Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak nie zabraknie aligatora. Pojawi się także Hunk i Tofu :good:
https://www.pcgamer.com/resident-evil-2-remake-will-include-tofu-hunk-and-that-big-bastard-alligator/

Ups, myślałem, że jest już scalanie postów. :/

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Sporo ludzi ma mase wspomnien z ta czescia. 

Dlugi czas robilo na mnie wrazenie intro, zwłaszcza tir ktory. Dźwięk jak z kina :D

 

Wtedy to wydawalo sie ze teren jest tak ogromny, z masa znajdziek, drugie scenario. Frędzel w pokrowcu co wywala ściany. Pamiętam ze pikawa czesto była na skraju. 

Czekam na remake bo to imo piekny uklon w strone starszych graczy. 

Odnośnik do komentarza

Mówisz o low-poly modelach postaci czy rozpikselowanych prerenderach robiących za tła? ;) Wtedy to robiło wrażenie, ale umówmy się, że remake jest cudowny i nie będziemy tutaj bluźnić, bo pan Capcom się obrazi i nam go nie da.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Plugawy napisał:

 Klimat psują tylko głupie teksty Leona jakie rzuca czasem sam do siebie, pewnie tak samo było w oryginale, ale już nie pamiętam. 


Właśnie tak nie było, ale tutaj jest to fajna sprawa - coś jak w Tomb Raider z 2013, gdzie Lara też dodawała sobie otuchy. Dla mnie super sprawa i na pewno nie "psuje klimatu", a wręcz pomaga go budować - naturalna sprawa, że gość gada do siebie w obliczu takich popyerdolonych akcji :)
 

8 godzin temu, devilbot napisał:

Grałem w to na psxie i o ile pamiętam to w lokacjach było widać coś innego poza ciemnością.


Fakt, ale też umówmy się - tamte Residenty miały tylko kilka jump-scare'ów i tyle, reszta to był wesoły slalom między zombiakami (trzymać się lewej, zmiana ujęcia kamery i szybki obrót w prawo...) i sztafeta z dziwnymi kluczami, które trzeba było ciągle gdzieś wtykać. Widać, że zachęceni ciepłym przyjęciem dość klimatycznie ciężkiej "siódemki", postanowili wrzucić klimat grozy także w remake'u ulubionej części praktycznie wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

Te teksty Leona do samego siebie bardzo spoko - taka gadka i podbudowywanie sie młodziaka w jakże hoiowej sytuacji. 

Nie mogę się napatrzeć na zaje.bistosc gameplayu RE4 z malymi usprawnieniami i klimatem rimejków. Czemu te kórvy z Konami czegoś takiego z SH nie zrobią jak nie potrafią już robić nowych dobrych gierek : (

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...