Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Forza od dłuższego czasu jest grą lepszą i nie ma się co oszukiwać.

PD powinno wreszcie wziąć porządny wdech i zabrać się do roboty.

 

Ja rozumiem, że częste wydawanie gier sprzyja tzw. odcinaniu kuponów i często progres jest znikomy, ale T10 pokazało, że nie trzeba zmuszać fanów do wyczekiwania latami na ich ulubiony tytuł i przy tym dać im solidny zastrzyk świeżości bez głupich archaizmów typu dźwięk odkurzacza zamiast silnika, wnętrza aut przypominające to co było na Amidze itp.

 

Od zawsze byłem fanem serii i jakoś mimo wszystko dalej bardziej mnie ciągnie do GT niż do Forzy (setki godzin spędzonych przy szaraku i ogólny sentyment swoje robią), ale kolejnego ochłapa w postaci zawartości "standard" już nie zniosę. Mamy kolejną generację i oczekuje racera godnego miana next gen.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

noo jestem ciekaw niesamowicie czy będzie jakaś poprawa względem GT6. Czy wreszcie dodadzą nowe modele samochodów czy nadal stoją w 2007 roku,  co do grafiki oraz modelu i fizyki jazdy wystarczyłby mi poziom pCARS, ostatnie samochody dodawane do GT6 mają już poprawione dźwięki, także o audio jestem trochę spokojniejszy. No czekam mocno.

Odnośnik do komentarza

Boże, ludu, a kogo tam obchodzi trawa? Ogólnie śmieszą mnie narzekania niektórych na grafikę. Od tego to są popierdółki typu Driveclub itp. GT ma dostarczać radości z jazdy i funu z gry na dobrej kierownicy, a nie pięknej trawy i wspaniałych tekstur ogólnie. Mają poprawić błędy z GT6, jakieś irytujące detale, dodać kilka ciekawych fur a reszta to mnie tam szczerze mówiąc wali. Czekam jak na każde GT z jęzorem na wierzchu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

na gifach czy filmikach w takich rozdzielczosciach to i gt5 potrafilo wygladac przed premiera jak transmisja telewizyjna


pokaz dla prasy trwa, na gt planet wrzucaja screeny z partyzanta, niestety nie idzie kopiowac

 

bedzie sporo trybow gry, 19 lokacji, w tym trasy dirtowe


livery editor!!! o wow Kaz jednak wreszcie zagral w forze :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...