Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę online no i ładny arcade w moich oczach. Wszyscy na torze się ciagle obijali i caly wyscig przypominal raczej Destruction Derby. Kilka razy cieszylem sie jak ktos mnie uderzyl w tył, bo dostawalem wtedy turbo doladowania. Wyscigi szutrowe to jakis cyrk. Model jazdy na nich tragiczny.

 

Trasy w miastach sa mega brzydkie. Reszta wyglada calkiem dobrze.

 

Gdy wszedlem do salonu samochodowego by ogladac auta to ogarnela mnie taka pustka, w GT zawsze mozna bylo je przegladac godzinami, a tu tak malo. Jak na 4 lata prac gra nie warta swieczki.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe tylko czy jak ja zaczynam hamować przed zakrętem, ktoś mnie uderzy od tyłu i przez to ja uderzę kogoś z przodu to gra myśli, że to moja wina. Zawsze samochód po zderzeniu zamienia się w tego ducha czy to bedzie zalezec od ustawien?

 

Zagrałem 5 wyścigow, ale po demie stwierdzilem, ze GT Sport odpuszczam i dalej GT4 zostaje moja ostatnia odslona, ktora zakupilem.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Tutaj wklejam coś co znalazłem i z czym się zgadzam

 

 

 

 

 

Czego to nie zrobią by reklamować tą cieniznę jaką jest GTS o.O 
Po spędzieniu 10 godzin w demku nie mam wątpliwości, że ta gra uśmierci serię, chyba że szybko naprawią błędy, które w sumie leżą u podstaw.
- Fatalne sterowanie kierownicą, to jest dosłownie dramat jak bardzo okrojone są ustawienia kierownicy oraz FFB, 
- Fatalna fizyka jazdy zwłaszcza na szutrze oraz podczas driftu - kto grał w Asseto Corsa (w kwestii driftu uznawany za jeden z lepszych simów) ten zaliczy solidny mindblow widząc jak te auta się zachowują, to jest czysty absurd.
- System kar to niepowodzenie. Dzisiaj straciłem rangę B->C tylko dlatego że inni kierowcy uderzali w moje auto wypychając mnie z toru + ocierali się o bok mojego auta (bokiem w bok wypychając by zyskać pozycję) za co ja otrzymywałem kolejne minusy FFP mimo, że cały czas trzymałem mój tor jazdy.
- Każdym autem na kierownicy jeździ się praktycznie tak samo, różnicą jest tu chyba jedynie Mazda Roadster, która sprawia wrażenie 4 tonowego klocka na kółkach.
- Brak uszkodzeń mechanicznych a wizualne ograniczają się do słabych wgniotek na teksturach
- Dźwięki to katorga dla uszu, ścieżka dzwiękowa to dramat a jak ktoś nie wierzy, niech sobie znajdzie brzmienie Lexusa RC F Gr.4 - mój mikser nawet tak nie miauczy a to nie jedyny taki przypadek w grze. Nie wiem jak oni nagrywali te dźwięki ale wiem, że z pewnością nie widzieli i nie słyszeli 80% aut które są w grze.
- 50 modeli pojazdów + 100 ich wariantów, bieda, bieda, bieda.
- Brak jakiegolowiek progresu podobnie jak byłow PC, nawet licencji nie trzeba robić by latać wyższymi klasami...
- Gra jest tak bardzo arcadowa, że padem nie ma problemu by będąc byle causalem łapać się do top 3 w każdym wyścigu online, nawet skilla za bardzo nie trzeba mieć, symulator tak bardzo...
- ilość torów...
- bez problemu można robić slidy o bandy czy przeciwnkiów by wygrać pozycję podovbnie jak w serii NFS

+ grafika

Ten tytuł jest dyskwalifikujący i mówię to z pozycji fana serii G T. Jedyna nadzieja na porządne wyścigi na PS4 padła wraz z tą grą.
Edytowane przez PlastikowySmalec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obadałem demo i dramat...

 

+ oświetlenie

+ powtórki

+ photomode dużo pozwoli

 

- model jazdy, gra wiele wybacza, z simem to nie miało wiele wspólnego

- brak uczucia prędkości, wyścigi Matizów

- udźwiękowienie xDDD 

- ogólna nuda płynąca z rozgrywki, brak emocji i zaangażowania gracza

- gra potrafi wyglądać ładnie by za chwilę podać grabę poprzedniej generacji

 

 

wstępnie 6/10  konkurencyjne racery są o 3 okrążenia do przodu, kiedyś GT to była klasa a dzisiaj jak trzeci raz wyparzona torebka tej samej herbaty.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...