Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, krupek napisał:

Z pewnością będą się bawić w jakies remastery jak doją caly czas z GTA Online, a zaraz jeszcze GTA V po raz trzeci.

Po 10 latach, trochę w to wątpię. Raczej chcą zostawić maxa w trumnie jak tam na tych gta mają takie kokosy. Może problemy z licencjami np. na muzykę z gierki i stąd brak we wstecznej. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio była tu rozmowa na temat splinter celów i są teraz w fajnej promocji za grosze (mam na myśli conviction i blacklist). Mam pytanie o język polski, grę na płycie można kupić w języku polskim ale czy pobierając z Microsoft store również będzie język polski? Niestety w informacjach dodatkowych nie jest nic o języku polskim napisane, a tytuł z miłą chęcią bym sobie odświeżył. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, teamdox napisał:

Ostatnio była tu rozmowa na temat splinter celów i są teraz w fajnej promocji za grosze (mam na myśli conviction i blacklist). Mam pytanie o język polski, grę na płycie można kupić w języku polskim ale czy pobierając z Microsoft store również będzie język polski? Niestety w informacjach dodatkowych nie jest nic o języku polskim napisane, a tytuł z miłą chęcią bym sobie odświeżył. 

Jeśli będziesz miał ustawiony polski region na konsoli to pobierze Ci wersję dopasowaną do regionu. Powinieneś mieć polską wersję, jeśli nie to też nie ma problemu, żebyś grę zwrócił.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
11 minut temu, XM. napisał:

Te pierwsze trzy SC są grywalne? W sensie w dzisiejszych czasach, bez pokrycia w nostalgii.

Ja ostatnio ogrywałem chaos theory i nadal to jedna z najlepszych gier ever a wszystkie splintery z wstecznej są w enhanced, czyli z teksturami w 4k.

Btw zabawne, że gierki dostają tytuły i nagrody gry roku a mechanika skradania w nich gorsza niż 20 lat temu w sc. 

Odnośnik do komentarza

Zakupy zrobione:

 

Future Soldier - jest w PL wersji, gra jest przegenialna i na prawdę polecam, nawet dzisiaj gra mi się rewelacyjnie. Pamiętam jak za czasów X360 ogrywalem, była to jedna z moich ulubionych gier. 

 

Conviction - brak PL wersji niestety.

AC 1 - również brak PL wersji z tego co czytałem w opiniach więc jak komuś zależy lepiej kupić pudełko w podobnej cenie. 

 

Blacklist pobieram więc dam znać. 

 

No i wjechał mój ukochany Brothers in Arms - Boże ta gra jest genialna nawet dzisiaj i wciąga te niektóre współczesne shootery nosem klimatem. Gameplay powolny mi nie przeszkadza. Jak ktoś nie grał polecam sprawdzić. 

Edytowane przez teamdox
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, teamdox napisał:

Zakupy zrobione:

 

Future Soldier - jest w PL wersji, gra jest przegenialna i na prawdę polecam, nawet dzisiaj gra mi się rewelacyjnie. Pamiętam jak za czasów X360 ogrywalem, była to jedna z moich ulubionych gier. 

 

AC 1 - również brak PL wersji z tego co czytałem w opiniach więc jak komuś zależy lepiej kupić pudełko w podobnej cenie. 

 

Pudełko nic nie da, bo z MS Store pobierze Ci jedyną obecną tam wersję, czyli po angielsku. 

 

A odnośnie Future Soldier - piszesz o Ghost Recon? Cudowna gra :fsg:

Pamiętam, jak kupiłem ją "z braku laku" - byłem w sklepiku, nie było nic interesującego, więc wziąłem to, mimo że trailery mnie nie robiły (ostatnio tak samo miałem z Control). 

Kurde, tak mnie wciągnęło, że wbiłem platynkę, a później jeszcze 100% z DLC. 

Świetny, klimatyczny singiel i jedno z lepszych multi, w jakie w życiu grałem. :wub:

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, XM. napisał:

Te pierwsze trzy SC są grywalne? W sensie w dzisiejszych czasach, bez pokrycia w nostalgii.

Jak najbardziej a Chaos Theory nadal najlepszą skradanką jest. W ogóle cała oryginalna trylogia SC nie ma obecnie NADAL konkurencji. Sam przechodziłem chyba w 2016 (albo 2017) roku całość ponownie tylko na pc i bawiłem się tak samo dobrze jak na start. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 godzinę temu, blantman napisał:

Jak najbardziej a Chaos Theory nadal najlepszą skradanką jest. W ogóle cała oryginalna trylogia SC nie ma obecnie NADAL konkurencji. Sam przechodziłem chyba w 2016 (albo 2017) roku całość ponownie tylko na pc i bawiłem się tak samo dobrze jak na start. 

