Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe ile beda zadac za jeden tor w dlc, jak obstawiacie?

nowe auta do kupienia pojedynczo czy w paczkach?

 

z torami to jest prokuratura przeciez, jeszcze wylecialy tory, ktore byly w wczesniejszych czesciach wiec wystarczylo tylko zremasterowac je pod ps4, skonczyly sie licencje czy co? czy zapowiedz ruchanka z dlc?

Odnośnik do komentarza

@ ficuś - Po pierwsze żądać, po drugie w GT6 wrzucali dodatkowe auta i tory za free, więc nie wiem o co ta epilepsja. Absolutnie nie bronię PD, za taką ilość torów i aut, ale gry jeszcze nie ma, a o żadnych płatnych dlc też nie było mowy. Także zluzujcie rajtuzy chociaż do czasu oficjalnej premiery i informacji o dalszych krokach PD. No chyba, że tak się lubujecie w pluciu jadem przed faktem.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Co oni robili przez tyle lat? Lista tych samochodów to jakiś żarcik, no nie wiem co tak słabo. O tyle dobre jest, że będzie można chociaż te demo wypróbować i jak to wszystko gra, fizyka, pogoda (tutaj też nic nie wiadomo, gdzie deszcz?), trasy i kolizja aut (tutaj też tak wszystko dziwnie wygląda, sądząc po oglądaniu paru gameplayów gt). No nic, czekać do tej premiery i można potem mieszać lub nie mieszać z błotem te całe PD.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Póki co w menusach można docenić jakość modeli :P w ogóle wygładzanie krawędzi, jakieś post-procesowe i moduł oświetlenia robią wrażenie. ICE Team razem z GG i ND przeniosło pewne technologie do wszystkich silników wykorzystywanych wewnętrznie przez SONY. Zobaczymy jak to będzie w samej grze, ale raczej o wizualną kwestię nie ma się co martwić.

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie to rozdrobnienie na 2 fora, więc wrzucam tu mój post stamtąd ;p:

 

Jako, że w grach tego typu najważniejszy dla mnie jest model jazdy, wsparcie kierownic i dobry FFB, a także rozbudowany tryb online (rankingi, punkty za kulturę jazdy, ligi itp.), to GT Sport pewnie zakupię, chyba że beta mnie odrzuci. Grałem tylko w GT2 dawno temu u kumpla. 

Forza lekko mnie zawiodła, bo wyżej wymienione cechy ma dość przeciętne, oprócz modelu jazdy, ale tlyko z wszystkimi asystami na off. Fakt, gram sobie w karierę jest całkiem spoko, ale to taki Grid z większą ilością aut, nie czuję nawet w tym tytule pasji do motoryzacji. Grafika robi bardzo dobre wrażenie grając na PC ultra w 4k i hdr, ale... 

w gt sport również - betę można już włączyć. Jest tylko menu, ale wygląda znakomicie, a hdr najlepszy jaki widziałem w grach. Można to w sumie polecić jak demo tej technologii ;p. Jedynie tekstur w 4k brakuje. Po 2-3 minutach bezczynności w menu włącza się losowy wyścig demo, a raczej powtórka i jeden z torów wygląda bardzo dobrze, inny znowu dość przeciętnie. Będzie pewnie podobnie jak w FM7. Trasy będą się mocno różnić w jakości wykonania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...