Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
Godzinę temu, dee napisał:

Masz na myśli GTA4?

W sumie nie pamiętam, ale nie było pod koniec mozliwości wyboru innego zakonczenia?

No ja wybrałem revenge więc proponuję wybrać drugie jak ktoś gra i chcę skończyć. 

Nie po to wybiłem miasto średniej wielkości przez całą grę żeby bawić się w przebaczanie. Takie zagrywki zostawmy innym dewom. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Jest knif pozwalający obejść ten bug podłączeniem drugiego pada, no ale bez przesady :dunno:

Cytat

Tutaj gracz poradził sobie z tym problemem w ciekawy sposób. Użył dwóch kontrolerów w trybie Copilot na Xbox. W ten sposób mógł naciskać odpowiedni przycisk dwa razy szybciej. Pojawiło się także inne rozwiązanie, a mianowicie… elektryczna szczoteczka do zębów. Jej główka przyłożona do przycisku miała „załatwić sprawę”, ale to też może prowadzić do uszkodzenia kontrolera.

 

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy jest opcja w związku z przejęciem Bethesdy na dodanie quake 4 do wstecznej a tym samym quake 2, który był bonusem na X360. Wydawcą było activision a grę zrobił raven software. Fajnie by było. Po ograniu dooma 64 statnio naszła mnie nostalgia ma stare fpsy. Kurna jakie te gierki są nadal grywalne. Sam jestem zaskoczony. 

Jednak takie gry nastawione na bliski kontakt są znacznie bardziej grywalne niż te CODy, gdzie napierdzielasz z jakiś karabinów że scopem. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, lpcl napisał:

Zastanawiam się czy jest opcja w związku z przejęciem Bethesdy na dodanie quake 4 do wstecznej a tym samym quake 2, który był bonusem na X360. Wydawcą było activision a grę zrobił raven software. Fajnie by było. Po ograniu dooma 64 statnio naszła mnie nostalgia ma stare fpsy. Kurna jakie te gierki są nadal grywalne. Sam jestem zaskoczony. 

Jednak takie gry nastawione na bliski kontakt są znacznie bardziej grywalne niż te CODy, gdzie napierdzielasz z jakiś karabinów że scopem. 

Quake 2 to nadal niezła giera i lata świetlne przed większością dzisiejszych FPS-ów, ale nie oczekuj jakości z serii DOOM. To wolniejsza pełna irytujących wrogów strzelanka z ani trochę tak dobrym gunplayem wersja duma, w której każda lokacja wygląda tak samo, a poziomy (i backtracking!) są raczej frustrująco skomplikowane niż bogate i złożone. Bliżej gameplayu i jakości Zagłady jest Q1, ale w niego nie zagrasz na Xboksie. Pozostaje Ci liczyć, że id Software po Eternalu będzie chciało wrócić do Quake'a i przed produkcją nowej odsłony, puszczą remastery 1, 2 i 4.

 

Jak dobrze bawisz się w Doomie, to z całego serca polecam odpalić sobie jakiś kozacki zestaw leveli często zawierający nowych przeciwników, bronie czy tekstury (skrót. WAD). No tylko zobacz, jakie dzieła sztuki powstają:

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

I żeby nie być gołosłownym... Mam Series X i Game Passa na 3 lata od dnia premiery, a od miesiąca gram tylko na lapku w DOOMa i po jednym WADzie szukam następnego :banderas:

 

Na Xboksie masz jeszcze w Add-Ons kilka takich WADów za friko, ale one generalnie wyglądają idento jak klasygi. Niemniej jak nie masz kompa, warto, szczególnie DOOM Zero i BTSX.

Edytowane przez Nyu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Nyu napisał:

Quake 2 to nadal niezła giera i lata świetlne przed większością dzisiejszych FPS-ów, ale nie oczekuj jakości z serii DOOM. To wolniejsza pełna irytujących wrogów strzelanka z ani trochę tak dobrym gunplayem wersja duma, w której każda lokacja wygląda tak samo, a poziomy (i backtracking!) są raczej frustrująco skomplikowane niż bogate i złożone. Bliżej gameplayu i jakości Zagłady jest Q1, ale w niego nie zagrasz na Xboksie. Pozostaje Ci liczyć, że id Software po Eternalu będzie chciało wrócić do Quake'a i przed produkcją nowej odsłony, puszczą remastery 1, 2 i 4.

 

Jak dobrze bawisz się w Doomie, to z całego serca polecam odpalić sobie jakiś kozacki zestaw leveli często zawierający nowych przeciwników, bronie czy tekstury (skrót. WAD). No tylko zobacz, jakie dzieła sztuki powstają:

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

I żeby nie być gołosłownym... Mam Series X i Game Passa na 3 lata od dnia premiery, a od miesiąca gram tylko na lapku w DOOMa i po jednym WADzie szukam następnego :banderas:

 

Na Xboksie masz jeszcze w Add-Ons kilka takich WADów za friko, ale one generalnie wyglądają idento jak klasygi. Niemniej jak nie masz kompa, warto, szczególnie DOOM Zero i BTSX.

Spoko, mam kompa ale nie gram na nim i nie zamierzam (drzemie w nim bestia gtx 760 :), a w quake 2 to ja grałem w dawnych czasach. ;) Jednak miło byłoby wrócić do quake na konsoli, zwłaszcza, że ta wersja z x360 była podobno w full HD i 60 fps. 

A w doomie to się rozpędziłem i mam zamiar jeszcze ograć jedynkę i dwójkę a może nawet wrócę po latach do trójki. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

btw ciekawy jest ten trik, który można zastosować w fallout 4 na xsx tzn. jak włączysz bez fps boost i przełączysz na innę grę i potem włączysz fps boost w f4 i grę z quick resume to działa w 4k z odblokowanymi fps. Jakiś bug ale na razie działa i można stosować, na df o tym mówili. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...