Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Potiwerdzam, że w Eternalu na PC są cyrki i DLSS potrafi nawet uwalić klatkaż zamiast go poprawić. Co jeszcze lepsze, wystarczy zmienić ustawienia graficzne na najniższe na sekundę, potem wrócić do tych pożądanych i nagle FPSy wracają do takich, jakie powinny być. Kabareton trochę.

Odnośnik do komentarza

u mnie Game Pass Ultimate wykupiony do listopada 2023 i mam martwice mózgu jak pomyśle ile gier ograłem za pieniądze które do tej pory wydałem. A najbliższa przyszłość zapowiada się jeszcze lepiej (Halo Infinite, Age of Empires IV, Forza Horizon 5, Flight Simulator, Ascent, Psychonauts 2, Stalker 2, Starfield, Redfall itd.).

 

Jak tylko pojawi się się jakaś interesująca oferta to nabije znowu pod korek na pełne 3 lata w przód.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

u mnie Game Pass Ultimate wykupiony do listopada 2023 i mam martwice mózgu jak pomyśle ile gier ograłem za pieniądze które do tej pory wydałem. A najbliższa przyszłość zapowiada się jeszcze lepiej (Halo Infinite, Age of Empires IV, Forza Horizon 5, Flight Simulator, Ascent, Psychonauts 2, Stalker 2, Starfield, Redfall itd.).

 

Jak tylko pojawi się się jakaś interesująca oferta to nabije znowu pod korek na pełne 3 lata w przód.

M$ wreszcie zaczyna wstawać z kolan pod względem dużych exów. Ja jako cRPGowiec najbardziej liczę na Avowed i Starfielda i już rozgrzewam swoje PC na te dofinansowane na pewno mocno przez M$ produkcje. Na razie jedyne co wiem, to, że obie będą zbugowane :P Obsidian i Bethesda to królowie tematu miodności, ale i bugów :D. Liczę, że pieniążki od M$ pójdą właśnie na warstwę QA. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...