Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że modelom aut brakuje polygonów i dlatego gra nie zachwyca wizualnie. Ciekawe czy przy 60fps to jest max jaki są w stanie wycisnać?

Mimo wszystko nie ma co jeszcze wieszać psów na tym tytule IMO, prezentacja Uncharted na E3 dzungla też nie wypadła wcale zachwycająco, a koniec końców dostaliśmy najładniejszą gre generacji.

 

Mają jeszcze 6mscy i PS4 Neo w drodze

 

Tak jest cena na psstore 249zł

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to jest naturalna ewolucja tego silnika, wraz z jego zaletami jak i wadami.

 

GTSport_Race_Nurburgring_Nordschleife_02

 

GTSport_Race_Brands_Hatch_03_1463670246.

 

Świetne oświetlenie i dodatkowe detale.

 

Co mi się podoba w samym gameplay'u, to mocny nacisk na przestrzeganie zasad ścigania. Flagi, ograniczenia prędkości, obowiązkowa zmiana kierowców. 

 

Dźwięk to w sumie jakoś wielce mnie nie niepokoi. Najważniejsze, żeby fizyka poszła do przodu.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy chyba tylko zapomnieli o tym, że jest tu mowa tylko i wyłącznie o swego rodzaju zapchajdziurze, a nie pełnoprawnym tytule typu GT7 (które zapewne wyjdzie za rok czy dwa jak się tym dziadom zechce ruszyć dupy). Sytuacja bardzo podobna jak z Prologiem na PS3, przez te pół roku podbiją tekstury, poprawią kilka elementów, a później i tak wszyscy grzecznie polecą do sklepu po swój egzemplarz, bo hype na GT będzie zawsze jaka by to część nie była i tak się chętni znajdą i to w milionach.

 

Niby Forza taka fajna, tyle aut, taka grafika i możliwości, ale nigdy nie przyciągnęła mnie do konsoli na choćby procent tego czasu, który spędziłem przy GT.

Odnośnik do komentarza

Forza idzie w mainstream, tutaj nie ma co porównywać, bo ta gra robi się co raz bardziej niepoważna. GT ma trochę inne priorytety, dla fanów serii to na pewno będzie ciekawy kąsek przed pełnym GT7, fani symulatorów również mogą być zainteresowani, bo GTS oferuje wcale nie wiele mniej zawartości niż np pCARS i jeśli fizyka będzie w porządku, to te gry będą mogły spokojnie konkurować ze sobą.

Edytowane przez Masamune
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Będzie do pogrania, ale nie za pełną cenę. Dla mnie i tak Driveclub jest nr 1 (ze względu na bardziej zręcznościowy/rozrywkowy model jazdy) jak na razie, chociaż w Forzę nie miałem okazji zagrać, dopiero pewnie zagram jak wyjdzie na PC.

 

Co mi się podobało w tych pokazach GTSport to te powtórki z replayami. Świetna sprawa. Widać też że duży nacisk będzie położony na online i apki społecznościowe.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

 

Co mi się podoba w samym gameplay'u, to mocny nacisk na przestrzeganie zasad ścigania. Flagi, ograniczenia prędkości, obowiązkowa zmiana kierowców. 

 

 

 

Tez mi sie podoba przestrzeganie zasad zdrowej rywalizacji przez deva i sportowe emocje.

rIK6lTh.jpg

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Skąd się biorą tacy Masamune XD

Bocian roznosił swojego czasu XD

 

Ale w ogóle to nie wiem o co ci chodzi, na siłę porównujesz demo/prologa, który jeszcze nie wyszedł do Forzy 6. Weź lepiej sobie tą Forzę 6 do Forzy 5 porównaj i nad tym zagadnieniem się trochę porozczulaj ;) do porównania możesz jeszcze Gran Turismo 3 dorzucić, powinno pasować bo ficzery w sumie podobne  :D

