Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, eskopado napisał:

Byłoby słodko, From nieelegancko wypięło się na xboksową wersję, więc amerykańce wzięli sprawy w swoje ręce :xboss:

Ale przecież na ps5 też nie ma patcha -po prostu tam był odblokowany framerate stąd 60 klatek. Nic tu skośne nie robily wiecej.

2 godziny temu, Moldar napisał:

Ogólnie czas najwyższy na jakąś nową listę gier wspierających boosta :)

Dying light jest, więc z mojej wish listy jeszcze Vampyr i Kingdome Come prosze.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, XM. napisał:

Ale przecież na ps5 też nie ma patcha -po prostu tam był odblokowany framerate stąd 60 klatek. Nic tu skośne nie robily wiecej.

Dying light jest, więc z mojej wish listy jeszcze Vampyr i Kingdome Come prosze.

 

No właśnie nie. PS4 Pro dostało patcha usuwającego frame-limiter. A o XOX zapomnieli

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-dark-souls-3-ps4-pro-performance-analysis

 

 

Edit: a źle przeczytałem, mówisz o PS5 to faktycznie nic się nie zmieniło, my bad

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Hej, czy macie w Halo 5 na Series X polski dubbing? Bo mi gra odpala się tylko z polskimi napisami i angielskimi głosami.

Próbowałem przeinstalować grę ale nie pomogło.

W ustawieniach konsoli mam język polski i lokalizację też na Polskę.

Jak zmieniłem język na niemiecki to po ponownym uruchomieniu pobrał patcha z niemieckim dubbingiem i gra miała pełną niemiecką lokalizację. Po "powrocie" do polskiego języka żadnego patcha nie znajduje i z powrotem jest angielski dubbing z polskimi napisami.

I mowa o wersji płytowej, z polskiej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza

Gra z polskiej dystrybucji powinna normalnie mieć polski dubbing. Skąd jest twoje pudełko?

 

Wyjściem może okazać się zainstalowanie Halo 5 z Game Passa wtedy pobierze ci polską wersję gry z dublazem

 

Chociaż tak szczerze mówiąc, moim zdaniem polski dublaz jest bardzo słaby i ja preferuję grać z oryginalnymi głosami i polskimi napisami, czyli tak jak teraz odpala ci się gra

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem, gra z polskiej dystrybucji.

Nie posiadam gamepassa i nie jestem zainteresowany abonamentami. Tylko pudełka ;)

Poza tym nie powinno być tak, że rozwiązaniem problemu z niewłaściwie działającą grą jest kupić ją raz jeszcze.

A co do grania z napisami, to zawsze wolę mieć wybór i móc samemu ocenić jego jakość. Poza tym jakoś tak mam, że generalnie wolę grać po polsku, chyba że dubbing jest już naprawdę wyjątkowo zły.

Odnośnik do komentarza

Coś tu nie gra. Dziwna sprawa. Ja miałem polski dubbing zarówno w wersji płytowej z polskiej dystrybucji jak i w wersji z game passa. Jesteś na milion procent pewny, że ustawiłeś język i region na Polskę? Po ustawieniu jedynego i drugiego trzeba zrestartować konsolę.

Odnośnik do komentarza

dziwny problem, ustawienia konsoli są w porządku, z tego co piszesz gra jest z polskiej dystrybucji więc powinieneś mieć polski dublaż. 

 

Możesz ewentualnie, tak jak pisałem pobrać wersje z game passa czy też nie będzie miała polskich głosów, a jeśli będzie miała to anulować subskrypcje (zwrócą ci pieniądze ) i grać dalej korzystając z płyty, Wiem że to rozwiązanie na okrągło, ale nic innnego nie przychodzi mi do głowy 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.07.2021 o 20:51, hazi napisał:

Hej, czy macie w Halo 5 na Series X polski dubbing? Bo mi gra odpala się tylko z polskimi napisami i angielskimi głosami.

Próbowałem przeinstalować grę ale nie pomogło.

W ustawieniach konsoli mam język polski i lokalizację też na Polskę.

Jak zmieniłem język na niemiecki to po ponownym uruchomieniu pobrał patcha z niemieckim dubbingiem i gra miała pełną niemiecką lokalizację. Po "powrocie" do polskiego języka żadnego patcha nie znajduje i z powrotem jest angielski dubbing z polskimi napisami.

I mowa o wersji płytowej, z polskiej dystrybucji.

Szczęściarz.....

