Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SnoD napisał:

 

Fallout 3, New Vegas, Oblivion, Dead Space 2 i 3, Kameo, Dragon Age 1 i 2, Darksiders, Fable 1 i 3, Asasyn 1, Gears 1, 2, 3, Judgement,  Sonic Generations, Lightning Returns, Alan Wake i inne.

Kiedyś latała plota że każda gra we wstecznej na XSX/SS miała dostać dodatkowe ulepszenie poza autoHDR, może rozdzielczość albo fps boost.

 

Zobaczymy co tam ciekawego MS ma na poniedziałek, liczę na DOA3 w 4K.  

 

Odnośnik do komentarza

Gry we wstecznej regularnie dostają aktualizacje, ale nie w takich ilościach jednocześnie. Niektórzy piszą, że im dzisiaj prawie 20 się zaktualizowało, to na pewno nie jest przypadek i szykują się jakieś usprawnienia przynajmniej dla części z tych gier. Obstawiam 60 fps i pierwsze gry ze zwiększoną rozdzielczością (bez ingerencji w kod samych gier).

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Bardzo czekam na Max Payne 3. Mam na X360 i pograłbym znowu, szczególnie, że skończyłem ją tylko raz. Jedynkę i dwójkę mam na Steam, działają dobrze na moim lapku w przeciwieństwie do trójki, więc na nich mi nie zależy.

 

Redditowicze donoszą o kolejnych tytułach dostających dziś patcha, Far Cry 3, pierwsze trzy części Gearsow i parę innych.

 

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Daddy napisał:

Kiedyś latała plota że każda gra we wstecznej na XSX/SS miała dostać dodatkowe ulepszenie poza autoHDR, może rozdzielczość albo fps boost.

 

Zobaczymy co tam ciekawego MS ma na poniedziałek, liczę na DOA3 w 4K.  

 

Co jest w poniedziałek?

 

Inb4 nie wiem co jest ale kurva błagam wreszcie o fps boost dla kingdome come.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, XM. napisał:

Co jest w poniedziałek?

 

Inb4 nie wiem co jest ale kurva błagam wreszcie o fps boost dla kingdome come.

 

 

Narzekacie na mnie że robię propagandę, a potem się okazuje że jak nie przypominam ludziom to zapominają że za kilka dni jest event z okazji 20-lecia xboxa

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MaLeKrSkr napisał:

Jak już mamy koncert życzeń, to życzę sobie we wstecznej pierwszą część BloodRayne


Bez szans - przecież nadchodzą (albo już wyszły, nie sprawdzałem dawno) oficjalne remastery - na PS4/5 i Switcha nawet w pudełkach (z LRG).
 

9 godzin temu, SnoD napisał:

Liczę na Gears Judgement w 4K bo bardzo mi się podobała, a to najładniejsza odsłona serii na X360. W 4K wyglądałaby fenomenalnie.


No byłoby fajnie, bo to jedyna część, która pozostała w oryginalnej oprawie z X360. Co prawda i tak ją ograłem w tym roku, ale byłoby spoko, jakby wreszcie to niechciane dziecko serii dołączyło do tych ładniej odświeżonych.

Odnośnik do komentarza

No i mam listę gierek do kupienia:

 

- Dead or Alice 1,2,3,4

- F.E.A.R 1,2,3

- Otogi 1,2

- TimeSplitters 2,3

- Quake Arena Arcade

- NIER

- Gunvalkyrie

- Max Payne 1,2

- Oddworld: Munch’s Oddysee

- Manhunt

- Ridge Racer 6

 

Teraz trzeba sprawdzić na jakim ryneczku daną gierka wychodzi najtaniej ;)

 

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...