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

panowe, nie ma tutaj o czym dyskutować. forza zaorałaa ich już w poprzednim dziesięcioleciu. posiadacze konsoli sony mogą jedynie mieć nadzieje na negatywny odbiór taki jak w przypadku nowego COD. Może to coś zmieni. Może porzucą wreszcie to ciągłe wynaturzanie piętnastoletniej gry i spróbują zrobić coś od nowa. Tutaj portfel decyduje. Niech więc zadecyduje słusznie. Toż to istne plucie w twarz. Nie chce mi się nawet na to patrzeć.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

 

Sory ale Forza z kolejna czescia tez lepsza sie nie robi. Ciezkie czasy dla fanów wyscigów. A mi smutno jak patrze jak zeszmaciła sie gra w ktora grałem tyle godzin i miałem takie wspomnienia. Kaz ty (pipi)u...

Polecam sie doinformowac w kwestii poczynan ekipy Turn 10. Dan Grenewalt pewnie umarl dzisiaj ze smiechu gdy sie polapal, ze flagowy racer konkurencji w 2016 roku moze rywalizowac co najwyzej z jego FM5 wydanej w 2013 roku day one na premiere Xone.

Najpierw miałem chwilę beki z tego GT photoshop edition, ale teraz jednak przychodzi refleksja, że na takich odpałach konkurencji Forza też straci. No a poza tym, sam bym chętnie pograł w porządne GT.

Odnośnik do komentarza

panowe, nie ma tutaj o czym dyskutować. forza zaorałaa ich już w poprzednim dziesięcioleciu. posiadacze konsoli sony mogą jedynie mieć nadzieje na negatywny odbiór taki jak w przypadku nowego COD. Może to coś zmieni. Może porzucą wreszcie to ciągłe wynaturzanie piętnastoletniej gry i spróbują zrobić coś od nowa. Tutaj portfel decyduje. Niech więc zadecyduje słusznie. Toż to istne plucie w twarz. Nie chce mi się nawet na to patrzeć.

 

A czym Forza ora GT? Edytorem malowań, trochę szerszym tuningiem, i trochę bardziej aktualną listą samochodów. Ale GT6 dla przykładu ma też kilka unikalnych dla siebie bajerów, których nie ma Forza. Więc co tak definitywnie decyduje o wyższości Forzy nad GT?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

panowe, nie ma tutaj o czym dyskutować. forza zaorałaa ich już w poprzednim dziesięcioleciu. posiadacze konsoli sony mogą jedynie mieć nadzieje na negatywny odbiór taki jak w przypadku nowego COD. Może to coś zmieni. Może porzucą wreszcie to ciągłe wynaturzanie piętnastoletniej gry i spróbują zrobić coś od nowa. Tutaj portfel decyduje. Niech więc zadecyduje słusznie. Toż to istne plucie w twarz. Nie chce mi się nawet na to patrzeć.

 

A czym Forza ora GT? Edytorem malowań, trochę szerszym tuningiem, i trochę bardziej aktualną listą samochodów. Ale GT6 dla przykładu ma też kilka unikalnych dla siebie bajerów, których nie ma Forza. Więc co tak definitywnie decyduje o wyższości Forzy nad GT?

 

58610949.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również mnie bawią te teksty o oraniu, gdzie taka pogoda i pory dnia są już w GT obecne od 2010, kiedy to udało się te ficzery zaaplikować na sprzęcie o skomplikowanej architekturze, mającym pół giga ramu. Tymczasem F6 na znacznie mocniejszej od ps3 konsoli nadal posiada predefiniowane warunki atmosferyczne oraz statyczne oświetlenie.

 

Ale dlatego też trochę jestem zaskoczony po dzisiaj tym, że po przesiadce na kilkukrotnie wydajniejszy i łatwiejszy w programowaniu sprzęt, Kaz i spółka nie odnotowali tak wielkiego progresu, jakiego można byłoby oczekiwać. To nie wygląda jakby wykorzystywali potencjał tkwiący w PS4. Wina przestarzałego silnika? Może warto było zacząć od pisania tej gry od zupełnego początku. Debiut serii na ps4 to był imo właściwy moment na taką decyzję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...