba. Lepiej zrobic nowego resa, pozniej re3make i znowu nowego.

Ja jednak stawiam,  że remake RE4 kiedyś powstanie.  Ze zmienioną mechaniką,  gdzie wieśniaków będzie więcej i będą bardziej agresywni.  Leon dla wyrównania szans będzie mógł strzelać w biegu,  robić uniki i płynnie to połączą z walką na bliskim dystansie.  

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie chce wojowac ale 4 to NIE Resident. Sorry... Resident Evil skończył się na 3 plus re remake i zero. Jak grałem w 4 to miałem cały czas odczucie że to już nie to z wielu powodów. Pomijając perspektywę i strzelanie to brak zombie, kulty, poziomy które były schematyczne - mam na myśli wejście do lokacji, przerywnik jak nagle lądują przeciwnicy, rzeźnia do ostatniego i lecimy dalej. Rozumiem jednak zachwyt nad tą grą bo sama w sobie jest świetna, wiele osób od niej zaczęła grać w serię i strzał w szczękę był duży ale to nie jest RESIDENT EVIL. Coś jak mgs 5 - czyt. Dobra Gra, Nie Resident. 

Edytowane przez ListuniO
  • Plusik 2
  • Dzięki 3
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

Ja jednak stawiam,  że remake RE4 kiedyś powstanie.  Ze zmienioną mechaniką,  gdzie wieśniaków będzie więcej i będą bardziej agresywni.  Leon dla wyrównania szans będzie mógł strzelać w biegu,  robić uniki i płynnie to połączą z walką na bliskim dystansie.  

Taki remake już był, nazywał sie RE6 i był ch.ujowy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...