Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej jak gra robiona kilka lat z tradycjami (GT)jest gorsza od nowej marki która startuje na nowej konsoli ps4 (DC).

 

Karygodne - Godne Kary

nie ma i nie bedzie gry w 60fps ladniejszej niz gierka w 30fps na sprzecie z zamknieta architektura (w przypadku gt vs dc jeszcze z wieksza liczba aut) - przeciez to logiczne ale jak widze nie dla kazdego 

 

btw gorsza w czym ?

Odnośnik do komentarza

 

Tym bardziej jak gra robiona kilka lat z tradycjami (GT)jest gorsza od nowej marki która startuje na nowej konsoli ps4 (DC).

 

Karygodne - Godne Kary

nie ma i nie bedzie gry w 60fps ladniejszej niz gierka w 30fps na sprzecie z zamknieta architektura (w przypadku gt vs dc jeszcze z wieksza liczba aut) - przeciez to logiczne ale jak widze nie dla kazdego 

 

btw gorsza w czym ?

 

 

 

A ja widzę to tak że 60% czasu spędzili na dopieszczaniu menu i całej otoczki, 40% dopieszczaniu niektórych modeli aut, ohhh wait a co z gameplayem ? ma ktoś na dysku gt6 ? kopiujemy!

Odnośnik do komentarza

Już w poprzedniej becie można było spotkać Translator-sana. Nie dziwię się, że wybrał pracę z samochodami kosztem tej z Kazem.

 

Swoją drogą, robi wrażenie ile trójwymiarowych postaci udało się upchać na niektórych torach. Na takim Willow Spring to jest chyba z 200-300 ludzików 3D. Ludki krzątają się w picie, dopingują na trybunach, spacerują poza torem, można nawet dostrzec jak przychodzą na obiekt lub go opuszczają, fotoreporterzy dokumentują wyścig. Dodaje to życia tym miejscom i ma się wrażenie, że na torze rzeczywiście w danej chwili odbywa się jakieś wydarzenie.

 

Odnośnik do komentarza

Zagrałem to ostatnie dostępne wyzwanie (porschakiem na 30 okrążeń) i wiem definitywnie, ze tej gry nie kupię.

O ile poczatkowo byłem dość optymistycznie nastawiony, tak po dłuższym ograniu stwierdzam, że jest mega bieda. Ni to sim, ni to arcade... ja nie wiem w jaki target odbiorców oni chcą trafić. Pozbyli się trybu kariery i całej z tym zwiazanej otoczki, która by przytrzymała mniej wymagajacych graczy. Ci bardziej wymagający i tak ten tytuł oleją, bo konkurencja choćby w postaci pc2 toto miażdży.

 

Seria Gran Turismo kiedyś była mega przyjemną konsolówką, a teraz jest jakimś dziwnym tworem bez żadnej tożsamości. Szkoda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta seria sie skonczyla wraz z ps2, jeszcze byl pompowany balon z napisem gt5, huknal srogo i pozniej juz nic nie zostalo

 

Te studio powinno przejsc restrukturyzacje a kaz juz dawno powinien wyleciec na zbity pysk

 

Większość Japońskich developerów to w ogóle pracuje takim trybem, który na zachodzie nie mieści się w głowie. Tam długość produkcji nie ma znaczenia, deadline nie istnieje. Ja nie wiem - albo Ci ludzie tak mało zarabiają, że nawet produkcja 5-7 kosztuje tyle by można było to zaakceptować, albo ktoś to interesu dosypuje więcej niż powinien i efektów tego wcale spektakularnych nie ma.

 

Już widzę jak PD przychodzi do Ubisoftu i mówi, że potrzebuje 4-5 na zrobienie w zasadzie dema. To albo by ich wyśmiali i powiedzieli, że za 5 lat to Oni mają mieć już trzecią odsłonę w produkcji, albo musieliby pokazać taki model wyciskania dodatkowej kasy od graczy by ktoś z kierownictwa na to przystał.

 

Dla jasności grałem w FM7 ostatnio, uważam że to najsłabsza odsłona od dawna, ale oni mają 2 letni cykl wydawniczy a nie "wydajcie kiedy Wam pasuje".

Odnośnik do komentarza

Straszny hejt jest w sieci na to GT. Częściowo uzasadniony, częściowo nie, ale po ograniu wczoraj bety kupię ją nawet dla samego poczytania historii, muzeum, pooglądania zdjęć. Jest tego naprawdę sporo. Menu i interfejs wygląda mega schludnie, dlatego z przyjemnością czyta się wszystkie te ciekawostki. Mam dużą ochotę pozaliczać też te wszystkie zadania na złoto, później pośmigać trochę online, pęknie pewnie te kilkadziesiąt godzin i sprzedaję ją dalej. Nic straconego :)

Odnośnik do komentarza

Strasznych czasów doczekaliśmy, gdzie dla graczy bardziej liczy się wygląd menu i tryby typu photo mode, niż to co tu powinno być na pierwszym miejscu, czyli model jazdy i ogólny fun ze ścigania.

 

Ten event z GTRem gdzie wyprzedzamy inne auta, to jakaś kpina. Bez kitu, ale już w DC takie auto prowadzi się bardziej naturalnie :p

Kolejny rodzyn, to klasa LMP1... istny wipeout, hehe.

 

Najśmieszniejsze jest to, że sam Kaz przecież czasem bierze udział w prawdziwych wyścigach. 

Sam najlepiej wie jak wygląda zachowanie samochodu typowo wyścigowego, a robi takiego babola. Oni tam nie grają w gry konkurencji ot tak dla porównania?

Gdyby Kaz pograł w Project Cars 2, to chyba by usunął z tytułu gry "the real driving simulator", hehe.

 

Auta drogowe ogarnęli jeszcze całkiem fajnie, ale czym dalej w las, tym tym bardziej pi.ździ :/ 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...