Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, grzybiarz napisał:

Czy w gierce z gamepassa Rare Replay, są te tytuły z X360, typu Banjo, czy Perfect Dark? Jak chcę odpalić, to mam błąd, żebym sprawdził w "moich grach", czy ponownie zainstalował. Jak to odpalić/zainstalować?

Są ale żeby w nie zagrać to musisz je znaleźć w sklepie osobno i zainstalować. One nawet będą w menu do odpalenia osobno. Jak jakiejs gierki nie ma to zmien region na UK, ściągnij i wróć na swój obecny. Na pewno wszystkiego na PL nie da się ściągnąć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Nie mogli zrobić tamtych gier jako DLC?

A czym różni się pobranie gierki od pobrania DLC? Tak w sumie można je potraktować, jako ściągane DLC.

Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Ciekawe czy na płycie wszystkie hulają od razu?

Z tego co pamiętam to też trzeba je pobrać.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Bzduras napisał:

A czym różni się pobranie gierki od pobrania DLC? Tak w sumie można je potraktować, jako ściągane DLC.

panie ja mam xboxa od niedawna - od 1998 Sony, a od 2022 Microsoft, a pan krzyczy :(
myślałem że tak jak na PC jest z kolekcją Halo, że sobie "ptaszkami" zaznaczasz co ma się zainstalować. A nie że osobno mam szukać.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, grzybiarz napisał:

panie ja mam xboxa od niedawna - od 1998 Sony, a od 2022 Microsoft, a pan krzyczy :(

Ja bardzo grzeczniutki jestem, przynajmniej się staram :) Tak w zasadzie to po części jest to racja i każda gra z zestawu powinna być dostępna do odpalenia zaraz po ściągnięciu gry, ale też pamiętam, że Rare Replay było chyba jednym z pierwszych tytułów, które korzystały z dobroci wstecznej na Xbox One i zgaduję, że takie rozwiązanie to był po prostu problem wieku dziecięcego tej funkcjonalności. A zmiana regionu komsolety, żeby coś znaleźć to jest akurat bullshit i tego bronić nie mam zamiaru, bo kupując grę masz prawo oczekiwać, że wszystko będzie na swoim miejscu i bez kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

panie ja mam xboxa od niedawna - od 1998 Sony, a od 2022 Microsoft, a pan krzyczy :(
myślałem że tak jak na PC jest z kolekcją Halo, że sobie "ptaszkami" zaznaczasz co ma się zainstalować. A nie że osobno mam szukać.

Nie chce mi się sprawdzać czy  jest tak w przypadku tej kolekcji, ale na Xboxie też zaznaczasz, ptaszki w karcie gry. Sporo osób olewa tę opcję a jest ona mega przydatna, jeśli się chce zaoszczędzić miejsce na SSD. 

Przykładowo w Codach czy Mortal kombat usuwasz siebie kampanie i zyskujesz lekko +40GB na dysku. 

Polecam również ściąganie gier przez aplikację w telefonie, jest bardzo wygodnie i można je pobrać nawet przed zakupem. Wtedy dosłownie wkładasz płytę i grasz. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem. Chciałbym zaciągnął sobie Guardians of the Galaxy zanim wpadnie do Game Passa i za cholerę nie mogę znaleźć tej gry w appce. Próbowałem w różnych regionach oraz językach i nic. Dla mnie dość istotna sprawa bo mam limitowanego neta i okres rozliczeniowy zaraz się kończy, a mam z 70GB do wykorzystania. Ktoś wie o co chodzi ewentualnie czy jest jakaś inna opcja by zaciągnąć gierkę?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ins napisał:

Mam dziwny problem. Chciałbym zaciągnął sobie Guardians of the Galaxy zanim wpadnie do Game Passa i za cholerę nie mogę znaleźć tej gry w appce. Próbowałem w różnych regionach oraz językach i nic. Dla mnie dość istotna sprawa bo mam limitowanego neta i okres rozliczeniowy zaraz się kończy, a mam z 70GB do wykorzystania. Ktoś wie o co chodzi ewentualnie czy jest jakaś inna opcja by zaciągnąć gierkę?

Jest taka opcja, musisz wyszukać kogoś kto grał w tą grę np. Don Joewon Song, wyszukać na jego liście osiągnięć, otworzyć je i kliknąć dużą ikonę, przeniesie to do kart tej gry.

W sumie nie wiem czemu nie wyszukuje akurat tej gry xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.03.2022 o 17:30, wojtas011 napisał:

Jest taka opcja, musisz wyszukać kogoś kto grał w tą grę np. Don Joewon Song, wyszukać na jego liście osiągnięć, otworzyć je i kliknąć dużą ikonę, przeniesie to do kart tej gry.

W sumie nie wiem czemu nie wyszukuje akurat tej gry xd

 

Dzięki wielkie. W ten sposób się udało. Szkoda, że tego posta dopiero teraz przeczytałem, może uda mi się do jutra ściągnąć :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli będą na Steam tak jak do tej pory to jakos przezyje od czasu do czasu zakupy (np. nadchodzący Dead Space remake jak będzie dobry to pewnie kupie do kolekcji po ograniu w GPU). Dodatkowo po ostatnich słowach grubego liczę na to, że max za rok o tej porze GP jakos będzie na steam i może uda się grac w kliencie Valve :D To byłby dla mnie gamechanger jak chodzi o PC gaming (tzn zakładając ze steam deck nie ssie kutasa w gierakch od EA i MS). 

 

Jestem fanem tych wszytskich bajerów ze steam (zarządzaine bilbioteką, trackowanie czasu gry, customizacja profilu itp) i raczej innych instalował nie będę (GOG jeszcze bo mam tam chyba ze 100 gierek) więc mocno się jaram ostatnimi doniesieniami na temat GPU w Steam.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MaLeKrSkr napisał:

EA chyba w ogóle wycofuje się z aczików w grach na PC. Ten nowy launcher co ma być zamiast Origin nie będzie miała osiągnięć. Więc jak ktoś do tej pory je zdobywał, to sorry :-/

Jest szansa, pojawiły się na roadmapie https://trello.com/c/g2PVbmvS/331-achievements

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrą grą przynajmniej dla mnie okazała się "FAR: Changing Tides".

Pewnie gdyby nie w gp to bym się nie zainteresował, a tak nieźle mnie zassało. Świetny patent ze statkiem przemierzającym post apokaliptyczny świat, montowaniem ulepszeń i zagadkami środowiskowymi. Ciekawe pozostałości po cywilizacji, a także miejscówki i np napotykane zwierzęta.

Co ciekawe bez echa przeszła poprzednia część w której kierujemy pojazdem szynowym też napędzanym silnikiem i też żaglem.

Polecam się zapoznać kto tego jeszcze nie uczynił.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna, oryginalna produkcja. Mam wrażenie że ze względu na to że wyszło w dosyć gorącym okresie wydawniczym przeszła trochę bez echa, całkowicie niezasłużenie bo gra zasługuje by więcej osób o niej mówiło.

 

Mi FAR: Changing Tides przypomina trochę takie Inside, z dodatkiem zarządzania statkiem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

gdyby to była prawda prawie same sztosy dla lubiących historie i indyki. Weird West mam na wish liście, Norco zajebiście się zapowiada, Zero Escape jak ktoś nie grał must have, tainted grail też mam na wish liście wcześniejsza część była super. Ten dungeon of ... nie znam ale recki ma spoko na steam to można rpg sprawdzić w gp. F1 i shredders nie dla mnie ale pewnie znajdą się fani. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...