Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

serio wy chcecie porownywac gierke dzialajaca w 30fps z mniejsza liczba aut na torze do gierki chodzacej w 60fps z wieksza liczba pojazdow jesli chodzi o wizualia?

 

przeciez w kazdym gatunku gier przy zamknietej architekturze konsol cos co chodzi w 60fps musi byc brzydsze od czegos w 30fps, a nawet jak cos w 60fps jest przesliczne to by wygladalo sporo lepiej jakby bylo w 30fps

Odnośnik do komentarza

Ja również pograłem, ale tylko na padzie, więc się nie wypowiadam. W porównaniu do gry na padzie w GT6 jest dużo lepiej moim zdaniem, samochody nie jeżdżą już jak po szynach, gdzie na padzie wykręcałem lepsze czasy niż na kierownicy, teraz jest wiele trudniej. Niestety moim zdaniem gra na padzie nie ma sensu, więc pewnie odpalę jeszcze jakieś 2-3 wyścigi i wywalę. Za to jakbym miał kierownicę to grałbym jak głupi, bo to jednak ciut przystępniejsza i łatwiejsza w obsłudze gra niż PCARS2. Ehh, może czas zainwestować w jakieś G29?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako wyścigowy laik muszę powiedzieć, że jeździ się bardzo fajnie i płynnie. Z dobrą kierownicą to byłoby :banderas: Oczywiście mówią to o asfaltowych przygodach, bo ta trasa na szutrze to designerska pomyłka. Grafika jak dla mnie super - zwłaszcza, że jest stałe 60 FPS i 20 samochodów na torze. Widziałem to też na PS4 Pro i dobrym telewizorze. HDR robi mega różnicę w porównaniu do wersji na biedaka. Na plus też ten ascetyczny, podniosły klimat. Czułem się jakby Kaz odprawiał mszę w garażu. :D

 

Gry oczywiście nie zamierzam kupować  - kierownicy nie mam w planach zakupowych, a na kilka szybkich wyścigów z padem w dłoni zdecydowanie fajniejszy jest Driveclub czy Forza Horizon. Nie wspominając już o singlowej zawartości. Jakby to jeszcze wyszło w początkach życia konsoli to może, ale tak to "nara". Ewentualnie mogła to być po prostu gra free-to-play wyłącznie do rozgrywki online, ale Polyphony oczywiście robi po swojemu.

 

Cóż, nie dla mnie ta gra. 

Odnośnik do komentarza

@Graczdari

No właśnie jest wspomniany przez Ciebie Dirt, przecież Codemasters tez ma licencje na prawdziwe fury, a jednak można bylo w ich grach demolować samochody w dosyć mocnym stopniu, przynajmniej takim, żeby nie można było dojechać do celu.

Głośno myśle, ale być może chodzi o to, że w Dircie nie masz cywilnych aut.

Odnośnik do komentarza

Online bardzo mi pasuje, może trochę zrewolucjonizować wyścigówki, ludzie nie chcą się zderzać, nie tną zakrętów, a przy wyprzedaniu zjeżdżają na bok robiąc czysty tunel, pieknie, dawno nie grałem tak odprężony w wyścigi z randomami.

 

A wy dalej sobie gadajcie o graficzce xD

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Zawartość w sensie większej ilości torów/aut ma być niby dodawana sukcesywnie. Bo to co najważniejsze czyli online, jest zrobione najlepiej spośród wszystkich ścigałek.

 

 

Gra dobiera dodatkowo graczy również „klasa”z jaka się ścigają, czyli nie wrzuca kogoś kto się rozpycha z kimś kto jeździ przepisowo.

A to też. Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś jeszcze troszkę aby dać może kredyt zaufania ale nie, kategoryczne NIE, coś co wygląda jak gra z ps2 w 4K a rusza się jak pudła kartonowe to frajerstwo dla graczy. Sory ale porównałem do Driveclub i jest niebo a ziemia a różnica 3 lat. No nie, płacić za to więcej niż 50zl nie będę bo oni się śmieją plując w twarz.