Ja musiałem zmienić język dasha na inglisz żeby pozbyć sie tego tragicznego dubbingu...

Odnośnik do komentarza

Po ograniu Breakpointa miałem zainstalować z Game Passa Nier Automate i Gears of War 4. Chciałem zacząć nadrabiać zaległości z Game Passa bo kupka wstydu jest tak duża, że głowa mała. W promocji pojawił się jednak Call of Juarez Więzy Krwi i Gunslinger, na które czailem się już dłuższy czas. Więzy krwi ograłem na premierę na X360 i bawiłem się świetnie. Od jakiegoś czasu chciałem kupić pudełko ale z takiej promocji nie mogłem nie skorzystać. Odpaliłem dzisiaj i pierwszy akt pękł aż miło, mimo upływu tyłu lat jest to dalej zajebisty szpil. :obama: A ten klimat dzikiego zachodu i soundtrack... Świetna gra, dalej bawię się przednio. To niesamowite jak starsze gierki dalej potrafią wzbudzić we mnie tą radość z grania, czego nowym bardzo trudno dokonać. Jeśli ktoś nie miał okazji to polecam, coś wspaniałego. I fabuła też niczego sobie w tej części. Dziękuję Spencer za taką wsteczną kompatybilność, zamiast ogrywać coś nowego to co chwilę chce odświeżać tytuły sprzed kilkunastu lat. :banderas:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Wredny napisał:

A pierwsze CoJ też jest we wstecznej?
Bo to był xboxowy ex i nie miałem okazji zagrać.

Nie był to Xboxowy ex, gra w pierwszej kolejności była też na PC :) 

 

Ale niestety nie ma we wstecznej, też bym chętnie jeszcze raz przeszedł, chyba odświeżę na lapku.

Polecam jednak Gunslinger.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Andreal napisał:

Nie był to Xboxowy ex, gra w pierwszej kolejności była też na PC :) 


Czyli typowy "xboxowy ex" :reggie:

Gram tylko na konsolach, więc to gry na nie mnie interesują.
Gunslingera i Bound in Blood nadgryzłem na PS3, ale jakoś zabrakło samozaparcia, by skończyć - w BiB nawet wbiłem wszystkie trofea online z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przeglądam sobie listę kompatybilności z X360 i wypatrzyłem kilka fajnych tytułów, które w najbliższym czasie chyba zasilą moją kolekcję:
Burnout: Revenge (Takedown oczywiście najlepszy, ale "czwórka" i śmiganie przy "Flyover" od Asian Dub Foundation to jedno z przyjemniejszych wspomnień lat młodzieńczych:banderas:)
Condemned: Criminal Origins - nigdy nie grałem, szkoda że dwójka nie jest we wstecznej
The Darkness - zaliczone na PS3, ale chętnie sobie przypomne i przy okazji wbiję parę aczików
No i dwa Silent Hille - Homecoming i Downpour, w które nigdy nie miałem okazji zagrać - te zakupię później, bo trzymają cenę (choć i tak tańsze niż ich odpowiedniki z PS3)
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 5.08.2021 o 21:52, kubson napisał:

Condemned :fsg: jak dobrze kojarzę moja pierwsza gra na x360, wspaniała gra, dwójka była słabsza ale fakt szkoda ze nie ma we wstecznej 

 

Kurde nigdy nie ukończyłem. Pamiętne 970 GSa (chyba jako jedyna nie ma pełnego 1k GSa). Mam na półce. 

 

Ważne pytanie :D Kiedy Vampire Rain :D Dawać to podciągnięte do 4k albo Remake :D 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, Wredny napisał:

@Szymek, Test Drive Unlimited 2 jest we wstecznej?
Bo widziałem u Ciebie na liście, ale szukałem info i w żadnym spisie nie widnieje.
No chyba, że XSX to nie jest Twój pierwszy XBOX i miałeś również X360 - wtedy nie było pytania :sweat:

Według oficjalnej listy oby dwie części nie są we wstecznej kompatybilności. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wredny napisał:

@Szymek, Test Drive Unlimited 2 jest we wstecznej?
Bo widziałem u Ciebie na liście, ale szukałem info i w żadnym spisie nie widnieje.
No chyba, że XSX to nie jest Twój pierwszy XBOX i miałeś również X360 - wtedy nie było pytania :sweat:

Tak...miałem przez jakiś czas. Mało wyścigów we wstecznej. Mi bardzo szkoda ze nie ma Blura. A z fajniejszych wyścigów to chyba tylko Burnout 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...