Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznych czasów doczekaliśmy, gdzie dla graczy bardziej liczy się wygląd menu i tryby typu photo mode, niż to co tu powinno być na pierwszym miejscu, czyli model jazdy i ogólny fun ze ścigania.

 

Ten event z GTRem gdzie wyprzedzamy inne auta, to jakaś kpina. Bez kitu, ale już w DC takie auto prowadzi się bardziej naturalnie :P

Kolejny rodzyn, to klasa LMP1... istny wipeout, hehe.

 

Najśmieszniejsze jest to, że sam Kaz przecież czasem bierze udział w prawdziwych wyścigach. 

Sam najlepiej wie jak wygląda zachowanie samochodu typowo wyścigowego, a robi takiego babola. Oni tam nie grają w gry konkurencji ot tak dla porównania?

Gdyby Kaz pograł w Project Cars 2, to chyba by usunął z tytułu gry "the real driving simulator", hehe.

 

Auta drogowe ogarnęli jeszcze całkiem fajnie, ale czym dalej w las, tym tym bardziej pi.ździ :/

 

Ciekawe rzeczy wypisujesz. Bardzo dużo grałem w PC1, własnie Gr.3. Po kilku dniach dłubania w setupie auto z gr.3 trzymało się drogi i skręcało dokładnie tak jak w GTS bez żadnego setupu. Czy to dobrze? IMO bardzo dobrze, bo to jest gra TYLKO na jedną konsolę, to nie ma być sim racing jak Project Cars 2. To ma być i dobra gra (nie wspaniała) z przystępnym modelem jazdy i ma się dobrze sprzedać. W tej chwili PC2 (multiplatforma) sprzedaje się bardzo słabo, w dodatku bug fest absolutny. Sam dlatego gry nie kupiłem, nie mam zamiaru wspierać partactwa i grać w betę za full preis. Pozostaje jeszcze jedna kwestia, wszystkie odczucia modelu jazdy są subiektywne, raczej nikt z nas nie jeździł autami LMP1, czy gr.3, więc dla jednego model jazdy z GTS będzie tym wspaniałym naturalnym, dla drugiego model z AC, a dla trzeciego z PC2. Wniosek prosty, im więcej ścigałek na rynku tym lepiej, dla każdego coś miłego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież jadąc 200 km/h i skupiając się na drodze czy tam przeciwnikach, najważniejsze jest to czy drzewa są w 3D czy może znowu jakaś partanina. 

 

Oczywiście trochę to śmieszne w 2017, ale powiedzmy sobie szczerze - otoczenie w takich grach to kwestia pomijalna, ważne by na pierwszy rzut oka było względnie schludne a tu jest.

Odnośnik do komentarza

To jest walka o tytuł najlepszej gry wyścigowej. Jednak jak taki typowy klap od sony czy inny debil nie ma pojęcia o jeździe samochodem wyścigowym, o pracy zawieszenia, nawet nie potrafi przejechać toru optymalną linią jazdy, nie wie jak porównać jedną grę do drugiej, bo w żadną nie grał, to jak on ma dyskutować, który symulator lepszy, w którym jest lepiej odwzorowana praca opon czy ustawienia aerodynamiczne - wtedy pozostaje wstawianie screenów z neogafa czy gifów z drzewami i robienie wojenek albo porównywanie GT do Drivecluba.

Odnośnik do komentarza

To są wyścigi next genowe które został wydane PRAWIE w 2018 roku i takie rzeczy jak na powyższych obrazkach nie powinny mieć miejsca. Gorsza sprawa że oprócz tych drzewek i wnętrz są inne niedopatrzenia w postaci braku modelu jazdy który patrząc na resztę powinien być mega dopracowany a jest porównywalny z tym z psx.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Bekę miałem jak planowałem kupić pCARS 2 i czytałem recenzje w internecie czy oglądałem na YT. Ludzie porównują z Assetto, z iRacing, analizują model jazdy, narzekają, że w niektórych momentach na mokrym torze samochód łapie przyczepność tam gdzie nie powinien, że zawieszenie nieodpowiednio pracuje jak się zaatakuje tarkę, że nie da się momentami dogrzać opon, że czasami ciśnienia opon się resetują po tym jak je ustawiamy. A potem wchodzę na forum FPE, temat pCARS i czytam ŻE FORZA LEPSZA GRAFIKA KROPLE DESZCZU FAJNIE PRACUJĄ OGÓLNIE ZAORAĆ PROJECT CARS TYLKO FORZA HALO GEARSY GRAFIKA GRAFIKA GRAFIKA.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...