Edytowane przez Wesker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś jeszcze troszkę aby dać może kredyt zaufania ale nie, kategoryczne NIE, coś co wygląda jak gra z ps2 w 4K a rusza się jak pudła kartonowe to frajerstwo dla graczy. Sory ale porównałem do Driveclub i jest niebo a ziemia a różnica 3 lat. No nie, płacić za to więcej niż 50zl nie będę bo oni się śmieją plując w twarz.

 

:rotfl: 

 

musisz znów z siebie robić błazna?

Odnośnik do komentarza

Po pierwszych 15 minutach byłem rozczarowany i już się szykowałem do odpalania PC2, ale pojawili się kumple zaczeliśmy jeździć i wiem ze "biere na premiere". Jasne, że model jazdy to nie AC czy PC2 ale i tak jak na sciganke pół arcade, pół sim to bez asyst jeździ się świetnie. Będę nawet bronił trybu rally bo po kilku kółkach ze znajomym dawno tak dobrze się online nie bawiłem. Ta gra to sieciowy geniusz. Ogólnie każdy sim jak PC2, AC czy DR jest symulacyjnie o niebo lepszy od GTS ale w żadnym z nich online nie było takiej zabawy jak w grze japończyków.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę, cała otoczka menu, wyzwania, nagrody za te wyzwania, bajery bardzo fajne, przyjemne. Jazda mi się nawet podoba (nie jestem jakimś hardcorowym graczem wyścigowym), ale otoczenie torów wygląda po prostu kiepsko, niektóre drzewa wyglądają brzydko, jakby składały się z paru polygonów, a na tym położona kiepska tekstura. Trochę mało zawartości na start pełnej wersji będzie, dlatego poczekam na pierwsze kierunki rozwijania tytułu, nową zawartość i wtedy pomyślę nad zakupem. Wie ktoś czy będzie podobnie jak w DriveClub z wyzwaniami online? Znaczy śrubowanie najlepszych wyników w określonych przez kogoś tam warunkach i bez ps plusa?

Odnośnik do komentarza

 

Pograłem dziś jeszcze troszkę aby dać może kredyt zaufania ale nie, kategoryczne NIE, coś co wygląda jak gra z ps2 w 4K a rusza się jak pudła kartonowe to frajerstwo dla graczy. Sory ale porównałem do Driveclub i jest niebo a ziemia a różnica 3 lat. No nie, płacić za to więcej niż 50zl nie będę bo oni się śmieją plując w twarz.

 

:rotfl:

 

musisz znów z siebie robić błazna?

A co? Zapłaciłeś za wersję Deluxe? Hahaah

 

Tak, otoczka, menu i tryb foto całkiem ciekawy ale jak na 2017 to sam gameplay i grafa to porażka a dzbany takie jak powyżej nie przyjmią czyjejś krytyki bo już zapłacili. Te poważne komentarze „lepiej niż życie” Hahaha :D

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Lekko niepoważne jest porównywanie gry arcadeowej, działającej w 30 klatkach na sekundę, ze stawką liczącą bodajże 12 pojazdów, do simcade'a chodzącego w 60 fpsach, z grupą pojazdów dochodzącą do 24, z bardziej zaawansowaną fizyką prowadzenia pojazdu (może Ci się nie podobać, spoko, ale model jazdy w GTS stanowi większe wyzwanie dla procesora ps4 niż Driveclub). No nie ma prawa żeby to wyglądało efektowaniej niż tytuł od Evolution i nie wygląda. Czego tu nie rozumieć?

 

Jakby co, nie kupiłem wersji deluxe, ani żadnej innej. Pozwoliłem sobie jedynie dodać swoje 3 grosze;)

Edytowane przez Hal Emmerich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...