Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Warto na tej promocji PSN kupić GT Sport?

Przyznam, że nie interesowałem się zbytnio informacjami o grze - nie oglądałem filmów, screenów itp. Czy ta gra to coś jak prologue? Jakiś przedsmak przed dużą odsłoną?

Jest tam ten podział na auta które wyglądają szajs i auta które wyglądają na dopracowane? Było chyba coś takiego na poprzedniej generacji?

Czy ta gra jest głównie pod multi online? Nie ma splita? Pewnie nie ma, jak większość wyścigów dzisiaj. 

Ech... za czasów PS2, każde wyścigi miały split screen, a jak konsola nie dawała rady, to był tylko widok z wewnątrz auta. Dzisiaj jak konsola nie daje rady, to po prostu wycinają split screena :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, grzybiarz napisał:

Warto na tej promocji PSN kupić GT Sport?

Przyznam, że nie interesowałem się zbytnio informacjami o grze - nie oglądałem filmów, screenów itp. Czy ta gra to coś jak prologue? Jakiś przedsmak przed dużą odsłoną?

Jest tam ten podział na auta które wyglądają szajs i auta które wyglądają na dopracowane? Było chyba coś takiego na poprzedniej generacji?

Czy ta gra jest głównie pod multi online? Nie ma splita? Pewnie nie ma, jak większość wyścigów dzisiaj. 

Ech... za czasów PS2, każde wyścigi miały split screen, a jak konsola nie dawała rady, to był tylko widok z wewnątrz auta. Dzisiaj jak konsola nie daje rady, to po prostu wycinają split screena :)

1. To nie prologue, tylko pełnoprawna część rozwijana regularnie darmowymi aktualizacji w ramach gry usługi. Z początku miała bardzo ubogą zawartość coś jak prologue ale gierka systematycznie rośnie 

 

2. Wszystkie auta są dopracowane i wyglądają bardzo ładnie 

 

3. Gra jest nastawiona na rywalizacyjne ściganie online, dosyć hardcorowe, ale są też jakieś tryby dla pojedynczego gracza. Split-screena nie ma.

 

Generalnie w tej cenie warto, a nuż łykniesz bakcyla ;) 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony do plusow jeszcze dodam na prawde dobre multi - nawet jak ktos nie jest zwolennikiem powinien sprobowac. To nie arcade gdzie na starcie jest kipisz i demolition derby tylko bardzo przyjemny szpil z uczciwa mechanika wyznaczania startowych pozycji, systemem kar (tu jest jakies pole do popisu - czasami mozesz sobie pozwolic na wiecej jesli chodzi o scinanie zakretow a czasami smigniesz po tarce i dostajesz nieoczekiwana kare).

Odnośnik do komentarza

Motoryzacyjne świr może pomożecie. Wczoraj kupiłem gtsport pojeździełem godzinkę, ustawiałem sterowanie i jakoś nie czuje samochodu. Jakimś wyścigowym fanem nie jestem ale bardzo dużo godzin spędziłem w driveclubie, w forza motorsport 6 jakies 50h na ustawieniach wszystkie asysty na off ale sterowanie na zwykłe, łącznie jakieś 100h w forza horizona 2 i 3 na pełnej symulacji i teraz może ma ktoś podobnie i znalazł zloty środek w ustawieniach? Może przyzwyczajenie z forza i wibracji w trigerach mnie mylą co do czucia auta? Podrzućcie jakie macie ustawienia to bym protestował na czym jezdzi forumek.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, ja nie wiem gdzie przestawić te sterowanie. W opcjach tego nie widzę, a chce wyłączyć te asysty. Co to za pomoc, jak auto mi zwalnia non stop. 

A jak tutaj z season passem? Wszystkie auta które są na PSN są do zdobycia normalnie w grze? Nie widziałem własnie w PSN Season Passa.

Jeżeli mają taką politykę wydawniczą, to plus dla nich:)

Odnośnik do komentarza

@creatinfreak, @grzybiarz

Wszystkie ustawienia sterowania są w opcjach przed wyścigiem/w czasie wyścigu (pauza). Można tam poustawiać (włączyć/wyłączyć) wszystkie asysty itp. Są ustawienia zaawansowane na dole i można w nich ustawić czułość dla pada, FF dla kiery itp. Jak ktoś jeździ z widokiem zza auta, to można ustawić odległość (blisko daleko), sztywność itp. Jest raptem kilka ustawień, ale robią różnicę. Poza tym o wiele lepiej czuć auto z widoku z maski/dachu niż z pościgu. Spróbuj i zobaczysz :) Ja w DC i innych bardziej arcadowych też jeżdżę zza auta, ale tu tylko dla relaksu, jak chcę pooglądać furę.

@grzybiarz, tak działa asysta TCS, że ogranicza moc, dlatego radzę powyłączać wszystko, ewentualnie zostawić standardowy Abs, jak ja robię.

Nie ma żadnego season passa, ale już w takim razie ładnie branża wryła ludziom takie rozwiązania, skoro automatycznie od razu szukają SP po zakupie gry.

Wszystko co dodają jest do pobrania w patchach za free. Nie ma żadnych aut/torów, które trzeba kupić osobno. Co prawda było mało zawartości na premierę, więc dopiero teraz po iluś apdejtach, gra wygląda tak jak powinna na początku, także łaski nie robią.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Pisałem już wcześniej, że jak są chętni to można mnie dodawać na psn, ale zero odzewu. Może teraz ktoś będzie chciał. Ja bywam wieczorami, przeważnie ze znajomym, natomiast nie wiem czy dziś dam radę. W każdym razie jak będziemy się widzieć, to zawsze jeden może drugiego zawołać :)

P.S. Ciebie akurat Szymek mam w znajomych, ale chyba nie widziałem, żebyś grał w GT :)

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Luqat napisał:

P.S. Ciebie akurat Szymek mam w znajomych, ale chyba nie widziałem, żebyś grał w GT :)

Grałem zaraz po premierze jak była promocja za sto coś tam...poganialem się troszkę na sieci i postanowiłem że wrócę w okolicach jesieni a że dali dobre promo już teraz no to żal się nie skusić. Tymbardziej że jestem z tych co lubią rywalizację. A wiadomo czy dodadzą wyzwania jak w DC?? Mam nadzieję że jak wrócę z roboty to ściągnie się to 70 giga i nie będę musiał czekać do jutra by pograć :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkiem. Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale chyba najbardziej aktualny. Chciałem was spytać czy warto kupić Grań Turismo jeśli nie gra się online ( ostatnio mało czasu wiec nie mam plusa). Serie znam i gram w nią od początku, także mimo tego ze niby zawartość słaba i nastawiona na online to ciągnie mnie żeby kupić, szczególnie ze używki nie są drogie. No wiec warto kupić żeby pojeździć sobie od czasu do czasu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...