Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dobrze, ale bez przesady, że to stare dobre Gran Turismo. Cały aspekt ekonomiczny wciąż w większości nie istnieje - nie zbiera się już na części do fur, nie ma tuningu. Tylko nowe furki się kupuje co najwyżej.

Odnośnik do komentarza

Hm, to tego chyba nawet nie widziałem. Wciąż - nie brzmi to jak „stare, dobre Gran Turismo”. Powtórzę się już pewnie z 10 raz w tym temacie, gra jest bardzo dobra na ten moment i biorąc pod uwagę ile kosztuje. Ale nie wiem po co pisać, że jest tak samo jak kiedyś, jeśli nie jest. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, grzybiarz napisał:

@second jak najbardziej, to stare dobre GT. Pierwsze recenzje krytykowały dość mocno grę, ale dziś jest tam wszystkiego full. Gierka zajmuje 80GB, wiem, że to nie jest jakiś wyznacznik, ale jest masa aut, tras - ai dobra zabawa przy "muzeum". 
Ja gram tylko w singla i wiedz, że jest co robić.

http://gran-turismo.wikia.com/wiki/Gran_Turismo_Sport/Car_List

http://gran-turismo.wikia.com/wiki/Gran_Turismo_Sport/Track_List

Najlepsze jest to: City Circuits = Tokyo Expressway tj. jedna trasa z wariantami :facepalm:

Na tle ilości tras miejskich z poprzednich części to żenada.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.12.2018 o 15:38, raven_raven napisał:

Hm, to tego chyba nawet nie widziałem. Wciąż - nie brzmi to jak „stare, dobre Gran Turismo”. Powtórzę się już pewnie z 10 raz w tym temacie, gra jest bardzo dobra na ten moment i biorąc pod uwagę ile kosztuje. Ale nie wiem po co pisać, że jest tak samo jak kiedyś, jeśli nie jest. 

Tuning w GTS to ficzer godny gierki na smartfony - Upgrade lvl1, lvl2, lvl3. Ułomny system dla 5-latków, tak jakby poprzedni był jakiś mega skomplikowany, że trzeba było to upraszczać...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Wróciłem wczoraj do gry, pojeździłem sobie trochę w prywatnych pokojach online, i naszła mnie refleksa - jak mozna było wywalić z gry system "Punktów Osiągów" znany z poprzednich odsłon? To było świetne narzędzie do balansowania poziomu w rozgrywce sieciowej, teraz są niby jakieś ograniczenia, ktore mozna wymusic w pokoju online, ale zadne z nich nie pozwala na zablokowanie mozliwosci suwaczkowej regulacji mocy i masy auta w ustawieniach tuningu. Kaz niby taki geniusz, a tak durne decyzje podjal przy tworzeniu tej gry. Porażka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym sprzedać wersje pudełkową a mam tą z czarną okładką day one edition i kupić zwykłą z czerwoną za 80 zł ze sklepu pss store . Czy mogę w ten sposób kontynuować karierę offline czy musiałbym zaczynać wszystko od nowa bo sejw nie będzie kompatybilny ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Brat kupił razem z kumplem gre w Mediamarkt. U kolegi wszystko chodzi dobrze, zaś u brata gra się zacina. Dźwięk leci, ale robi się czarny ekran i nie ma obrazu. Po resecie działa, jakiś czas później znowu zawiecha. Spotkał się ktoś z takim problemem? Konsola to fat, ale ten nowszy, nie świecący się. Od czego zacząć?

Winna może byc płyta, czy tez po zainstalowaniu gra działa z dysku, a plyta wymagana jest jedynie do uruchomienia?

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.06.2019 o 22:27, majtol88.lm napisał:

Brat kupił razem z kumplem gre w Mediamarkt. U kolegi wszystko chodzi dobrze, zaś u brata gra się zacina. Dźwięk leci, ale robi się czarny ekran i nie ma obrazu. Po resecie działa, jakiś czas później znowu zawiecha. Spotkał się ktoś z takim problemem? Konsola to fat, ale ten nowszy, nie świecący się. Od czego zacząć?

Winna może byc płyta, czy tez po zainstalowaniu gra działa z dysku, a plyta wymagana jest jedynie do uruchomienia?

A czasem nie jest tak, że masz poza GT zainstalowane sporo innych gier i przycina? Bo ja np. mam dysk zewnętrzny i czasem mam takie dropy animacji w grach, że... Musze przejść RDR2, usunąć i zrezygnować z dysku zewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...