Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo
40 minut temu, LiSoQuan napisał:

 Trafiasz później do graczy z którymi przyjemnie sie ścigać, wszyscy sie pilnują i emocje są zdrowe.

O, dobra metoda jeszcze w multi nie gralem, moze warto sprobowac. 

21 minut temu, Luqat napisał:

To jak? Są chętni do gry? Przez chwilę się tutaj ruch zrobił i cisza :(

Hm, moze jutro w godzinach porannych, ale zaden ze mnie wymiatacz.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2018 o 12:08, Luqat napisał:

Nie ma żadnych aut/torów, które trzeba kupić osobno. Co prawda było mało zawartości na premierę, więc dopiero teraz po iluś apdejtach, gra wygląda tak jak powinna na początku, także łaski nie robią.


No tak średnio z tą zawartością, rok po premierze dodano zaledwie DWA realne tory, reszta to fantazje Kaza. O ile listę aut można przełknąć, mimo że brakuje mi chociażby takich kultowych wozów jak np Audi RS4, czy BMW e46 M3, to jednak chciałbym móc sobie załączyć Spa, czy Laguna Seca.

Odnośnik do komentarza

Dobra gra, naprawdę. Tyle złego się naczytałem, w reckach, a to przecież kolejne Gran Turismo.

Podoba mi się pomysł z muzeum, zamiast grać czytam o autach i jeszcze to porównanie, co wydarzyło się na świecie w tym czasie. Tylko niepokoi trochę dużo filmów z jutubca. No jednak to nie leci z płyty/dysku, a gdzieś z serwerów google. 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam strasznie mieszane uczucia. Z jednej strony gra mi sie podoba i uwazam ten model jazdy za dobry kompromis miedzy symulacja a arcadem. Z drugiej doswiadczam jakiegos kosmicznie irytujacego buga przez ktorego moje osiagniecia dosc czesto nie chca sie zsynchronizowac z serwerami - objawia sie to tym ze daily workout jest zbugowany i nie dostaje samochodow za free (licznik pokazuje albo 0km albo 42km i nie jestem w stanie nic z tym zrobic). Drugim jeszcze bardziej irytujacym bugiem jest to, ze gra wiesza sie kiedy chce wrocic do menu glownego - tracac przy tym caly progress (np czas wypracowany do kwalifikacji w wyscigach online). W necie zanalzlem pare osob ktore sie z tym borykaly ale zadne ich pomysly nie rozwiazaly mojego problemu. Dla mnie to troche wyglada jakby moj profil online sie skaszanil wiec srednio taka gra ma sens. Najchetniej skontaktowalbym sie z jakims supportem gt sport ale nie znalazlem zadnego oficjalnego maila do supportu :/

Odnośnik do komentarza

Reinstal gry robilem dwukrotnie (pierwszy raz gdy kupilem giere czyli jakos w maju i teraz gdy wrocilem liczac, ze moze dzieki patchom problem zniknal). A co do profilu to jest zsynchronizowany z tym co pokazuje sie w glownym menu. Czyli odpalam gre, mam 0km przejechane daily workouta, wchodze w wyscig wykrecam kilometry, ale kiedy wychodze z wyscigu i wracam do menu glownego (oczywiscie o ile wylapie freeza podczas tej czynnosci) to i tak dalej wyswietla sie 0km - pomimo tego ze wyjechalem juz 40km i powinienem dostac gifta. Co do sony polska to srednio wierze, ze poradza sobie z jakims problemem. Nie tak dawno temu mialem nietypowy problem z gowem to ich pomoc skonczyla sie na propozycji wymiany lasera na moj koszt, ktora niekoniecznie moze rozwiazac problem :D

 

edyta: podjalem ostateczny krok, ktory zostal do zrobienia czyli usunalem sejwa i zaczalem zupelnie nowa gre nie wykorzystujac zapisu w chmurze. W efekcie 2 dni wszystko wygladalo okej ale wczoraj znow zaczelo zgrzytac. Nagralem tez filmiki na ktorych mozna zobaczyc o co mi chodzi. Na jednym widac jak nie naliczaja sie kilometry do dystansu a na drugim widac jak gra zdycha kiedy probuje wrocic do menu.

 

 

 

 

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza

Na początku były tylko licencje, wyzwania i czasówki torowe, co już zajmowało trochę czasu. Teraz, co miesiąc z każdym updatem dodają wyścigi single i już się tego dużo nazbierało. Samych endurance'ów jest 10 albo i więcej, a każdy na około godzinę jazdy, także jak dopiero zaczniesz, to będziesz miał grania na długie dni. No i w tym miesiącu będzie rok od wydania gry, więc może być jakiś większy apdejt. Może więcej aut, torów, warunki pogodowe, a może to co zawsze co miesiąc, zobaczymy. Są też oczywiście wyścigi online dzienne i FIA'owe. Można też w trybie arcade ustawić sobie wyścig wg własnych preferencji. Jest zatem co robić. Ja wg licznika gry, mam już jakieś 250 godzin w grze, z czego jakieś 60/70% jazdy.

Polecam.

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby gra ukazała się teraz, jestem przekonany w 100% że posypałyby się 9 i 10. Singiel to już jest jak za starych dobrych czasów- pełno eventów dla różnych samochodów. Można grać i grać, tym bardziej że model jazdy jest genialny. Ja nawet jeszcze multi nie ruszyłem a mam już 21lvl. Bawię się doskonale. Poza tym prezencja gry (audio, video, menusy, zdjęcia, kolorystyka, HDR!!!) to jest coś cudownego, to chyba najładniejsza gra świata!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bez przesady z tymi starymi, dobrymi czasami, bo żadnego ulepszania posiadanych fur jak nie było, tak nie ma. Chociaż nie odmówię im tego, że sporo zawartości dla jednego gracza się faktycznie pojawiło. 

Odnośnik do komentarza

Dosłownie pare postow wyzej żalilem sie na swoj problem i mam pewien updejt. Jest on na tyle idiotyczny, ze chce sie nim podzielic i moze ktokolwiek mi wyjasni o co tu do ch*ja chodzi. Nie jestem pewien ale dwa dni testowania wskazuje na to, ze znalazlem problem. Okazalo sie, ze wszystkie problemy sa spowodowane polaczeniem internetowym - kiedy gralem korzystajac z mobilnego neta to wszystko hulalo, dystans zawsze sie synchronizowal i nie mialem zadnego freeza. Teraz pytanie co jest nie tak z netem? Na poczatku myslalem, ze to kwestia typu NAT ale.... przy stacjonarnym internecie (czyli tym na ktorym pojawia sie problem) mam typ 2 a na mobilnym 3 czyli gorszy. Jakie inne ustawienia routera moga powodowac ze giera lapie problem z zapisywaniem save'a online? Najgorsze jest to, ze to router od dostawcy neta na ktory nawet nie moge wbic zeby robic happy testing, wiec jakakolwiek zmiane musze robic poprzez infolinie i nawet nie wiem na ile moge sobie pozwolic w kwestii zmiany ustawien. Help me bo k*rwa zwariuje ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...