Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się!! Znów czuję magię Gran Turismo. Może to nie jest pełna siódemka, ale zdecydowanie coś więcej niż płatne demo. Premium nie premium mi zwisa, najważniejsze są dla mnie trasy. Czekam na jakieś nowości i solidne odświeżenie znanych klasyków. Niektóre trasy się zestarzały. No i w ogóle liczę że graficznie będzie taka masakra jak GT5 Prologue, który swego czasu zrywał kapcie. Daliby też jakieś fajne rockowe wałki. Model jazdy imo nie wymaga większych zmian, już w piątce był tip top.

Odnośnik do komentarza

Nowy tor:

 

http://i.imgur.com/PcqnpB4.jpg

 

 

Przypomina jeden nocny z GT1.

 

 

Trochę mało konkretów jak na razie. Co z warunkami pogodowymi, cyklem dnia, jaka maksymalna ilość samochodów na torze. Rozdzielczość i poziom fps? No i wreszcie, co zrobili z dźwiękiem...

Edytowane przez Hal Emmerich
Odnośnik do komentarza

wiem, że to dopiero pierwszy pokaz itd. ale jestem zawiedziony, żadnego wrażenia na mnie to nie robi, GT6 HD z lekko podbitą grafiką, wypłynął już pierwszy filmik z wewnątrz samochodu, ruchy kierownicą tak samo drewniane jak do tej pory.

 

 

Żegnaj Gran Turismo.

 

 

Ten screen z trasą w tunelu to już w ogóle dramat, te refleksy na samochodzie to poziom GT5.

Edytowane przez Szejdj
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

czytam to forum gtplanet, czytam te twitty, czytam eurogamera i nie wierze co czytam, dźwięki te same, dym ten sam, nie ma uszkodzeń, ruch kierownicy taki sam, grafika taka sama jak w GT6, zamiast 1000 samochodów będzie ~100.

 

Jestem masakrycznie rozczarowany, nie spodziewałem się cudów, ale tego co dostałem też się nie spodziewałem.

 

 

GRAN TURISMO 6 REMASTERED

Edytowane przez Szejdj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie grafa, może być niewiele lepsza od GT6, ważne żeby była równa. Żadnych standardów, czarnych wnętrz, screen tearingu i płynna animacja bez gubienia klatek. Kolejna rzecz to dźwięki, które muszą być takie jak powinny, no i ciekaw jestem co ze zniszczeniami i AI. Pierwszy plus, który widać po filmiku, który wrzucił Marcin to stały start, więc to pierwszy krok z wielu w dobrą stronę :)

Odnośnik do komentarza

Jestem zawiedziony. Przez pół trailera tryb foto gdzie to gra prezentuje się nawet spoko. Ale nie po to się kupuje wyścigi żeby fotki pstrykac. Reszta jak w GT 6. Nie wiem co to ma być. Przecież 6 już miała full HD i 60 fps. A tu co? Około 200 samochodów na start. Ehh ja nie wiem co oni w tym polyphony robili przez tyle lat. Wiocha Panie

Odnośnik do komentarza

Lel, gry jeszcze na oczy nie widzieli i już wiedzą że będzie brzydka. Spokojnie, poczekajmy na gameplay HD.

 

No nie wiem czego możemy się spodziewać po firmie, która przez ostatnie 15 lat wypluwa tą samą grę, tylko w coraz wyższej rozdzielczości. Zupełnie nie wiem jak ludzie mogą takie osądy wydawać!

 

Ale jak widać te mroczne przypuszczenia zupełnie niespodziewanie się spełniły :o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...