Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zaczalem znow grac po dwoch tygodniach przerwy i chyba obnizyli poziom trudnosci bo zaliczalem na zloto kazde wyzwanie. Te ktore wczesniej sprawily mi jakis klopot wpadly wczoraj za pierwszym razem. 

 

Nie wiem co o tym wszystkim myslec. Raczej nie o skill tu chodzi bo przerwe mialem. Czy to dobrze czy zle. Moze chca przyciągnąć wiecej graczy. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w pełniaku, ale w demie była z tym tragedia... wszystko wpadało na złoto za pierwszym razem, zero jakiegokolwiek wyzwania.

W starych GT nie jeden pad przez to zakończył żywot na ścianie, a GTS, to można powiedzieć taki samograj. Widać takie nastały czasy i kazdy noob musi bez problemu zrobić złoto :/

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2017 o 12:42, Luqat napisał:

Raven, w grudniu dorzucają paczem karierę single, dodtkowe 12 aut, do marca 50 aut i nowe tory. Tak tylko jakbyś chciał wiedzieć ;) Zamówiłem grę u Mikołaja, więc jak odpalę, to singiel już będzie.

 

O, nie powiem, jestem bardzo zainteresowany. Za tą cenę za którą gierka już lata to powoli nie mogę już narzekać na ratio zawartość/cena. Zaczęliby od $30-$40 to też inaczej by się na tą część patrzyło. A poprawią coś z always online? To ostatni duży zarzut jaki miałem do gierki. Teraz będzie już tylko taki dość uniwersalny: że na płycie znajduje się już właściwie inna gra niż całkowicie zapatchowana wersja co sprawia, że za X lat jak wyłączą PSN to GTS niestety nadal jest bezużyteczne. Ale to niestety przypadłość tej generacji w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Słucham? Tak, za 5, 10, 15 czy nawet więcej lat lat nie wiem, czy serwery obsługujące PS4 wciąż będą włączone i czy da się pobrać wszystkie patche. Wszystkie główne Gran Turismo na PS2 i PS3 tj. 3, 4, 5 i 6 wciąż mam i jak mam zachciankę, to czasami lubię sobie włączyć któreś z nich. Jeśli kupuję grę na fizycznym nośniku to wraz z jego wadami jak konieczność przekładania za każdym razem jak chcę zagrać to oczekiwałbym jego pozytywnych właściwości, tj. trwałości wykraczającej poza żywot jakichśtam serwerów. Lubię zbierać pewne gry i wiedzieć, że za ileśtam lat wciąż będzie z nich jakichś użytek. Z GTS będącego jak na razie jedynym Gran Turismo na PS4 nie będzie, a Ty nie jesteś od mówienia mi ani oceniania czy dla mnie to może mieć znaczenie czy nie.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Na wieść o rozwijaniu kampanii dla jednego gracza postanowiłem kupić i jestem zadowolony. Grafika bardzo dobra choć miejscami nierówna (zwykłe ps4, TV full HD) , o modelu jazdy nic nie napiszę, nie mam doświadczenia z innych gier spod znaku symulacji czy pół symulacji, ale mi pasuje ogólnie. Mało zawartości ma gra, samochodów mało, gdyż jeden GTR ma swoich chyba 6 odmian, ale na szczęście wprowadzają nowe, co bardzo cieszy. Chyba takie były plany, rozwijanie gry przez lata. Na gtplanet ktoś wysunął teorię że GT sport jest typową grą-usługą, która będzie rozwijana przez lata.  Fajne są te elementy społecznościowe typu oglądanie i pobieranie wzorów naklejek od innych, oglądanie zdjęć itd. Cała otoczka gry poza jazdą jest naprawdę bardzo dobra, bardzo mi się podoba wbijanie lvl, osiągnięć. Choć jak za każdy dzienny trening dostajemy auto, to liczba aut które będziemy mogli kupić szybko zmaleje :D Wady poza zawartością oczywiście są, brak dynamicznej pogody jakoś mi nie przeszkadza za bardzo, ale brak deszczu jakiegokolwiek i innych warunków pogodowych to lekka wtopa. Brakuje kwalifikacji wyścigu w singlu (albo przynajmniej go nie znalazłem) i to tyle w sumie. Jestem zadowolony i nastawiony pozytywnie do tej gry. Po paru dniach polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Co ciekawe dzisiaj wyszedł patch a jeszcze wczoraj scigalem sie w necie po nowym torze i własnie cos mi mowi ze nie pamietam tego toru, ciekawostka. 

Swoja droga odpalilem gre na kierownicy T300RS i musze powiedziec ze nie ma jakiegos wielkiego szału, oczywiscie wrazenia z gry sa znacznie lepsze ale w porownaniu z FF w Project Carsie tutaj sterowanie wydaje sie troszke mdłe

Mialem ustawienia domyslne czyli czulosci byly ustawione na 5, swoja droga nawet sprzęgło nie dziala :(

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś tutaj gra jeszcze offline ale taka prośba : napiszcie czy przeciwnicy jadą jak po sznurku i czy jeden z samochodów spie.....ala do przodu na kilometr na początku wyścigu a potem nagle na ostatnich metrach mijamy go bo łuki pokonuje w zwolnionym tempie . GT6 tak miało :) Codemasters ma w tym temacie duuuuuużo więcej do zaoferowania , mogliby kogoś na staż do nich wysłać .

Odnośnik do komentarza

Jak tam obrońcy tego always online, fajnie, co? Teraz tylko wyobraźcie sobie, że za kilka lat Pan Yamauchi pstryczek od serwerów przesunie na „off” już na zawsze i macie pierwsze w historii bezużyteczne Gran Turismo w wydaniu pudełkowym. 

Odnośnik do komentarza

ktoś wie jak odblokować endurance w GT League? czy trzeba wbić 30 lvl?

 

poza tym to straszna bieda i sraka te GT które powinno się nazywać po prostu Prologue, zbyt łatwe wyzwania, kampanie idzie przejść w 2-3 dni albo chociaż tyle mi zajęło zrobienie większości rzeczy tam, brak torów Spa, Le Mans, czy chociażby owalono-długodystansowych gdzie można żyłować jak największą prędkość samochodu, jedna z fajniejszych rzeczy dla mnie w poprzednich częściach, albo nawet klasycznych torów jak Laguna Seca, bieda z autami które w większości składają się z Visionów GT, jestem zdziwiony jak PD zostało tak w tyle za forzą motorsport która odjechała im o kilka długości, mam obok forzę 5 która podobno jest najgorszą częścią a grało mi się o wiele lepiej w nią niż GTS, może przede wszystkim że przebija ją zawartością, więc nawet nie myślę jak będzie przy siódemce, jestem wielkim fanem Gran Turismo i 3 czy 4 część wspominam z dużym sentymentem ale teraz co robi z tą grą Kaz to po prostu woła o pomstę do nieba

 

no i właśnie z tym zawsze always online to pozamiatali, chciałem pograć wczoraj to nie ma jak bo mają jakieś problemy sieciowe a nic się przecież nie zapisze, dzisiaj widzę że dalej to samo XD

Edytowane przez mersi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...