Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika wygląda bardzo dobrze, oświetlenie, cieniowanie, modele samochodów i post-processing na powtórkach jest w porządku. Otoczenie torów takie sobie. No przepięknie się na to patrzy, ale do tego to mi to demo wystarczy w zupełności.

 

Ale ogólnie to jak się Sport zapowiada to kiepski żart. Pamiętam jaki zachwycony grałem w Gran Turismo 2 i latałem po tej mapie świata, gdzie mogłem przebierać w używanych samochodach, kupować do nich lepsze koła zamachowe i grindować kasę w jakichś turniejach na lepsze fury, przy okazji robiąc licencje na coraz lepsze zawody. Gran Turismo 3 ominąłem, ale Gran Turismo 4 wyzwalało podobne emocje. Od GT Prologue i 5 gdzieś to wszystko zaczęło się rozjeżdżać, jakieś samochody premium i standard, płatne wersje demo, widoczne korzenie w poprzedniej generacji. GT6, które nadal nie naprawiło grzechów GT5, ale dodało parę nowych. A to było 4 lata temu i więcej, seria która dawniej musiała wręcz towarzyszyć nowej konsoli Sony na start i była jej wizytówką teraz jest praktycznie nieobecna i PlayStation nadal jest bez swojego "simcade" czy "symulacji", zależnie od tego jak bardzo wtajemniczony samochodowy świr to czyta. No i kiedy wreszcie mamy coś dostać okazuje się, że w sumie to torów garstka, samochodów też nie za wiele i produkt raczej celuje w maniaków szlifowania czasów niż w każuli jak ja, co lubią sobie nowe samochodziki do garażu zbierać za monety z Sunday Cup.

 

Słabo, bo dawniej bardzo serię poważałem. A i panom z Turn 10 przydałby się jakiś kopniak, bo chociaż cały czas dostarczają, to bez porządnej konkurencji osiądą na laurach i odje,bią coś głupiego.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie będzie to na pewno tytuł na 10/10 i mam nadzieję, że Polyphony dostanie trochę po tyłku za, że nawet nie próbuje udawać, że goni konkurencję pod kątem zawartości.

 

Ale przynajmniej GIF-y kozackie :obama: :obama:

 

https://i.imgur.com/5w3tmKj.gifv

https://abload.de/img/gtsportdemo9-992phototelom.gif

https://abload.de/img/gtsportdemo9-94photosa2y8l.gif

https://i.imgur.com/GYt3xR2.gif

https://i.imgur.com/UAkdf4P.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o prezencję GT Sport nie ma sobie równych jeśli chodzi od wyścigi. Menu jest bardzo wysmakowane, z tą loungową muzyką. Oświetlenie jest niesamowite i wygląda jak życie. Zobaczę jak w praktyce będzie wyglądał tryb dla jednego gracza bo nacisk na online mocno mnie zniechęca. Dużo więcej czasu spędziłbym w tradycyjnym trybie kariery niż w zawodach online.

Odnośnik do komentarza

Gify dobrze jeżdżą i repy też wiadomo, ale gra nie wygląda jak to co widzimy na repach :D   odnosze się do zamkniętej bety.

Było dużo buildów GT i długo siedzieli na oświetleniem, ciekaw jestem co jutro z tego wyjdzie, gdzie dostaniemy finałowy build.

życie czy project cars 3.0 xD

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

To tak jak pisałem, że pre order już zamówiony, nawet telewizor se kupiłem bo hdr robi robotę (będzie to samo co w forzie, że w tunelu nie widzę nic, więc postanowiłem jednak coś z tym zrobić :D), no i ogunie to ten, fajnie ta gra wygląda, tryb foto z tym "SKEJPSAMI" też robi robotę. Będziemy się wyścigowywać online. Gra mam nadzieje, że na ts300 będzie ładniutko chodzić (ffb w sensie, bo to co w tej forzie dali to wstyd, no i gram na padzie z tego względu).

 

Poza tym to ten, fajna gra chyba już dziś można nawet grać c'nie?

Odnośnik do komentarza

Pograłem te 2 godziny w różne aktywności i ta gra może wygrać z forzą ogólnie, ale forzą 5. Do 6 albo 7 nie ma startu. Nie uznaje Forzy za nie wiadomo co bo też ma swoje za uszami ale w porównaniu z tym festynem to wolę festyn w Forzie 6 albo 7. Model jazdy jakbym jechał w mario kart, dźwięki aut jak w Forzie 2 na xbox360.

Edytowane przez PlastikowySmalec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Graficznie jest bardzo ładnie, ale cała reszta tak jak mozna bylo sie spodziewać jest archaiczna i zacofana w porownaniu do konkurencji.  Dzwieki z sokowirówki, model jazdy przy, którym zbieranie grzybów okazuje się emocjonujące jak skoki na bungee.

Ogolnie od biedy można pograc, ale nie ma się czym jarac.

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też przetestowałem rano - model jazdy jest wyśmienity, chyba tylko ten z Assetto Corsa (wersja PC, w konsolową nie grałem) bardziej mi się podoba. Niemniej dziwną decyzję podjęło Polyphony, od tej gry odbiją się osoby, które wyścigi traktują czysto rozrywkowo, za mało samochodów, tras, trybów gry etc., postawienie na rozgrywkę on-line jest ryzykowne - ja jestem z tego zadowolony np., ale i tak na premierę nie kupuję. Stabilny rozwój gry będzie miał największe znaczenie.

Gra stara się być nowoczesna (postawienie na on-line, dobrze zrobiona ocena kierowcy), ale zapomina o swojej tradycji, o graczach, którzy po prostu lubią sobie pojeździć i pobawić w samochodowe pokemony. Z drugiej strony, "poważniejsze" racery jako gatunek nie mają już takiej siły przebicia jak kiedyś. Nawet Forza  została daleko w tyle za swoim arcade'owym kuzynem.

Ciekawi mnie sprzedaż, siła marki zrobi swoje? Trochą wątpię, powinno być nieźle, ale raczej poniżej oczekiwań. Czy to zmusi do powrotu do dawnych czasów? Moim zdaniem nie, rynek się zmienił. Prędzej uwierzę w powstanie rozwijalnej platformy w okół Gran Turismo, niż w kolejne numerowane odsłony i tradycyjną rozgrywkę.

Edit:
Nie na premierę, ale za rok pewnie się skuszę. Idealnie połączyłbym PC2 (ilość prawdziwych tras), AC (model jazdy), Forzę (ilość aut) i GT:S (nastawienie na online, system oceny kierowcy) - ale trzeba zadowolić się tym co jest :|

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...