Taki hitman czy Dishonored pokazują, że można zrobić dobrą skradankę współcześnie ale dla splintera obecnie pod skrzydłami ubi to nie ma nadziei, niech spoczywa w spokoju, dobry skurwiel z niego był. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

 

Pudełko nic nie da, bo z MS Store pobierze Ci jedyną obecną tam wersję, czyli po angielsku. 

 

A odnośnie Future Soldier - piszesz o Ghost Recon? Cudowna gra :fsg:

Pamiętam, jak kupiłem ją "z braku laku" - byłem w sklepiku, nie było nic interesującego, więc wziąłem to, mimo że trailery mnie nie robiły (ostatnio tak samo miałem z Control). 

Kurde, tak mnie wciągnęło, że wbiłem platynkę, a później jeszcze 100% z DLC. 

Świetny, klimatyczny singiel i jedno z lepszych multi, w jakie w życiu grałem. :wub:

 

W tym Ghost Recon: FS można grać online w kooperacji?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wredny napisał:

 

Pudełko nic nie da, bo z MS Store pobierze Ci jedyną obecną tam wersję, czyli po angielsku. 

 

A odnośnie Future Soldier - piszesz o Ghost Recon? Cudowna gra :fsg:

Pamiętam, jak kupiłem ją "z braku laku" - byłem w sklepiku, nie było nic interesującego, więc wziąłem to, mimo że trailery mnie nie robiły (ostatnio tak samo miałem z Control). 

Kurde, tak mnie wciągnęło, że wbiłem platynkę, a później jeszcze 100% z DLC. 

Świetny, klimatyczny singiel i jedno z lepszych multi, w jakie w życiu grałem. :wub:

Tak, mam ma myśli właśnie Ghost Recon. Wczoraj skończyłem The Medium i dzisiaj zabiorę się właśnie za Future Soldier albo Hells Highway. Powiem szczerze że gry z tamtych lat (2007-2012) dają mi tyle radochy i potrafią przyciągnąć, czego o tych nowych nie mogę niestety powiedzieć (wyjątkiem jest właśnie The Medium ale o tym w odpowiednim dziale). Jakbyś miał ochotę na Coopa w Future Soldier daj znać ;)

2 godziny temu, Blaise napisał:

 

W tym Ghost Recon: FS można grać online w kooperacji?

Tak, była taka możliwość z tego co pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.03.2021 o 15:31, Blaise napisał:

Jeśli serwery dalej pozwalają tak się bawić, to sam nie wiem czy nie zakupię ;)

Z tego co widziałem po odpaleniu to działają, jest możliwość stworzenia i wyszukania gry. Także jeśli miałbyś ochotę na przejście w coopie to jestem chętny, przeszedłem pierwszą misję i dalej gra się świetnie, więc z przyjemnością ten tytuł odświeżę od deski do deski :)

Odnośnik do komentarza

Witam ! Zakupiłem Xboxa Series X i niedługo spodziewam się dostawy. Jestem graczej starej daty - tylko pudełka i płyty. Jeżeli chcę ograć grę na Xboxa 360 w ramach wstecznej kompatybilności to na co mam zwrócić uwagę przy zakupie gry, żeby nie rozczarować się po wrzuceniu płyty do napędu konsoli ? Dziękuję !

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze sprawdź bibliotekę gier, które w we wstecznej są. Jest ich masa więc nie będzie rozczarowań. Gry z One śmigają bez grzechu, a jeśli chodzi o exclusive'y to mimo iż jest ich niewiele to jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie. Można tutaj wymienić kilka, ale lepiej będzie jeśli sam sobie je sprawdzisz w internecie. Mógłbym napisać, że kampania Gears'ów 5 jest miodna jak cholera, ale ktoś od razu by powiedział, że jest wręcz odwrotnie, i że ta osoba się męczyła przy niej.

Jeśli chodzi zaś o sam sprzęt to bardzo przyjemne i niezawodne pudełko. Przynajmniej dla mnie.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, medzik1992 napisał:

Jeżeli chcę ograć grę na Xboxa 360 w ramach wstecznej kompatybilności to na co mam zwrócić uwagę przy zakupie gry, żeby nie rozczarować się po wrzuceniu płyty do napędu konsoli ?

Tylko i wyłącznie to, czy gra jest we wstecznej. Listę znajdziesz w sieci, potem wkładasz płytę do konsoli, z netu pobiera się dany tytuł i grasz. Jak zalogujesz się swoim kontem Xbox Live to nawet sejwy sprzed lat Ci pobierze.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.03.2021 o 09:09, Czoperrr napisał:

Przeglądam moje pudełkowe gry i porównuje z listą, o dziwo wiele tytułów jest zgodna, a najbardziej mnie cieszy Fatal Frame 2! Nie spodziewałem się, że jest we wstecznej.


Jesteś pewien? Bo patrzę na spis i za cholerę nie widzę, ani pod tą nazwą, ani pod Project Zero :dunno:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_backward-compatible_games_for_Xbox_One

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...