Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Z gier które nie ma na tej grafice, a na którą czekam to brakuje jeszcze Jusant

Uroczo wyglądającej platformówki o wspinaczce, która wychodzi 31 października.

 

Ogólnie dużo osób na forum krytykuje Game Passa, ale na taki zestaw nowych gier w takiej cenie to myślę że będzie ciężko narzekać nawet największym krytykom

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Myślę, że było wiele dobrych gier, tylko jak wam IGN nie zrobi 20 wpisów, że warto w coś zagrać, to nawet się nie połapiecie. A później się cieszycie, że jakieś Asasyny wpadły i "no w końcu porządny drop".

 

A z innej mańki, to ten remaster Quake II to chyba najlepszy FPS jakiego możemy się spodziewać w najbliższym czasie, szkoda, że gatunek zrobił się taki nudny. Czekam z jęzorem na wierzchu na zapowiedź rebootu od id Software, bo to będzie petarda może nawet lepsza niż Doom 2016.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Daddy napisał:

 

To trzeba jakoś po VPNie odpalać? Kliknąłem na jeden z zestawów gier, to pokazała się informacja, że storna nie istnieje, za drugim razem w przypadku pakietu z AC odesłało mnie do wersji deluxe, gdzie była jedna gra a nie zestaw kilku pozycji.

 

Wczoraj pojawiła mi się "cena dla ciebie" przy kilku grach z serii AC (90% taniej!), co sprowadzało się w praktyce do zapłacenia 14 zł - 22 zł za tytuły w wersji deluxe. No tyle to byłbym w stanie dać za cyfrę pomimo posiadania gry w wersji pudełkowej, a w pakiecie jeszcze zestaw małych dodatków z wersji delux. Dziś już niestety nie mam tej promocji, a szkoda. Myślałem, że trochę dłużej potrwa ta promka. Ostatnio koło nosa przeszła mi AC:Valhala w wersji complet za 100 zł i FC6 w najbardziej dopakowanej wersji ale tam promocja trwała dużej niż 1 dzień (czy nawet kilka godzin).

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Elitesse said:

 

To trzeba jakoś po VPNie odpalać? Kliknąłem na jeden z zestawów gier, to pokazała się informacja, że storna nie istnieje, za drugim razem w przypadku pakietu z AC odesłało mnie do wersji deluxe, gdzie była jedna gra a nie zestaw kilku pozycji.

 

Wczoraj pojawiła mi się "cena dla ciebie" przy kilku grach z serii AC (90% taniej!), co sprowadzało się w praktyce do zapłacenia 14 zł - 22 zł za tytuły w wersji deluxe. No tyle to byłbym w stanie dać za cyfrę pomimo posiadania gry w wersji pudełkowej, a w pakiecie jeszcze zestaw małych dodatków z wersji delux. Dziś już niestety nie mam tej promocji, a szkoda. Myślałem, że trochę dłużej potrwa ta promka. Ostatnio koło nosa przeszła mi AC:Valhala w wersji complet za 100 zł i FC6 w najbardziej dopakowanej wersji ale tam promocja trwała dużej niż 1 dzień (czy nawet kilka godzin).

AC Valhalla Deluxe za 28zł tutaj - Buy cheap Assassin's Creed: Valhalla CD Key on GAMIVO

Complete za 61zł tutaj - Buy cheap Assassin's Creed: Valhalla CD Key on GAMIVO

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Faka napisał:

Ja mam zainstalowane UrbanVPN, prosty program do zmiany IP. Przed zakupem zmieniasz na kraj i kupujesz po taniości cyfrówkę, za dużo to tu roboty nie masz. 

7 godzin temu, Czoperrr napisał:

 

Dziękuję. Wiem, że można bawić się w takie rzeczy ale nie mam do końca pewności, że MS czy Sony zawsze będą przymykać oczy na nie. Wprowadzą jakieś blokady na zakupione produkcje albo zawieszą konto za złamanie regulaminu etc. Oczywiście sam czasami kupuję coś w tych keyshopach ale jak już to są to rzeczy z naszego regionu i głównie na PC. Poza tym wspieram wydawcę LOL, płacę podatki w PL i jestem uczciwy przed samym sobą ;) W każdym razie ta "oferta dla ciebie" w sklepie M$ była jeszcze bardziej korzystniejsza niż ta z Argentyny. Za wydanie ultimate AC:Odyssey wołali 38 zł. W oko wpadła mi akurat ta edycja deluxe, bo coś z 14 zł kosztowała, a ressztę dodatków z ultimate mam. Jeszcze dużo czasu upłynie zanim zagram w AC: Origins i AC: Odyssey więc nie mam parcia. Może ry zostaną dłużej w GPU dzięki czemu nie będę musiał kładać płyty do konsoli.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...