Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Bawi mnie to jak ktoś komuś wytyka tak jak raven mi, że polecę do sklepu i kupię na premierę :D Kuuurva stać mnie to jasne, że polecę, bo to będzie pierwszy sensowny jak dla mnie symulator na PS4 z ogromnym community więc to jasne jak słońce, że się jaram tak czy siak. Żałosne jest gadanie, że gdyby ludzie się zbuntowali to nagle PD poszłoby po rozum do głowy i w rok czasu wydali uber-sruper-dopracowany symulator z next-genową grafiką, jaaaaasne.

Edytowane przez winner
  • Plusik 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Sam chciałbym wierzyć, że w "pełnej wersji" dostaniemy dopakowanego kota, ale doświadczenie z GT5:P, które w mojej ocenie okazało się najlepszą odsłoną na PS3 mnie nauczyło, że nie warto już wierzyć PD.

 

Jak już wcześniej wspominaliście ta gra wymaga całkowitego przemodelowania i napisania od podstaw. Pudrując archaizmy nic dobrego z tego nie będzie niestety. 

Odnośnik do komentarza

Reszta internetu też tak zareagowała czy tylko u nas, robił ktoś rozeznanie?

Tylko tutaj bo tu same blachoboty siedza. Nie no serio teraz jest taki wybor scigalek ze nie ma co sie jarac tym crapem, ale marka pewnie i tak zrobi swoje. Beka z ukonczenia gry w 50%, polyphony bedzie sie chyba w tym pomieszczeniu wydluzajacym czas mr. popo z dragonballa zamykac zeby dokonczyc te pozostale 50% do listopada

Odnośnik do komentarza

Jeśli AC da mi tyle frajdy z jazdy co GT i jeszcze zaoferuje coś więcej w jakiejkolwiek innej płaszczyźnie to pierwszy się wypnę na GT i odszczekam to co powiedziałem. Póki co można gdybać co będzie za te pół roku, ale na tę chwilę można sobie tylko ponarzekać i kręcić nosem na to co widzimy. Oczywiście, że nie jestem zachwycony, że leniwe PD odwala takie rzeczy, ale wiem, że jeździć będzie się przynajmniej tak dobrze jak w GT6 dlatego czekam niecierpliwie na finalny (pół)produkt i pewnie spędzę z nim kolejne setki godzin.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie wystarczyłoby popracować nad otoczeniem i dźwiękiem żeby to jakoś się prezentowało. (pipi) jak tego nie ogarną do premiery to będzie koniec złudzeń co do formy Polyphony.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Tak marudzicie, a to dopiero 50% gry pokazane było. Do premiery w listopadzie dorzucą brakujące 50%, które spowodują, że wypadną nam gałki oczne. Będzie niesamowicie realistyczny dźwięk, piski opon i dźwięki silnika 100x lepsze od Forzy. Każde drzewo będzie inne oraz w 3D, na niektórych będzie można dostrzec nawet hiperrealistycznego dzięcioła lub wiewiórkę. Asfalt tak chropowaty, że od samego patrzenia kciuk się porysuje. Trawa będzie lepsza niż w Uncharted 4, mało tego na niektórych źdźbłach będą biedronki w 5 albo 6 kropek. Tak więc będzie urwanie d&py.

Odnośnik do komentarza

Mówiąc w jeżyku prostaka trzeba wypiąć zad i dać się dymać. Kaz wkłada pałę w zad, a z gęby wylatuje 250zł.

Ja sentymenty odkładam na bok i dalej dymać się nie dam.

 

Całe szczęście mamy jeszcze Carsy i nadchodzi AC, więc fani symulacji nie mają co płakać za GT.

Ale czy CARSy i AC oferują znacznie więcej niż 130 samochodów i 19 tras? Nie. Carsy to chyba nawet i 100 aut mają, grafiki też nie ma, w ogóle gra ma sporo niedoróbek, bugów i nielogicznych rozwiązań. Dlaczego więc takie Gran Turismo ze 130 autami i 19 trasami miałoby być gorsze? Jeśli dadzą porządną fizykę, to nawet takim wykastrowanym Prologiem mają szansę zaorać te blaszakowe wynalazki. Jedynie AC z tego co widziałem, to mogłaby konkurować pod względem estetyki i zawartości obfitującej w ciekawe modele aut, których nie ma w pCARS.

 

Gierka podobno pisana pod VR, także nie dramatyzowałbym tak bardzo.

 

Ja bym jeszcze obstawiał, że pod Neo ją robili, i stąd te rzucające się w oczy niedoróbki i cięcia na bazowym modelu PS4.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

 

Mówiąc w jeżyku prostaka trzeba wypiąć zad i dać się dymać. Kaz wkłada pałę w zad, a z gęby wylatuje 250zł.

Ja sentymenty odkładam na bok i dalej dymać się nie dam.

 

Całe szczęście mamy jeszcze Carsy i nadchodzi AC, więc fani symulacji nie mają co płakać za GT.

Ale czy CARSy i AC oferują znacznie więcej niż 130 samochodów i 19 tras? Nie. Carsy to chyba nawet i 100 aut mają, grafiki też nie ma, w ogóle gra ma sporo niedoróbek, bugów i nielogicznych rozwiązań. Dlaczego więc takie Gran Turismo ze 130 autami i 19 trasami miałoby być gorsze? Jeśli dadzą porządną fizykę, to nawet takim wykastrowanym Prologiem mają szansę zaorać te blaszakowe wynalazki. Jedynie AC z tego co widziałem, to mogłaby konkurować pod względem estetyki i zawartości obfitującej w ciekawe modele aut, których nie ma w pCARS.

 

Sęk w tym, że nie dadzą takiej fizyki, bo w tym GTS zarówno fizyka, model jazdy, dźwięki, AI, grafika jest rodem z GT5 na PS3. Gdyby GTS dorównał jakością projectcars to rzeczywiście byłby sukcesem rynkowym ALE NIE DORÓWNA BO TO GT5 Z PODBITĄ GRAIFKĄ i nic więcej.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...