Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Hubert249 napisał:

Stary kiedy oni ostatnio wrzucili jakąś lepszą grę?

ASX Ciebie nie pytam :sonkassie:

 

Przy moim zasobie czasu i zapierdolu, to jednak mnie ten gp satysfakcjonuje, ostatnio na przykład NFS Unbound wrzucili, spoko gierka. Raz jest chujowo, raz jest dobrze. Idea abonamentu gierkowego bardzo dobrze trafia w moje gusta i liczę na to, że będą nowi gracze, co zrobią na wzór gp, a póki co to w tym temacie króluje MS. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, devilbot napisał:

@zdrowywariat to prawda co pisze ten wyżej?


Niestety, ale muszę przyznać mu rację, Celeste skończyłem 14 razy, zgubiłem rachubę, mam natrzaskane ponad 400h, czasem wracam do któregoś b-sidea. Liczę, że Pizza Tower też mnie tak wessie, a z podobnych tytułów wciągnął mnie jeszcze TEIN, dopóki nie trafiłem na końcówkę, która jest na czas, czego bardzo nie lubię, tylko SMB mi nie podszedł. Polecam.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zawsze czytam o "cweleste xddddd", ale jakoś nikt nigdy nie napisał, co tam w tej grze jest takiego słabego. Ost, movement, level design? Chętnie dowiem się coś więcej, bo jak ostatnio sobie pykałem to nie zauważyłem oznak słabej giereczki.

Odnośnik do komentarza

Celeste to najlepszy platformer 2D ever, a odnośnie wracania przez levele na czas w Pizza Tower to jakoś nie obawiam się, że mnie to odrzuci, bo gra od początku do końca chyba tak została skonstruowana, gdy w TEINie niestety zostało to wepchnięte pod koniec na siłę, w którym ukończyłem nawet te retro levele, ale końcówkę musiał dev zjebać.

 

Cweleste? Nooby tak tą grę nazywają.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.07.2023 o 18:06, easye napisał:

Cena Xbox Game Passa - w górę.

Konwersja Xbox Live Gold do Game Passa - zaorana.

Jakość gier w Game Passie - stabilna jak do tej pory!

No i skończyły się promo na gpu za 4 zł, nawet nie ma już tanich kodów za 10 zł żeby się poratować. Bida

 

Ja chyba na razie odpuszczam bo i tak zawsze ciułam jedną grę przez kilka miesięcy to się średnio opłaca

Odnośnik do komentarza
21 hours ago, zdrowywariat said:

Celeste to najlepszy platformer 2D ever, a odnośnie wracania przez levele na czas w Pizza Tower to jakoś nie obawiam się, że mnie to odrzuci, bo gra od początku do końca chyba tak została skonstruowana, gdy w TEINie niestety zostało to wepchnięte pod koniec na siłę, w którym ukończyłem nawet te retro levele, ale końcówkę musiał dev zjebać.

 

Cweleste? Nooby tak tą grę nazywają.

Najlepszy platformer 2D musi być od Nintendo, a nie jakieś Cweleste. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Chewie napisał:

No i skończyły się promo na gpu za 4 zł, nawet nie ma już tanich kodów za 10 zł żeby się poratować. Bida

 

Ja chyba na razie odpuszczam bo i tak zawsze ciułam jedną grę przez kilka miesięcy to się średnio opłaca

 

Wchodzą abonamenty rodzinne więc może to będzie się opłacać jak z dzieleniem kont na netflix itp. Wszystko do czasu aż zablokują taką możliwość.

Może w końcu pokażą się dobre gry w gp.

Odnośnik do komentarza

Promocja na GP za 4 zł wróciła, z tego co widziałem. 

 

A co do tego że coś się może zmienić, to moim zdaniem nic się nie zmieni w przyszłości. Game Pass to w tym momencie kilka głośniejszych wrzutek na których koncentruje się cały marketing abonamentu,  jak w tym roku właśnie Starfield, Forza czy Lies of P.  A w okresach, kiedy nie ma żadnej głośniejszej premiery będą serwować typowe zapychacze, czyli mniejsze indyki i starocie czyli tzw.  "śmieciara", jak to się mówi na forumku. To jest już trend od dłuższego czasu i nie zapowiada się by coś się zmieniło. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hubert249 napisał:

Powoli kończę Bramble. Kapitalna produkcja. Mała, wielka gra. Przykre, że na mojej dużej liście znajomych tylko garstka zagrała w ten tytuł.  Polecam każdemu, kto ma ochotę na  klimatyczny horror. 

 

d6c87ff6-52fa-4aeb-9975-6eb5a4e67053.png

213b73cd-6a6c-4b56-83ea-af333303dff0.png

51fba870-85fa-4524-bbf5-7fae4e70a2e9.png

Ostatnio w podcaście słyszałem, że jest klimatyczna gierka. Mam w planach ją sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, creatinfreak napisał:

Ostatnio w podcaście słyszałem, że jest klimatyczna gierka. Mam w planach ją sprawdzić. 

Oj tak. Dostakowo Unreal Engin robi robotę, bo tekstury to juz wyższy level. Szkoda tylko, że efekt psuje ziarnistość, której się nie da wyłączyć. 

Jest masa detali, dobrych pomysłów. Szkoda tylko, że gra jest bardzo krótka bo chciałabym więcej. Z lizaniem kątów przejdę ją w około 6h. Full przejścia na Youtube trwają po 2.5-3 godzinki. Także jest szybko, ale dla wielu będzie to zaletą. 

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Hubert249 napisał:

Oj tak. Dostakowo Unreal Engin robi robotę, bo tekstury to juz wyższy level. Szkoda tylko, że efekt psuje ziarnistość, której się nie da wyłączyć. 

Jest masa detali, dobrych pomysłów. Szkoda tylko, że gra jest bardzo krótka bo chciałabym więcej. Z lizaniem kątów przejdę ją w około 6h. Full przejścia na Youtube trwają po 2.5-3 godzinki. Także jest szybko, ale dla wielu będzie to zaletą. 

 

 

W czasach rozległych tasiemców można to wziąć za zaletę. Mnie ostatnio większość gier wymęczyła i często kończyłem na siłę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.07.2023 o 21:35, Szymek napisał:

Ey...FIST był fajny ostatnio :)

 

Nawet nie tyle fajny co ZAJEBISTY.

Cioram od paru dni, jak lubicie metroidvanie to nie ma co czekać.

 

2 godziny temu, Hubert249 napisał:

Powoli kończę Bramble. Kapitalna produkcja. Mała, wielka gra. Przykre, że na mojej dużej liście znajomych tylko garstka zagrała w ten tytuł.  Polecam każdemu, kto ma ochotę na  klimatyczny horror. 

 

d6c87ff6-52fa-4aeb-9975-6eb5a4e67053.png

213b73cd-6a6c-4b56-83ea-af333303dff0.png

51fba870-85fa-4524-bbf5-7fae4e70a2e9.png

 

Bardzo dobra pozycja, skończyłem z tydzień temu. KLIMAT przez duże K.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...