Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to widzę tak

 

Wzięli GT6, podbili rozdzielczość, ulepszyli photomode, wywalili wszystkie auta standard i zostawili tylko część premiumów, obcięli karierę a zamiast tego zrobili większy nacisk na granie w sieci

 

137 aut, przypominam że w arcadowym Horizon 2 jest ich ponad 200, a w Forzie 6 razem z DLC jest prawie 600 w tym między innymi:

 

  • obecna Formuła 1
  • Formuła 1 z lat 1960-1990
  • Indy Formula
  • Can-Am
  • FIA GT aktualne i z lat 80tych
  • Le Mans Prototype aktualne i stare
  • BTCC
  • V8 Supercars

I niech zgadnę, będą za to wołać 200 pln? Zamiast dopieścić graficznie trasy i zwiększyć liczbę aut to woleli czas poświęcić na jakiś kur.wa photomode z realnymi tłami - będzie fabryka do robienia bullshotów.

 

IMO powtórka z GT5 Prologue, czyli żenada. Sony zaorało Evolution, chociaż to Polyphony powinni zaorać.

 

zhXMpSK.png

 

:bad:

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Na PSStore jest już pre-order za 249 zł, albo wersja deluxe za 294 zł. 

 

Chyba ich solidnie prąd popieścił, prezentuje się to jak GT5 w HD, do szóstki startu nie ma, a dodatkowo wykastrowano te grę z 800 samochodów. 

 

Pozostaje mieć nadzieję, że to gra stworzona na potrzeby FIA i gdzieś tak w zakamarkach Polyphony w produkcji jest pełnoprawne GT7.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jest gorzej niż myślałem. ~30 wariacji tras i 140 aut gdzie w podstawce Forza 6 jest odpowiednio ~100 i 500. Co oni robili tyle czasu? Przecież to jest zawartość zbliżona bardziej do F2P Forza 6 na PC :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Sory ale Forza z kolejna czescia tez lepsza sie nie robi. Ciezkie czasy dla fanów wyscigów. A mi smutno jak patrze jak zeszmaciła sie gra w ktora grałem tyle godzin i miałem takie wspomnienia. Kaz ty (pipi)u...

Polecam sie doinformowac w kwestii poczynan ekipy Turn 10. Dan Grenewalt pewnie umarl dzisiaj ze smiechu gdy sie polapal, ze flagowy racer konkurencji w 2016 roku moze rywalizowac co najwyzej z jego FM5 wydanej w 2013 roku day one na premiere Xone. Ekipa z PD to chyba w piecu pali kasa przeznaczona na developing, chyba ze po GT6 im obcieli fundusze.

Odnośnik do komentarza

Sory ale Forza z kolejna czescia tez lepsza sie nie robi. Ciezkie czasy dla fanów wyscigów. A mi smutno jak patrze jak zeszmaciła sie gra w ktora grałem tyle godzin i miałem takie wspomnienia. Kaz ty (pipi)u...

Jak nie jak tak ? Forza z części na część jest coraz lepsza

Odnośnik do komentarza

Ale (pipi)amento. 

Ja tu widzę dopakowane GT6. Polepszyli detale na pierwszym planie przy trasie. Drugi plan jest kilka postów wcześniej i jest kupa. No ale to co jest najbliżej wygląda dobrze, jest więcej roślinności, shadery na liściach drzew, zdecydowanie zmiana na plus. Ale ten drugi plan jest zdecydowanie do poprawy. Modele samochodów szału nie robią, mniej więcej poziom GT6, czasami widać też kanciaste nadkola. Może NEO zaprezentuje jeszcze lepsze wizualia. :D No ale Forza ze swoim pseudo-oświetleniem i tak nie ma nic do gadania, no chyba że GTS nie będzie miało dynamicznego oświetlenia, to wtedy też lipa.

 

Co do zawartości, to spójrzmy na pCARS i Asseto Corsa, czołowe Simy na rynku nie oferują wcale więcej zawartości. Jako Prolog nastawiony na online, to jest w sumie w porządku, tym bardziej, że mamy najbardziej kultowe auta do dyspozycji.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...