Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śledzę newsów na temat gier na bieżąco takze kupiłam w ciemno bo dla mnie marka Gran Turismo to właśnie te wyścigi, rozbudowana kariera plus dodatki typu nauka jazdy, wyzwania, multiplayer. Co za rozczarowanie. No nic, pozostaje mi czekać i w międzyczasie zrobic te milion zakrętów i prostych na złoto.

PS. Kiedy dokładnie ten patch wyjdzie?

Edytowane przez Kornelia
Odnośnik do komentarza

Mogli napisać, że 31szego i jakby wydali wcześniej to wszyscy by się posikali z radości. Taka tam porada małketingowa. Poza tym wychodzi na to, że Ty też ich liżesz po fiutach kupując grę w ciemno. No, a potem jeszcze pretensje, które powinnaś mieć do siebie. Poza tym dlaczego 6 /10, a nie 3 albo 4? Może nauczy ich jeszcze bardziej...oh wait.

Odnośnik do komentarza

Pomimo tego że seria z każdą częścią  moim zdaniem szła minimalnie w dół to była dla mnie zadowalająca. Jednak z tą częścią to już przegięcie, tego nie czytając newsów nie mogłam się spodziewać. Tak się niszczy resztki reputacji marki, developera. Masz rację, trochę moja wina, no ale nigdy więcej kupowania w ciemno szczególnie od Polyphony.

Edytowane przez Kornelia
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Człowiek wchodzi do tematu o Gran Turismo a czyta o lizaniu fiutów - jak tu nie kochać forumka :dynia:
Ja swoją kopię nabyłem, ale przyznam szczerze, że brak było jeszcze czasu na uruchomienie ;)
Pytanie czy jeżeli nie grałem za bardzo w betę, to czy coś mi umknęło/przepadło? :D

w becie mialem bodajze 10lvl??. Gra przy wlaczaniu to wykryla i obdarowala mnie nowiutkim samochodzikiem :) nie wiem cz kasa i pinkty milowe przechodza ale lvl w grze leci od nowa.

BTW Moze umowilibysmy sie na jakis wieczor zeby pojezdzic sobie w kolko??

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Też dobrze zrobiłem że zaserwowałem sam sobie przerwę od GTS, odczekałem aż postanowią coś dodać do trybu single player. I warto było zrobić pausę. Jeszcze mam trochę wyzwań do zrobienia na złoto potem po nowym roku zacznę wbijać regularnie wyścigi online może uda się gdzieś w grudniu 2018 wbić platyne  XD 

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze jedno pytanie - da się ściągnąć malowanie samochodu od innych czy można jedynie naklejki pobierać? Wchodzę w opcje "odkryj" czy jakoś tak i mogę dodać czyjąś stylizację do kolekcji ale nie nie widzę opcji by pobrać gotowy projekt. To samo pytanie dotyczy kasków. Ktoś tu pisał że można wykorzystać wizualizację innych, więc  być może coś przeoczyłem.  

Edytowane przez mlody23
Odnośnik do komentarza

Najlepsza gra wyścigowa do grania online?

 

 

Jak najbardziej.

 

Oczywiście zdarzają się noobki, ale to bez ściemy najlepszy tytuł do pościgania się online, kultura jazdy jest na wysokim poziomie.

 

Filmy, które trzeba obejrzeć aby przystąpić do Multi powinny być w każdej grze wyścigowej.

 

 

Dlatego szkoda tej całej zawartości....

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już trochę zapomniałem od czasów bety jak to się niesamowicie prezentuje na PS4 Pro. Jakość obrazu jest niesamowita, pamiętam GT4 czy GT6 gdzie ząbki straszyły na każdej możliwej krawędzi, a tutaj wszystko jest niesamowicie gładkie. Nie jest to jakoś szczególnie domena GTS, bo po prostu gry powyżej 1080p odpalane na Pro/XOX często tak tak wyglądają, no ale nadal to robi wrażenie. Oświetlenie za to jest absolutnie obłędne, nie mogę się nim nacieszyć.

 

No szkoda tej całej zawartości. Do jeżdżenia na padzie to trochę za mało jest singlowego kontentu, żebym się wkręcił na dłużej.

 

Troszkę aż żałuję, że wziąłem G920 zamiast G29. Bardzo bym chciał sprawdzić jak Gran Turismo Sport się czuje na kierownicy. Kiedyś jak już będę miał za dużo środków na koncie to może bliźniaka sobie sprawię, bo na kierownicy to jest zupełnie coś innego. Łapię się na tym, że w FM7 włączam jakiś free play na dużo okrążeń i po prostu jadę, a kariera stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...